Gönderen Konu: Yaşım 23 genel değerlendirme yapar mısınız  (Okunma sayısı 1812 defa)

Subzero

• Hero Member
Herkese merhaba arkadaşlar sitede çok tecrübeli insanlarin olduğunu görüyorum saç konusunda ve onlardan olumlu olumsuz yorumları bekliyorum daha öncede konu açmıştım ama tam bilgilenemedim
Yaşım 23 Allah izin verirse Şubat'ta askerim askerden gelince de kasim yada Aralık aylarında ekim düşünüyorum ama çevremdeki herkes bu saçın neresine ekim yaptiracaksin gibisinden konusuyor sulalede genetik kellik yok ama maalesef sadece babam nw 3 ile nw4 arası açıklığı var sizce saçlarım ekime uygun mu yada 2 yıl kadar medikal tedaviyemi yönlenmeliyim buraya baya fotoğraf Aticam kısa halini flaşla çektiğim halini tepeden yandan nasıl bir yol izlemeliyim sizce benim düşüncem seneye önlere 2500 civarı ekilse yeterli gibi olanlarida korusam medikal tedavilerle beni 27 28 e kadar götürse yeter donör bölgem ikinci bı ekimi kaldırır çünkü ne hikmetse tarak girmiyor enseye sizlerden detaylı bir değerlendirme bekliyorum

Subzero

• Hero Member
Ynt: Yaşım 23 genel değerlendirme yapar mısınız
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2020, 20:02:47 »
Bunlarda fotoğraflar

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2020, 20:04:02 »
Cizdigim ön çizgi nasıl sizce

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2020, 20:09:22 »
 gençlikte insan tam istiyor saçı.tedaviyle dokulmeyi yavaslat kalan yerleri sıklaştırırsın aynen planladığın gibi ileride bir sorun olursa 2.ekim.saçın kalın ekim iyi kapatır sende.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2020, 20:55:55 »
Herkese merhaba arkadaşlar sitede çok tecrübeli insanlarin olduğunu görüyorum saç konusunda ve onlardan olumlu olumsuz yorumları bekliyorum daha öncede konu açmıştım ama tam bilgilenemedim
Yaşım 23 Allah izin verirse Şubat'ta askerim askerden gelince de kasim yada Aralık aylarında ekim düşünüyorum ama çevremdeki herkes bu saçın neresine ekim yaptiracaksin gibisinden konusuyor sulalede genetik kellik yok ama maalesef sadece babam nw 3 ile nw4 arası açıklığı var sizce saçlarım ekime uygun mu yada 2 yıl kadar medikal tedaviyemi yönlenmeliyim buraya baya fotoğraf Aticam kısa halini flaşla çektiğim halini tepeden yandan nasıl bir yol izlemeliyim sizce benim düşüncem seneye önlere 2500 civarı ekilse yeterli gibi olanlarida korusam medikal tedavilerle beni 27 28 e kadar götürse yeter donör bölgem ikinci bı ekimi kaldırır çünkü ne hikmetse tarak girmiyor enseye sizlerden detaylı bir değerlendirme bekliyorum
Ekime uygun degilsin incelmekte olan saç çok yasin daha genç ve o tepe muhtemelen vertex ile beraber açılacak ve kel kalacaksın finastreid kullan 5 sene kadar en azından sonrasında duruma göre Ekim yaptır
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2020, 21:07:45 »
Neresi açılacak neresi incelmiş saç abi ya. Dostum saç kaliten gayet güzel. Kimin tepeye öyle flash vursan seyrek gözükür en sık saçlı adam bile.  Saç tellerin kalın telli muhtemelen önde açılma olur 30 a kadar. Genel saç yapın güzel. Ön tarafı sıklaştır ama o ön çizgi olmaz. Makul bir ön çizgi olsun. Tepeyi de takviye ile korursun.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2020, 21:18:18 »
Çizdiğin çizgi çok güzel bence. Yalnız şuna dikkat et saç genetiğin malessf iyi değil dönördende kayıp yaşıyor insanlar. Senin öne ekeceğin 2000 greftin yüzde 10 u fire yüzde 10 uda zamanla dökülür. Aynı şekilde dönöründe azalıcak var olan saçlarında. 2.ya da 3. Ekim gerekirse dönörde saç kalmaz. Bence yapman gereken medikal tedavilerle Bi müddet saçlarını güçlendirmen.eğer geri kazanımların tatmin edici şekilde olursa o zaman git istediğin kadar agresif ektir daha kaliteli iş çıkarırsın.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Ekim 2020, 21:24:26 »
Neresi açılacak neresi incelmiş saç abi ya. Dostum saç kaliten gayet güzel. Kimin tepeye öyle flash vursan seyrek gözükür en sık saçlı adam bile.  Saç tellerin kalın telli muhtemelen önde açılma olur 30 a kadar. Genel saç yapın güzel. Ön tarafı sıklaştır ama o ön çizgi olmaz. Makul bir ön çizgi olsun. Tepeyi de takviye ile korursun.
teşekkür ederim yorumların için ön çizgi çok mu önde sence

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 29 Ekim 2020, 21:28:37 »
Çizdiğin çizgi çok güzel bence. Yalnız şuna dikkat et saç genetiğin malessf iyi değil dönördende kayıp yaşıyor insanlar. Senin öne ekeceğin 2000 greftin yüzde 10 u fire yüzde 10 uda zamanla dökülür. Aynı şekilde dönöründe azalıcak var olan saçlarında. 2.ya da 3. Ekim gerekirse dönörde saç kalmaz. Bence yapman gereken medikal tedavilerle Bi müddet saçlarını güçlendirmen.eğer geri kazanımların tatmin edici şekilde olursa o zaman git istediğin kadar agresif ektir daha kaliteli iş çıkarırsın.
kardeşim yorumun için teşekkür ederim ama Allah'a çok şükür takip ediyorum 1 senedir saçlarımda yoğun dökülme yaşamıyorum yastigimda en fazla 4-5 saç teli duşta en fazla 20 saç teli görüyorum inşallah böyle devam eder ama ensemde gerçekten ne hikmetse aşırı saç olduğu icin ektirmeyi düşünüyorum

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 29 Ekim 2020, 22:25:57 »
Başka yorum yok mu yorumlarınız çok önemli benim için

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2020, 00:28:27 »
Başka yorum yok mu yorumlarınız çok önemli benim için
bana normal geldi

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2020, 00:31:19 »
Kardeşim ben bu yaşıma kadar binlerce saç tipi gördüm ve inceledim ve dahi araştırdım.Ben bilirim demek istemem ama kendi saç durumun kötüyse bununla mukayese ederek neresi incelmiş demen doğru değil kamerada daha sık gözüküyor genelde bu saçta incelme çok fazla ve yaşı daha genç bu saç baya açılır vertex bile sinyalini vermis seyrelmis

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 30 Ekim 2020, 00:44:24 »
Kardeşim ben bu yaşıma kadar binlerce saç tipi gördüm ve inceledim ve dahi araştırdım.Ben bilirim demek istemem ama kendi saç durumun kötüyse bununla mukayese ederek neresi incelmiş demen doğru değil kamerada daha sık gözüküyor genelde bu saçta incelme çok fazla ve yaşı daha genç bu saç baya açılır vertex bile sinyalini vermis seyrelmis

Yani bence de ekime yaş itibari ile uygun değil. En azından saçlar bu şekilde kalacak mı kalmayacak mı görmesi için 27 28 e kadar beklemeli. Lakin sadece şu haline bakarak ince diyemem şuanki saç telleri iyi geldi bana. Bu arada kendi saç durumum ile kıyas etmedim. Bu forumda gerçekten ince telli saçlara sahip insanları gördüm hem de aynı yaş grubunda ama bu arkadaşa ince telli diyemem.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2020, 02:17:39 »
3 sene sonra bu bölgede saç kalmayacak muhtemelen saclar incelmeye başlamış vertexte de incelmekte olan saclar var ense iyi duruyor yanlar seyrek faul kısmı yani bu saç Ekim için bence biraz beklemeli en azindan 25e kadar tabi genç kardeşimizin kendi bileceği iş saç onun ben ekimden sonrs yeniden ekimle ugrasmasin ve o Ekim sonrası görüntünün tatmin edicilik süresinin uzun olması için tavsiye veriyorum.Zaten Ekim sonrası incelen saçlardan şok sonrası kayıplar olacaktir

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Ekim 2020, 03:08:38 »
Önlerin incelmiş ama net bir açıklık yok vertexde hafifte incelme var gibi şu anda Ekim olmaz bence çünkü net açıklık yok , cizdigin on çizgide olgun bir insana yakışmaz zaten . Finasterid kullan yan etkilerini araştırıp istersen, ilaca öcü diyenler olabilir ama psikolojik olarak etkilenmemeye çalış kullanırsan yan etki riski az bence. Orta ve tepeni kalınlaştırır belki ama önler gider bence orasi Hatri sayılır derecede acilincada Ekim olursun şu an kötü değil aşırı

Facebook Twitter Instagram