Gönderen Konu: medobyocomplex-m faydaları nelerdir ?  (Okunma sayısı 691 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: medobyocomplex-m faydaları nelerdir ?
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2021, 18:35:48 »
Hocam içeriğinde yanlış hatırlamıyorsam, 2500 mg biotin vardı. Bu miktar günlük kullanımda yeterli bir orandı. Ayrıca saw palmetto, kabak çekirdeği ekstresi gibi, çinko, b vitaminleri gibi destekler de mevcuttu diye hatırlıyorum. Tabi bunların oranları yeterli midir değil midir orasını bilemem. Vitamin mineral desteklerinde, vücudunuzdaki eksiğin ne olduğunun bilinmesi, bu yönd bir takviye seçilmesi en uygunu olacaktır. Ama içerik olarak güzel bir ürün denebilir sanırım.

Ben 7 veya 8 kutu kullandım. Bu da 14-16 ay kadar bir süre eder. Ki almayı unuttuğum günler illa ki olmuştur ama bu sürede düzenli kullandığmı söyleyebilirim. Yaklaşık 1 yıldır flndır da kullanmadım, şu an kullanmıyorum yani.

Dökülmesi epeyce ilerlemiş birisi olarak vitamin desteği yanında çok losyonlar şunlar bunlar çok ürün kullandım. Sadece bu irünü kullandığım bir periyot olmadığı için doğru bir yorum yapamam. Çünkü dökülmemi azaltan, veya saçları iyileştiren şeyin bu ürün olup olmadığını söyleyemem. Ama benim gibi, ki saçları ciddi derecede azalmış, minyatürleşmiş minyatürleşmesi devam eden birisi ise, sadece vitamin mineral desteklerinden çok biriey beklememek gerek. Çok daha etkili etkenler denenmeli. Haaa tabi biotin çinko vs vs vücuttaki birçok element eksikliği yüzünden de dökülüyor olabilir saçlarınız o zaman duum ayrı.

Velhasıl kelam, hafif dökülme seviyelerinde belki iş görebilir. İçeriğin çeşitliliği vs iyi bir ürün denebilir. (Saç bakım ürünlerinin genelinin içerikleri de çok büyük oranda birbirine benzerdir)

Haa bir de xpecia uzun dönemli kullanmadım ama xpecia gibi yanetki göstereceğini sanmıyorum. Bir diğer yorumum da bu.

Facebook Twitter Instagram