Gönderen Konu: Donör Bölge Yorumu ve Saç Ekimi  (Okunma sayısı 452 defa)

kent1900

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donör Bölge Yorumu ve Saç Ekimi
« : 04 Temmuz 2021, 22:46:27 »
Merhabalar, uzun zamandır saç ekimine karar verememiştim ancak 2 senedir saç dökülmem daha da arttığı için saç ekimine karar verdim. Hem ankarada oldugumdan hem de forumda bütün konulara baktığından muhtemelen Şahin Çelik'e ektirmeyi düşünüyorum. Farklı ışık ve kısalıkta fotoğrafları ekliyorum. 1 hafta önce biotin kullanmaya başladım. Donör bölge ve saç ekiminin nasıl olabileceği ile ilgili yorumlar yapabilir misiniz?

Erolkara

• Sr. Member
Ynt: Donör Bölge Yorumu ve Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2021, 01:26:36 »
Donör alanın idare eder ne çok iyi nede çok kötü.
Ekim alanı ise çok geniş ,özellikle vertexe greft yetmez :)
Bence ön tarafa çok dokunma sadece ön tarafın arkasına orta bölgeye 3000 greftlik bir ekim yaptır.ekim başarılı olursa devamında ikinci bir ekim yaptırırsın.

kent1900

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2021, 19:20:13 »
Benim saçıma ekim yaptırsam boşuna zahmet ve eziyet mi olur? Üst ve üst ortalarda tatmin edici sonuçlar alabilir miyim bu donör ile?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2021, 20:57:35 »
Hocam kadem Şahin hocaya ekim yaptırmaya karar verdin. Gidip muayene ol. En doğruları hoca söyler, saçlarını inceleme, kalitesini yorumlama şansı olur.

kent1900

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2021, 21:02:09 »
Konsültasyona gidince zaten onu yapacağım. Ancak forumda tecrübeli insanlardan da yorum ve fikir almak istiyorum. Bu saça boşa ugrasma  ya da donöre göre iyi sonuc alınabilir veya alınamaz vb. gibi.

Facebook Twitter Instagram