Anket

Kök hücreli ekim yaptırmalımıyım
0 (0%)
Başka kliniklerle mi konuşmalımıyım
1 (100%)

Toplam Oy Verenler: 1

Gönderen Konu: Maya estetik kök hücreli saç ekimi  (Okunma sayısı 727 defa)

Baran1996

• Yeni üye
  • *
Maya estetik kök hücreli saç ekimi
« : 23 Haziran 2021, 09:19:29 »
Merhaba arkadaşlar yaşım 24 ön bölgemde neredeyse hiç saç kalmadı arka bölgedede açıklıklar başladı. Donör bölgemin seyrek tipli olduğu söylendi ve hem ekilen saçların kuvvetli olması hemde üst bölgede kalan saçlarımın korunması için kök hücreli saç ekimi tavsiye ettiler önerileriniz nedir

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Maya estetik kök hücreli saç ekimi
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2021, 10:01:16 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Forumda saç ekimi üzerine bir çok konu mevcut, araştırıp ilk aşamada saç ekiminin nasıl yapıldığını ve kullanılan tedavilerin neler olduğunuzu araştırmanız yararınıza olacaktır. Ben bu forumda binlerce saç ekimi konusu inceledim ve daha ekilen saçların dışında yapılan ekimde, ekilmemiş dökülmeye kodlu saçların durulduğu bir ekime henüz rastlama şansım olmadı. Genelde insanlar saç ekimi yaptırdığında, mevcut saçlarının dökülmesini durdurmak için antiandrojen ve topikal spreylere yöneliyorlar. Bunlarında en yaygın olanları fda onaylı finasterid ve minoxil. Tabi bu etken maddelerinde yan etkileri mevcut. Bu nedenle forumu araştırıp bilgi sahibi olabilirsiniz. 
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2021, 10:28:21 »
Kök hücreli saç ekimi olayı bana para tuzağı gibi geliyor hocam bu forumu araştırın çok kaliteli işler çıkaran merkezler var kendinize en uygununu bulun unutmayın reklama değil ekime para veriyorsunuz sonuçlara bakarak hareket edin
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2021, 11:15:08 »
Hikaye
Global Moderator

Baran1996

• Yeni üye