Gönderen Konu: Donör Bölge Yorumu Yapar mısınız ?  (Okunma sayısı 821 defa)

xero

• Yeni üye
  • *
Donör Bölge Yorumu Yapar mısınız ?
« : 17 Haziran 2021, 11:12:50 »
Merhaba, aslında söylemek istediğim çok şey var fakat vaktinizi almamak adına fotoğrafları ekleyip yeni bir başlangıç mümkün mü bu hayata sormak ve tecrübelerinizi okumak isterim. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Allah düşmanıma vermesin bu sıkıntıyı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör Bölge Yorumu Yapar mısınız ?
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2021, 11:20:18 »
İyi sayılır donör bölgen saç ekimi düşünüyorsanda Tepe bölgesini 2 ekime bırak tepeye sakal da ekle. Düzgün güzel bir ekimle güzel sonuç alırsın doğru takviyelerde kullanırsan
Global Moderator

xero

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2021, 12:00:59 »
İyi sayılır donör bölgen saç ekimi düşünüyorsanda Tepe bölgesini 2 ekime bırak tepeye sakal da ekle. Düzgün güzel bir ekimle güzel sonuç alırsın doğru takviyelerde kullanırsan

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Uzun zamandır foruma ara ara girip yaklasik yarım saat harcayıp çıkıyordum bugüne nasip oldu kayıt olmak. Ankara için arayış içindeyim Emphair ve Lifehair arasında kaldim. Ikiside ortalama yakin fiyat verdiler şimdilik haftaya yüz yüze görüşmeyi düşünüyorum. Bugüne kadar ki süreç çok sancılı geçti yillar benim adima. Sonunda herşey rağmen cesaretimi topladım. Öncesinde buradan tecrübeli arkadaşların abilerin görüşlerini almak benim için çok önemli.
  • Ekim Tarihi: 21.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 - Evocapil+Plus

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2021, 14:36:22 »
Emphair yerine şahin çeliğe gitmeni öneririm. Bu arada tepe bölgesini ektirme ve finasterid kullan. Finasterid tepe bölgendeki incelmiş saçları kalınlaştırabilir kapatabilir orayı çünkü böyle örnekler çok.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2021, 15:28:42 »
Emphaire ektirme tamamen reklamcı.Tek bir başarılı ekimi var o da mesut çevik heryerde o yüzü kullanıyorlar.Fiyat performans istiyorsan şahin çelik ve asuman haire bak.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2021, 15:37:36 »
 diğerini bilmiyorum ama sahin iyi ekiyor.finasteridle hem donoru dahada guclendir hem varolanı kalınlaştır oyle ektir bence.ankarada serdar gokremde geniş alanlarda iyi ama oda bazen alımı yapıp bırakıyor bazen alımı bile yapmıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

xero

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2021, 04:36:31 »

hocam kararımı verdim sayılır ekim yeri için, emphair için çok fazla negatif görüş aldım. yine de her iki kliniğe de gidip konuşmayı düşünüyorum tabi. bunlara ek olarak memleketimde bir klinik buldum RST aesthetic isimli buradan daha uygun bir fiyat aldımı aslında ekim+8 seans prp 6.000TL gibi bir ücret fakat forumda denk gelemedim pek fazla. donör bölgesinin ziyan olmasını da istemiyorum hiç. greft konularına pek hakim değilim malesef. fotoğraflarım da güneş ışığına karşı çektim. acaba greft hesaplaması için öngörünüz nedir. donör bölgeden ne kadar greft alınır sizce ?

takviye olarak dut ve fin kast ediyorsunuz sanırım. dün proscar'ı 4 e bölüp 1 kutu başladım. muhtemelen bitince avodart'a geçeceğim. etkisinin daha iyi olduğunu öğrendim. bu ay bitmeden de sigarayı bırakmayı düşünüyorum ciddi anlamda. bunlara ek olarak öneriniz var mıdır acaba ? zor ve meşakkatli bir yola çıktım ve tek kılavuzum burası desem yanlış olmaz. tüm bunlara ek olarak merak ettiğim bir konu daha var.
hormon, vitamin ve kan değerleri olarak. bu değerlerime şahin çelik yahut emphair kliniklerinde bakıyorlar mı ? bunlar bakmıyorsa hastane için hangi bölüme randevu alıp bunlara baktırabilirim.
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2021, 07:28:43 Gönderen: xero »
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Haziran 2021, 10:29:50 »
Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Uzun zamandır foruma ara ara girip yaklasik yarım saat harcayıp çıkıyordum bugüne nasip oldu kayıt olmak. Ankara için arayış içindeyim Emphair ve Lifehair arasında kaldim. Ikiside ortalama yakin fiyat verdiler şimdilik haftaya yüz yüze görüşmeyi düşünüyorum. Bugüne kadar ki süreç çok sancılı geçti yillar benim adima. Sonunda herşey rağmen cesaretimi topladım. Öncesinde buradan tecrübeli arkadaşların abilerin görüşlerini almak benim için çok önemli.

Tabiki şahin çelik. Diğer memlekette bulduğuna gelince 2/3 bin için değil hayatını etkileyecek bir işlen bu 2/3 bine bakma. Şahin çelik aana uygundur benim görüşüm bu gerisi sana kalmış
Global Moderator

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Haziran 2021, 13:14:25 »
Eğer biraz daha fiyat olarak uygun yer arıyorsan Batmandaki Dünya hastanesini önerebilirim onlar gayet iyi işler çıkarıyolar. Hatta forumda ektirip konu açanlar da var bakabilirsin.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

xero

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 18 Haziran 2021, 14:24:27 »
tecrübeli dostlardan donör yorumu bekliyorum

Alıntı
greft konularına pek hakim değilim malesef. fotoğraflarım da güneş ışığına karşı çektim. acaba greft hesaplaması için öngörünüz nedir. donör bölgeden ne kadar greft alınır sizce ?
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 28

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 18 Haziran 2021, 14:35:37 »
Şahin çelik 9 uygunda bütçen git ve medeks istanbul 7 bin tl ve gayet kaliteli ekim yapıyorlar

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 18 Haziran 2021, 21:00:47 »
Doner gayet iyi bence.
Önemli olan güvenli alanın sağlam olması.
Sendede güvenli alanın maşallahı var.

Facebook Twitter Instagram