Gönderen Konu: Saç Ekimi Uygunluk Durumu Değerlendirmesi Yapar mısınız?  (Okunma sayısı 650 defa)

Adrien

• Yeni üye
  • *
Merhaba,

Daha önce hiç bir ekim ya da müdahale yaptırmadım, ilaç vs. kullanmadım. Sigara yok denecek kadar az içiyorum. 35 yaşındayım saçlarım 25'li yaşlarda döküldü. Yıllardır bu durumda. Antalya ve Ankara da evim var. Her iki şehirde de işlem yaptırabilirim. Açıkçası iyi bir ekim yapılamayacağını, yapılsa bile ortalama altı bir sonuç vereceğini düşünüyorum ama sitedeki bir çok arkadaşın tecrübesi benden çok daha fazla olduğu için size de bir sormak istedim. Uygunluk değerlendirmesi ve klinik önerisi yapabilirseniz çok sevinirim.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Uygunluk Durumu Değerlendirmesi Yapar mısınız?
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2021, 15:59:21 »
Açık alan çok geniş ve donör yetersiz. Ben önermiyorum şahsen. Sakallarınız ne durumda? Bir de onu görelim.

Adrien

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2021, 16:09:25 »
Açık alan çok geniş ve donör yetersiz. Ben önermiyorum şahsen. Sakallarınız ne durumda? Bir de onu görelim.

Ekledim.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2021, 16:23:02 »
Bence ektirmeyin, bu cepte. Ama çok kafaya takıyorum, ektirmek istiyorum ön cepheye fotolarda hafif bir güzel duruş şekil verme vs için sakal destekli bir ekim olabilir. Sakal desteksiz pek mümkün değil.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2021, 22:03:39 »
Sonnyto üstadın yazdığı gibi, bence de ön profilden iş görecek şekilde, kesinlikle 1.000 greft sakaldan, ve 3.000 greft enseden toplam 4.000 greft sadece resimdeki bölgede, yada çizginin 1 cm daha vertex'e doğru ilerisinde bi planlama iş görür bence.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Adrien

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2021, 00:35:39 »
Sonnyto üstadın yazdığı gibi, bence de ön profilden iş görecek şekilde, kesinlikle 1.000 greft sakaldan, ve 3.000 greft enseden toplam 4.000 greft sadece resimdeki bölgede, yada çizginin 1 cm daha vertex'e doğru ilerisinde bi planlama iş görür bence.. |-onayisareti-|

Haklisiniz, ektirme benim icin cok mantikli degil sanirim.

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2021, 19:06:12 »
kafan büyükse ektirme bence .bazı kişilerde açıklık çok olsa bile kafa yapıları küçük olduğu için ekilecek alanda az oluyor sizin resimlerden sanki büyük gibi ama genede resim aldatıcı olabilir.
kafa yapın küçükse belki sakal destekli ekimle bir şeyler olabilir.

Facebook Twitter Instagram