Gönderen Konu: Saç Ekimi Merkezi Seçimi Hakkında Yardım - İstanbul  (Okunma sayısı 834 defa)

Destinyschild

• Yeni üye
  • *
Merhaba herkese,

Yaşım 27, Yaklaşık 2 sene önce başlayan saç dökülmem son 1.5 senedir fotoğraftaki halini aldı. Fiziksel özelliklerim babama çok benziyor ve onda da norwood 7 dediğimiz dökülme var, gerçi ona göre saç dökülmem çok yavaş çünkü benim yaşımda tepesinde hiç saç yokmuş. Saç ekimi için max 10.000-12.000 TL bandında İstanbul’da bir ekim merkezi arıyorum ve tecrübeli arkadaşların görüşlerini merak ediyorum. Özellikle kulak arkası kısmı da seyrek olduğundan ekime uygun olur mu, ekim sonrası kendi saçlarımda dökülme sonrası kötü bir görüntü ortaya çıkar mı, çünkü 2. Bir ekim için yeterli donör de kalmayabilir.

Not : tepeden çekilen görüntüde öndeki zayıf saçlar yanıltmasın görüş aldığım iki merkezde de  önde bulunan kısmı tamamen dökülmüş gibi sayıp öyle ekim yapacaklarını söylediler, yarım ay şeklinde tamamen boş bir alan orası yani :)

Yorumlarınızı bekliyorum :)

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi Merkezi Seçimi Hakkında Yardım - İstanbul
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2020, 01:47:16 »
3500- 4000 kökle işinin ehli bir merkez veya doktorla sekiz on yaş gençleşirsin. Donör iyi görünüyor.

Destinyschild

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Kasım 2020, 16:32:48 »
3500- 4000 kökle işinin ehli bir merkez veya doktorla sekiz on yaş gençleşirsin. Donör iyi görünüyor.

Ekim için bir yer öneriniz var Mıdır, forumu takip ediyorum fakat çok kararsız kaldım.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Kasım 2020, 20:48:03 »
Ayırdığın bütceye göre; Asuman hanım, Serkan Aygın ,Bilgehan Aydın İstanbulda bunlardan birine kendin karar verebilirsin.

Facebook Twitter Instagram