Gönderen Konu: Finansteridin faydaları  (Okunma sayısı 5975 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Finansteridin faydaları
« : 16 Aralık 2021, 18:15:23 »
Hep yan etkilerinden bahsedildi.Bende artılarını yazıyım bari.

- Varolan saçlarınız güçlenir, kalınlaşır ve yeniden çıkar.
- Saçınız daha az yağlanır
- Cildiniz parlak, kuru ve pürüzsüzleşir
- Vücud kıllarınızda özellikle genital bölge kıllarında seyrelme ve azalma görülür
- Libidonuzda artış olur
- Enerji verir
- Geciktirici etkisi vardır

Bunlar herkeste aynı etkide olmaz tabi.Kişiden kişiye farklılık gösterebilir.Ben deneyimlerimden yola çıktım.

djan

• Jr. Member
  • **
Ynt: Finansteridin faydaları
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2021, 12:55:28 »
Vücut kılları harici hepsi bende de oldu

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2021, 13:39:07 »
adam geldi ya adam
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2021, 13:48:00 »
adam geldi ya adam

Özlediniz beni dimi :D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2021, 13:56:10 »
tuhaf konular azalmıştı forumda  :D
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2021, 14:03:10 »
ya herkeste cinsel istekte azalması sertleşememe gibi durumlar okuyoruz anma bu ilaç hakkında
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2021, 14:08:31 »
ya herkeste cinsel istekte azalması sertleşememe gibi durumlar okuyoruz anma bu ilaç hakkında
Çoğu plasebo.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2021, 14:37:55 »

bende yan etkilerin hiçbiri olmadı sıvılaşma dahil
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2021, 15:57:02 »
Ya olay çıkmasın yine diye yazmayacaktım da tutamıyorum yine kendimi kusura bakmayın.

Ya beyler bırakın şöyle konular açmayı allah aşkına. Sanki üstünüze vazife böyle konular açıp şu ilacı güzelliyorsunuz.

Aklının bir köşesinde ‘kadınsılaşma’ kelimesini tutarak yukarıdaki maddeleri bir daha oku bakalım. Saç çıkması dökülmemesi gibi maddeleri kastetmiyorum amaç o zaten. Kıllanmanın azalması, cildin pürüssüzleşmesi vs.

Bu arada enerji vermesi falan yalan ha onu söyleyeyim bir tarafınızdan uydurmayın. Libido artışı da öyle. Dönemsel olarak refleks testo artımca bir süre azalabilir. Sürekli bir durum değildir.

Arkadaşın geciktirici etkisi dediği de aslında erkek cinsel hazzının azalmasıdır. Yani daha az zevk alacaksının polyannacılıktaki karşılığı.

djan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 19 Aralık 2021, 22:28:58 »
Ya olay çıkmasın yine diye yazmayacaktım da tutamıyorum yine kendimi kusura bakmayın.

Ya beyler bırakın şöyle konular açmayı allah aşkına. Sanki üstünüze vazife böyle konular açıp şu ilacı güzelliyorsunuz.

Aklının bir köşesinde ‘kadınsılaşma’ kelimesini tutarak yukarıdaki maddeleri bir daha oku bakalım. Saç çıkması dökülmemesi gibi maddeleri kastetmiyorum amaç o zaten. Kıllanmanın azalması, cildin pürüssüzleşmesi vs.

Bu arada enerji vermesi falan yalan ha onu söyleyeyim bir tarafınızdan uydurmayın. Libido artışı da öyle. Dönemsel olarak refleks testo artımca bir süre azalabilir. Sürekli bir durum değildir.

Arkadaşın geciktirici etkisi dediği de aslında erkek cinsel hazzının azalmasıdır. Yani daha az zevk alacaksının polyannacılıktaki karşılığı.
çok samimi bir şekilde söylüyorum cinsel gücüm gerçekten ilaca ilk başladığımdan beri acayip arttı erekte kalma  sürem acayip uzadı belki benim bünyem öyle etkilendi ama bu şekilde yazarak insanları daha da korkutuyosun finası keşfetmeden önce yaşadığım psikolojik durumu bi ben bi Allah bilir benim gibi olan insan da çoktur

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2021, 01:49:15 »
çok samimi bir şekilde söylüyorum cinsel gücüm gerçekten ilaca ilk başladığımdan beri acayip arttı erekte kalma  sürem acayip uzadı belki benim bünyem öyle etkilendi ama bu şekilde yazarak insanları daha da korkutuyosun finası keşfetmeden önce yaşadığım psikolojik durumu bi ben bi Allah bilir benim gibi olan insan da çoktur

Erekte kalma sürenin artması mı? Boşalma sürenin uzaması mı?

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 20 Aralık 2021, 11:02:01 »

Ben de kendimi tutamıyorum artik. Kac kere soyledik bu olumsuz tavirlar yanetki sebebi diye. Cocuk ne kadar guzel vucutta olumlu yonlerini anlatmaya çalışmış yanetkiden korkan biri gelip bu postu okuyacaktı yine mahvettin insanların icine korku saldin. Ayrica benimde libidomda inanilmaz bir artis ve gec bosalma var. Bide biliyomus gibi erkekgin aldi haz azalicak diyosun. Zaten gec bosalmanin olayi o. Erkekler yuzlerce yildir sunnet oluyo. Penis ucundaki sinirleri öldürüp daha az zevk alip erken bosalmanin onune gecmek bunun sebeplerinden biri. Bide üstüne vazife mi gibi seyler yazmissin senin ustune vazife mi olumsuz yorum yapmak? Simdi gelip doğruları yazıyorum diyeceksin hayır dogru bu degil yurtdisi forumlarinda gez bakalim bu kadar yanetki alan var mi. Senin yuzunden millet yan etki aliyor. Senin gibiler bünye icin finsaterideden daha zararli.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 20 Aralık 2021, 12:02:02 »

Konuyu açarken aklımda ne insanları fine teşvik ediyim diye bir amacım vardı ne de tartışma çıkartiyim diye.Sadece herkesin yan etkilerini konuştuğu ortamda farklı bakış açısından değerlendirmek istedim.Öncelikle bunu belirtmeliyim.

Daha sonra devam eden yazılarına istinaden cevap hakkı doğmuş bulunmakta.Şimdi demişsin ki üstüne vazife mi? Bu nedemek oluyor? Sen buranın sorumlu kişimisin? Hayır.İsteyen istediği şekilde forum kuralları dahilinde yazabilir.Bu sözünüzü yanlış buluyorum.Kaldı ki biraz sonra aşağıda değineceğim gibi sizinde finin korkutucu boyutta yan etkilerinden bahsederek insanları telaşdırmanız sizin üzerinize vazifemi diyede sormak isterim.

Tırnak içinde "kadınsılaşma" diye birşey söz konusu değil.İnsanların aklına şöyle şeyler yerleştirmeyin.Yok fin kullanınca trans olucaksın yok şeyin kopucak gibi söylemler plasebo etkisini tetikler.Bu ilacı kullanmaya çekinilmesinin en büyük sebebi psikolojik olarak düşüşte olmalarıdır.Aynı şekilde kullanıcıların ise yapılan araştırmalarda %2'lik kısıma girmeleride bu yüzdendir.Vücud kıllarının azalması ve cildin pürüzsüzleşmesi hemen hemen herkesin talep ettiği birşey.Bunda bir sakınca olduğunuda düşünmüyorum.

Konumun son yazısında da belirttiğim gibi bende olan etkilerini yazdım.Eğer birçok kişide benimle aynı belirtileri yaşadıysa demek ki genel olarak bunlar göze çarpıyordur.Ben 8.ayı bitirmek üzereyim ve sürekli olarak libodomda artış, kısmen enerji verdiğini söyleyebilirim.

Geciktirici etkisinin, cinsel hazzın azalması arasındaki bağ zaten var olan birşey.Eğer ilişkide çok haz yaşarsan erken boşalma kaçınılmazdır.Bu ilacın cinsel hazzı yok ettiği anlaşılmasın.Sadece biraz törpülediğini söylebilirim.Aslında libonun artması ve geciktirme etkisi ile performansın iyileşmesi her erkeğin isteyebileceği birşey.Zevktende kayıp olduğunu gözlemlemedim.

Tartışmak gibi amaç gütmediğimide belirtmeliyim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Aralık 2021, 17:42:21 »
Yoo tartışma gibi bir amaç güdebilirsin onda bir sakınca yok. Forumun amacı bu. Buranın kelek keseni ben değilim tabi o konuda haklısın. Üstüne vazife mi konusuna şöyle değineceğim.

Bu ilaçlar öyle durduk yere güya farklı bir bakış açısı sunabileceğin şeyler değil. Hadi şimdi sundun, foruma gelip yazdıklarından ikna olup ilaca başlayıp sorun gören olursa? Bu vebale girecek misin? Muhtemelen girdiğinin de farkında olmayacaksın.

Haa kişi gelir konu açar sorar abi ben kullanacağım ne diyon diye? Ha belki o zaman tavsiye vermeni anlarım.

Dikkat edersen konunun başlığını “faydaları” kelimesiyle birlikte açmışsın. Kusura bakma ama bu doğrudan teşviktir şiddetle karşı çıkarım tüm argümanlarına.

Evet psikolji olayda etkili olabişiry aka kusura bakmayın ama kimse kendini yüzde iki yanetki profili varmış abi yüzde 98 güvenli diye kandırmasın. Bunun çok özgüvenli bir şekilde altını çiziiyorum.

Sizin o atıfta bulunduğnuz araştırmaların hangi örneklem kümesinde yapıldığını, yani hangi yaş grubunda hangi milletten erkekler üzerinde çalışıldığını bilmiyorsun. Burada altını çizeyim tekrar asyalı birisinin avrupalı birisinin veya bir Türk ün hormonlara duyarlılığının aynı olacağını savunmazsınız sanıyorum. O sebeple tamamı Türk erkeklerinin üzerinde denenği bir çalışma sunulmadıkça ve aynı yüzdede rakamlar çıkmadıkça bu konuda kendinizi eyliyorsunuz demek olur. Bu perspektiften bakmayan, bakması gerektiğini bilmeyen insanlar için de doğru bir yönlendirme olmayacaktır kesinlikle.

Konu zaten başlığından dolayı falsolu, yanlış yönlendirici. Sizde sorun olmayabilir kabul, herkesin kendi sorumluluğu. Ama yanetkilerini bilerek, hatta yaşayarak, düzelmediğini görerek kullanan bir ikişi olarak her türlü kendime vazife biliyorum.

Sizlerin kararını değiştirmek için değil, insanlara doğru bakış açısını yerleştirmek için. Bir şey sorgulanırken böyle bakılmalı olaylara.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Aralık 2021, 17:46:52 »
Yoo tartışma gibi bir amaç güdebilirsin onda bir sakınca yok. Forumun amacı bu. Buranın kelek keseni ben değilim tabi o konuda haklısın. Üstüne vazife mi konusuna şöyle değineceğim.

Bu ilaçlar öyle durduk yere güya farklı bir bakış açısı sunabileceğin şeyler değil. Hadi şimdi sundun, foruma gelip yazdıklarından ikna olup ilaca başlayıp sorun yaşayan olursa? Bu vebale girecek misin? Muhtemelen girdiğinin bile farkında olmayacaksın.

Haa kişi gelir konu açar sorar abi ben kullanacağım ne diyon diye? Ha belki o zaman tavsiye vermeni anlarım.

Dikkat edersen konunun başlığını “faydaları” kelimesiyle birlikte açmışsın. Kusura bakma ama bu doğrudan teşviktir şiddetle karşı çıkarım tüm argümanlarına.

Evet psikolji olayda etkili olabişiry ama kusura bakmayın ama kimse kendini yüzde iki yanetki profili varmış abi yüzde 98 güvenli diye kandırmasın. Bunun çok özgüvenli bir şekilde altını çiziiyorum.

Şöyle ki:
Sizin o atıfta bulunduğnuz araştırmaların hangi örneklem kümesinde yapıldığını, yani hangi yaş grubunda hangi milletten erkekler üzerinde çalışıldığını bilmiyorsun. Burada altını çizeyim tekrar, asyalı birisinin avrupalı birisinin veya bir Türk ün hormonlara duyarlılığının aynı olacağını savunmazsınız sanıyorum. O sebeple tamamı Türk erkeklerinin üzerinde denenği bir çalışma sunulmadıkça ve aynı yüzdede rakamlar çıkmadıkça bu konuda kendinizi eyliyorsunuz demektir. Bu açıdan bakmayan, bakması gerektiğini bilmeyen insanlar için de doğru bir yönlendirme olmayacaktır  böyle başlıklar.
Konu zaten başlığından dolayı falsolu, yanlış yönlendirici. Sizde sorun olmayabilir, kabul, herkesin kendi sorumluluğu. Ama yanetkilerini bilerek, hatta yaşayarak, düzelmediğini görerek kullanan bir kişi olarak her türlü kendime vazife biliyorum.

Sizlerin kararını değiştirmek için değil, insanlara doğru bakış açısını yerleştirmek için. Bir şey sorgulanırken böyle bakılmalı olaylara.

Facebook Twitter Instagram