Gönderen Konu: Saç ekimi öncesi  (Okunma sayısı 223 defa)

Unal

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi öncesi
« : 24 Haziran 2021, 11:08:00 »
Arkadaşlar merhaba..uzun zamandır forumu takip ediyorum artık kamufüle etmekten ve çeşitli ürünler kullanmaktan bıktığım için ekime karar verdim..bu konuda sizden öneri ve destek bekliyorum..özellikle hintel bey..hangi ekim merkezi veya nasıl bir planlama olabilir ? (Kafam da Hakan doğanay ismini biraz oturtmuş gibiyim şuan için) şimdiden teşekkür ederim..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Saç ekimi öncesi
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2021, 11:21:28 »
Hakan hocayı araştırdıysan düşüne bilirsin zaten uzun zamandır araştırmışsın.
Ama kendi saçlarını destekle incelmiş hem saçların hem de donorün güçlensin medikal destek alman iyi olur.
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Unal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2021, 11:34:32 »
Ekimim de komple kapanmasını istediğim için Hakan hocaya biraz yöneldim..Özgür nalbant ve Serkan aygın da düşünüyorum o yüzden saç açıklık alana göre dökülme tipine göre hangisin de daha iyi sonuç alabilirim? Yada bunların dışında bir ekim merkezi..
Medikal destek prp gibi mi diyorsunuz ?

Unal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2021, 11:54:03 »
Arkadaşlar fikri olan cevap versin gerçekten psikolojik olarak kötü hissediyorum ..karar veremiyorum

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2021, 13:36:35 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Medikal destek olarak prp den bahsetmemiş admin, antiandrojenler var dht'u baskılayan yan etkileri olan ama saç dökülmesini yavaşlatıp mevcut saçları güçlendiren tedaviler. Forum da finasterid olarak araştırırsanız çokca bilgiye sahip olursunuz. Bahsettiğiniz merkezlerin hepsi de iyi merkezler kararı kendiniz vermelisiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

ahmtgnc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2021, 14:40:35 »
Ben de buraya bir soru bırakayım sakıncası yoksa. Ben de arkadaş gibi karar verme asamasindayim ancak benim kafama takılan konu biraz daha farklı. 38 yaşındayım ve az da olsa dokulmem devam ediyor. Bu durumda sac ektirmeli miyim yoksa dökülmenin tamamen durmasını mi beklemeliyim?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Haziran 2021, 14:55:52 »
Ben de buraya bir soru bırakayım sakıncası yoksa. Ben de arkadaş gibi karar verme asamasindayim ancak benim kafama takılan konu biraz daha farklı. 38 yaşındayım ve az da olsa dokulmem devam ediyor. Bu durumda sac ektirmeli miyim yoksa dökülmenin tamamen durmasını mi beklemeliyim?

Benim yıllarca saç dökülmem yavaş şekilde devam etti ben medikal tedavi ile 33 yaşımda saç ektirdim ve şuan oldukça memnunum. Eğer gözle görülür bir açıklığınız varsa saç ekimi düşünebilirsiniz ama incelemeler varsa saçlarınızda medikal tedaviler ile de olumlu sonuçlar alma durumunuz olabilir. Bu nedenle isterseniz foruma saçlarınızın durumunu gösteren fotoğraflar ile bir konu açıp diğer forum üyelerinde de destek isteyebilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Unal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Haziran 2021, 15:16:26 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Medikal destek olarak prp den bahsetmemiş admin, antiandrojenler var dht'u baskılayan yan etkileri olan ama saç dökülmesini yavaşlatıp mevcut saçları güçlendiren tedaviler. Forum da finasterid olarak araştırırsanız çokca bilgiye sahip olursunuz. Bahsettiğiniz merkezlerin hepsi de iyi merkezler kararı kendiniz vermelisiniz.

Hoş bulduk teşekkür ederim..Peki ekime uygun donör vs yeterli mi ? Ve ekim aşamasında mevcut saçlarıma zarar verir mi yani olan saçlar dökülür mü ? Son olarak medikal destek şart mı ? Teşekkür ederim

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Haziran 2021, 17:28:52 »
Hoş bulduk teşekkür ederim..Peki ekime uygun donör vs yeterli mi ? Ve ekim aşamasında mevcut saçlarıma zarar verir mi yani olan saçlar dökülür mü ? Son olarak medikal destek şart mı ? Teşekkür ederim

Bir sorun gözükmüyor. Ekim aşamasında mevcut saçlar zarar görmesin diye insanlar medikal tedavi uyguluyorlar. Bir de tabi donör alanı güçlendirerek güçlü donörle ekime girmek her zaman avantajlı bir durumdur. Medikal tedavi şart değil ama kullanılmazsa bahsettiğiniz sıkıntılar karşınıza çıkabilir. Özellikle zayıflamış saçlı bölgelere sıklaştırma ekimlerinde mevcut saçların zarar görme ihtimali maalesef var.

Facebook Twitter Instagram