Gönderen Konu: Sac ektirmeyi dusunuyorum. Merkez seçimi için biraz daha fikir verir misiniz?  (Okunma sayısı 1844 defa)

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Sac ektirmeyi dusunuyorum
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2021, 02:36:07 »
Tam anlayamadım ama donör bence kötü değil işinizi görür. Ortadaki bir miktar kendi saçınızda var kapatıcılik açısından avantaj sağlar. Bu tip açıklıklar da Asuman hanım çok iyi sonuçlar çıkarıyor orayida radariniza alın. Yaşınızda ekime çok uygun bence memnun kalırsınız

sonstiq

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sac ektirmeyi dusunuyorum
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2021, 12:10:18 »
Tam anlayamadım ama donör bence kötü değil işinizi görür. Ortadaki bir miktar kendi saçınızda var kapatıcılik açısından avantaj sağlar. Bu tip açıklıklar da Asuman hanım çok iyi sonuçlar çıkarıyor orayida radariniza alın. Yaşınızda ekime çok uygun bence memnun kalırsınız

Alp Aslan bey de cok ilgilendi. Este Cerrah Onda da forumda güzel sonuclar var. Karar veremedim.
Serkan Aygın 10K TL 4k gref
Asuman 14k TL 4.5k gref
Alp Aslan 8k TL 4.5k gref

Karar vermekte zorlanıyorum. Alp Aslan beyin çok ilgilenmesi. Takviminin cok yoğun olmaması bir artı sanki. Ama Serkan bey de sonrasında ilgileniyor ve ücretsiz revizyon sağlıyor. Bilemedim valla. Alp Aslan beyle ilgili de Serkan bey kadar data yok
Su cok guzel olmus https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=831.0
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2021, 13:40:49 Gönderen: sosntiq »

sonstiq

• Yeni üye
  • *
Konuları okuya okuya hal oldum :)
Herkesin başarılı da var başarısız da. Bu üç isim de yaptıklarının arkasında duruyor gibi.

Üç firma ile de görüştüm. Neye göre karar vereceğimi bilemedim!! Valla bana nasıl yardım edersiniz bilemiyorum

Hwoarang7

• Hero Member
Açıkçası ben son zamanlarda Asuman hanımın ekimlerini çok beğeniyorum bütçenizi ayarlayabilirsiniz bence Asuman hanım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
donör bölgeniz iyi durumda kendi saçlarınız telojen fazda olan incelmiş saçlarınız var dökülmeniz devam ediyor gibi 
şimdilik ön orta güzel hatlarıyla size yakışan bir ön çizgi belirleyip ekim yaptıra bilirsiniz daha sonra tepe bölgesine bakarsınız 1 sene sonra

kendı saçlarınızı içinde güçlendirip kalınlaştırmak adına dht blocer kullana bılırsın
Global Moderator

sonstiq

• Yeni üye
  • *
Açıkçası ben son zamanlarda Asuman hanımın ekimlerini çok beğeniyorum bütçenizi ayarlayabilirsiniz bence Asuman hanım
Bütçe sorun değil 25bin e kadar

vinyj

• Full Member
Hakan doğanay ekibi şahin çelik  bu iki merkezin ekimlerine de bak  asuman hair de gayet iyi

sonstiq

• Yeni üye
  • *
donör bölgeniz iyi durumda kendi saçlarınız telojen fazda olan incelmiş saçlarınız var dökülmeniz devam ediyor gibi 
şimdilik ön orta güzel hatlarıyla size yakışan bir ön çizgi belirleyip ekim yaptıra bilirsiniz daha sonra tepe bölgesine bakarsınız 1 sene sonra

kendı saçlarınızı içinde güçlendirip kalınlaştırmak adına dht blocer kullana bılırsın

Harika tespit. Alp Aslan bey de aynısını söyledi. İlk ekimde tepede mucize beklememek lazımmış. Alın, Ön üst bölge güzel kapanır dedi

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin vertex kapalı gözüküyor.  Ön ve orta bölgede problem gözüküyor . Maksimum 4000 greft ile kapanabilir bence . Ortadaki saçları korumaya almak mantıklı olabilir.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sonstiq

• Yeni üye
  • *
Sizin vertex kapalı gözüküyor.  Ön ve orta bölgede problem gözüküyor . Maksimum 4000 greft ile kapanabilir bence . Ortadaki saçları korumaya almak mantıklı olabilir.

Şöyle bir bakın. Bilmiyorun verteks kapalı mı?

LOESS

• Hero Member
Asuman Hanım 14k olmuş sürekli artıyor.

sonstiq

• Yeni üye
  • *
Asuman Hanım 14k olmuş sürekli artıyor.
Parasında değilim ben orası içime sinmedi nedense

sonstiq

• Yeni üye
  • *
Arkadaslar 5 Mart da Asuman Hair e gun aldim. Umarim iyi bir sonuc elde ederiz.

mmtmt

• Yeni üye
  • *
Arkadaslar 5 Mart da Asuman Hair e gun aldim. Umarim iyi bir sonuc elde ederiz.

sonuçları paylaşırsanız buradan. Fikir olur

Facebook Twitter Instagram