Gönderen Konu: Operasyon öncesi bir kaç soru  (Okunma sayısı 685 defa)

Umtboz

• Jr. Member
  • **
  • Akl Klinik / Hasan Akil Saç Ekimi
Operasyon öncesi bir kaç soru
« : 26 Haziran 2021, 11:27:04 »
Abilerim merhabalar bayramdan sonraki ilk güne randevum var Akl klinikte onun öncesinde merak ettiğim bir kaç soru ve görüşlerinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim bu arada yaşımdan ötürü (22) ilerde dökülmenin devam edeceğinin farkındayım ancak 2 senedir fin kullanıyorum çok erken başladım o zamandan bu zamana şakak kısmı dışında hiç gerileme yaşamadım ilaca da Ekim’den sonra dozunu düşüre düşüre devam edeceğim

1) Açıklığım avantajlı mı sizce ve donörüm yeterli mi?
2) Ekim günü donör kısmı kısa gitsem sorun olur mu?
3) Klasik soru ama kollarım dövmeyle kaplı acı eşiğim yüksektir ve sabırlıyımdır canım yanacak mı 😂?
4 ) Son olarak operasyondan sonra 8 9 günlük bir dinlenme yeterli olur mu? (işim çok ağır değil)

LOESS

• Hero Member
Ynt: Operasyon öncesi bir kaç soru
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2021, 11:45:16 »
1- Saçın bırak ekimi, normal bir görüş ile kel kategorisinde bile değilsin sağlıklı ve güzel saçların bu saça neden ekim yaptırırsın anlam veremedim, orta bir tedaviyle istenilen sonuca ulaşırsın. 2- Orda zaten kesicekler belli bir kısalık birimi var onlar bilir, senin kesmene gerek yok.

Umtboz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2021, 11:55:10 »
1- Saçın bırak ekimi, normal bir görüş ile kel kategorisinde bile değilsin sağlıklı ve güzel saçların bu saça neden ekim yaptırırsın anlam veremedim, orta bir tedaviyle istenilen sonuca ulaşırsın. 2- Orda zaten kesicekler belli bir kısalık birimi var onlar bilir, senin kesmene gerek yok.
[/

Abi öncelikle görüşün için teşekkür ederim ben haftada bir saçların yanlarını kesiyorum sorun olur mu orda onu sormak istemiştim ikinci olarakta dediğin gibi saç dökülmem çok ilerlemedi yaşım da genç ama ön çizgim tamamen kayboldu ileride elbette belli olmaz belki de tamamen kel kalırım ama ailemin genetiğinde kellik yok diyebilirim benden 10 yaş abimin saçları gür + ilaçta kullanıyorum ön çizgimin kaybolması hayatımı olumsuz olarak çok etkiliyor bu dertten kurtulmak istiyorum tekrardan teşekkür ederim görüşlerin için
  • Ekim Merkezi ismi Akl Klinik / Hasan Akil Saç Ekimi

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2021, 12:40:21 »
 Beklemeye ceksin ektireceksin anlaşılan

Canın yanmayacak donörün güzel 

Op sonrası 10 günlük dinlenme yeter yani kabuk dökene kadar.

Vr kendi saçlarını da güçlendir ekimle birlikte zayıflamasın

Umtboz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2021, 13:21:24 »
Beklemeye ceksin ektireceksin anlaşılan

Canın yanmayacak donörün güzel 

Op sonrası 10 günlük dinlenme yeter yani kabuk dökene kadar.

Vr kendi saçlarını da güçlendir ekimle birlikte zayıflamasın

Çok teşekkür ederim görüşlerin için abicim

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2021, 21:02:14 »
Ön tarafa en fazla 2000 greftlik bir ekim yaptır üstü sayılar senin için her türlü risk olur.
Bu öğüdümü mutlaka dinle para için yüksek sayı veren yerlerden uzak dur.
Bu konuda bu ekim merkezlerinide hiç anlamıyorum doğrusu 5000 de eksen 2000 de eksen aynı parayı al bu nedir arkadaş Bir deneyin bakalım kimse itiraz etmeyecektir yeterki ekimlerinizde kalite olsun.

Umtboz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2021, 10:33:22 »
Ön tarafa en fazla 2000 greftlik bir ekim yaptır üstü sayılar senin için her türlü risk olur.
Bu öğüdümü mutlaka dinle para için yüksek sayı veren yerlerden uzak dur.
Bu konuda bu ekim merkezlerinide hiç anlamıyorum doğrusu 5000 de eksen 2000 de eksen aynı parayı al bu nedir arkadaş Bir deneyin bakalım kimse itiraz etmeyecektir yeterki ekimlerinizde kalite olsun.

Sağol abi görüşlerin için Asuman hanım her ne kadar kaliteli bir ekimci olsa da 3000 greft vermesinden dolayı Hasan akili tercih ettim dediğin gibi o rakamların üstü risk

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Haziran 2021, 12:16:14 »
Sağol abi görüşlerin için Asuman hanım her ne kadar kaliteli bir ekimci olsa da 3000 greft vermesinden dolayı Hasan akili tercih ettim dediğin gibi o rakamların üstü risk

Hacım bahsettiğin merkezi bilmiyorum işinin ehli midir değil midir bilmiyorum ama, senin gerçekten çok iyi bir merkez tercih etmen gerekli. Çünkü ciddi bir estetik işlem istiyorsun sen.

Ben ya da çoğu ciddi saç dökülmesi olup ekim yaptıranınn birinci önceliği saç çıkması. Diğer unsurlar daha sonra gelir. Ama senin ekiminde çıkış oranı,yön, çizgi, sıklık fln çok fazla unsurun başarı sağlamsı gerek.

Lütfen seçiminde bu kriterleri de düşün.

Sağlıcakla.

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Haziran 2021, 15:35:45 »
Akl ekimleri güzel gidiyor umarım güzel olur senin için

Umtboz

• Jr. Member
  • **