Gönderen Konu: 2. sıklaştırma ekimi için merkez seçimi  (Okunma sayısı 868 defa)

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
2. sıklaştırma ekimi için merkez seçimi
« : 16 Eylül 2021, 22:03:02 »
Arkadaşlar merhaba sadece öndeki saçsız bölgeye yaptırdığım ilk ekimdeki sıklıktan memnun olmadığım için tahmini 1000 greftlik 2. bir ekim düşünüyorum.
Greft başı fiyat verdiği sizinde önerdiğiniz koray erdoğan ilk tercihimdi ama malesef sitelerindeki formu doldurup fotoğraf yolladığım halde geri dönüş alamadım.
Şahin çelik sadece operasyon başı fiyat verdiğini söyledi, 9 bin lira ve istediğim 10 günlük raporu yazamayacağını söyledi. Aklımdaki isimlerden geriye sadece serkan aydın kaldı, yarın onunla da bir konuşacağım.
Forumda hiç adını duymadığım youtubetan denk geldiğim videolardaki ekimlerini çok beğendiğim ibrahim erayhanla wp üzerinden iletişime geçtim, kısa süre sonra beni aradı ve uzun uzun konuştuk. İlk ekimde bana da gelseydin muhtemelen yine de 2. ekimi isteyecektin, beklentin yüksek dedi ve ilk ekim yapılan merkeze kesinlikle çamur atmadı. Tahminen 1000 grefte senin işi çözeriz dedi, kendisi raporda yazabiliyormuş. Yönlendirmelerinize açığım iyi akşamlar herkese

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2. sıklaştırma ekimi için merkez seçimi
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2021, 22:07:06 »
Bence şahin çelik Fiat perpormans olarak iyi...rapor işine gelince özel bir hastaneye gider doktorla konuşursunuz Ekim yaptiricam rapor lazım muayene ücretini ödedikten sonra ayarliyorlar...iş paraya bakiyor...biri yazmasa öteki yazıyor...

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2021, 00:51:59 »
youtube video olayı hikayeninde ötesinde tam bir saçmalık en berbat saç ekimi merkezi bile müthiş videolar koyup insanı etkileyebiliyor bedavadan oltaya düşmemek lazım  :)

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2021, 03:01:15 »
İmkan varsa tabiki Asmed doğallık için önemli ciZgi su an pek doğal durmuyor

İmkan kısıtlı Düşük bütçeli ise Şahin çelik derim bende

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2021, 08:02:24 »
Dusuk butceli sahin çelik 9 bin lira istedi cunku operasyon kucuk ya da buyuk farketmeksizin ayni fiyati veriyor, zaten asmedin 1.5 euroluk paketide 1000 greft için 9 bin liraya geliyor hocam, ama onlara ulasamiyorum geri donus dahi yapmiyorlar :D ibrahim eryahan da 7 bin lira dedi. Çizginin dogal durmadigini ufak dokunuşlar yapacagini da soyledi. Bilemiyorum beyler  :-\
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2021, 12:51:12 »
Dhi kalem mi uygulanicak ?
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2021, 13:31:08 »
Dusuk butceli sahin çelik 9 bin lira istedi cunku operasyon kucuk ya da buyuk farketmeksizin ayni fiyati veriyor, zaten asmedin 1.5 euroluk paketide 1000 greft için 9 bin liraya geliyor hocam, ama onlara ulasamiyorum geri donus dahi yapmiyorlar :D ibrahim eryahan da 7 bin lira dedi. Çizginin dogal durmadigini ufak dokunuşlar yapacagini da soyledi. Bilemiyorum beyler  :-\

E imkan yetmiyorsa Asmed e neden mail atıp bekliyorsun ?? Sebep nedir:)
Güzel bir sıklaştırma ile güzel olur saçların

Global Moderator

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2021, 13:32:14 »
Ben sadece ekim ve donör alanini tiraslanip yapilsin diye dusunmustum. Forumda dhiden cikan cok kotu sonuc gordugumden on yargiliyim.
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Eylül 2021, 13:35:08 »
Abi izmirden gelicem asmede yaptirirsam, izin olayi problem rapor yazabilecekler mi onu sormam lazim. Kac greftlik planlama olacak net rakam tam olarak ne cikacak, istanbulda kac gun kalmak gerekecek. Merak ettiklerimi sorcam ama ulasamiyorum
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Eylül 2021, 16:19:32 »
Abi izmirden gelicem asmede yaptirirsam, izin olayi problem rapor yazabilecekler mi onu sormam lazim. Kac greftlik planlama olacak net rakam tam olarak ne cikacak, istanbulda kac gun kalmak gerekecek. Merak ettiklerimi sorcam ama ulasamiyorum

Yazmaz ekim merkezleri rapor diye biliyorum
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram