Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum. Fotoğraflara bakarak uygunluk verir misiniz?  (Okunma sayısı 878 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ultra uygunsun.. bende eksem çıkar bu sac.. güzel araştır acele etme

fableman34

• Yeni üye
  • *
Medeksi düşündüm ağbi. 3500 greft 3500 TL dediler. Çok rahatlıkla tek seansta biter dediler. Ne kadar inandırıcı bilemiyorum tabi:)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Medeksi düşündüm ağbi. 3500 greft 3500 TL dediler. Çok rahatlıkla tek seansta biter dediler. Ne kadar inandırıcı bilemiyorum tabi:)

Kendileri tek seans 6000 greft çalıştıkları İçin olsa gerek “ çok rahatlıkla “ demişler... onlar İçin çok rahat olacağı kesin ama süreç senin için öyle olmayacak.hızlı karar Verme. Araştır iyice öyle karar ver.

fableman34

• Yeni üye
  • *
Ağabey senin İstanbul içi önerebileceğin yerler var mı?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tek Önerim araştırma yapman..
Ama z.kul öZellikle senin tipindeki açıklıklar İçin başarılı..
Fiyat uyar mı bilemem

Karamazov

• Hero Member
Ön saç çizginiz kaybolmuş, acele etme araştırma yap diyen sloocer baya bilgiki forumun eskilerinden. Bencede bekle araştirma yap donör iyi tepede ortada açiklik yok ön saç cizginiz kaybolmus 2500 3000 greftle güzel ekim olur. Forumda konulari incele araştirma yap saç ekimine uygunsun

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Bekle  çünkü  saç dökülmesi  devam edecek sende yerinde olsam  3 sene  sonra ekim yaparim ozaman propecia   kulan   bu ilacı 4 bölüp iç .ve vitamin ve minareller  kulan  3 sene içinde saç güçlenir  sağlık olur  anda olsa saç cikar

Facebook Twitter Instagram