Gönderen Konu: Asuman Hair 09.07.2021, 4500 greft, yaş 31  (Okunma sayısı 8579 defa)

fearofthedark

• Yeni üye
  • *
Asuman Hair 09.07.2021, 4500 greft, yaş 31
« : 06 Temmuz 2021, 13:50:24 »
Hayırlısıyla Cuma günü ekim yaptıracağım. Konuyu şimdiden açıyorum süreç içerisinde fotoğrafları da paylaşırım.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2021, 13:39:21 Gönderen: fearofthedark »
  • Ekim Tarihi: 09.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hairtransplant
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Alpecin Black şampuan, Hairforte sprey x2, Xpecia x2, 3 günde 1 dermaroller, Alfa Lipoik Asit x1
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair 09.07.2021
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2021, 15:43:21 »
hayırlı olmasını dilerim kardeşim umarım güzel sonuç alırsın
Global Moderator

fearofthedark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2021, 15:54:07 »
hayırlı olmasını dilerim kardeşim umarım güzel sonuç alırsın

Teşekkür ederim Hintell hocam. Açıklık hakkında yorumlarınızı almak isterim. Adam olur mu? 😁 Yaşım 31 bu arada.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Alpecin Black şampuan, Hairforte sprey x2, Xpecia x2, 3 günde 1 dermaroller, Alfa Lipoik Asit x1

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2021, 15:57:36 »
Teşekkür ederim Hintell hocam. Açıklık hakkında yorumlarınızı almak isterim. Adam olur mu? 😁 Yaşım 31 bu arada.

Sanırım asuman hanım ön orta ve tepeyi de sıklaştıracak.
Bence güzel bir sonuç alırsın.

Ama biraz var olan saçların incelmiş destek almayı düşünsen iyi olur onlarda güçlenir hemde çıkışlara destek olur araştır medikal tedavileri ya da asuman hanıma danış.

Global Moderator

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2021, 17:31:11 »
Hocam ekim gecesini kendi evinizde değil, başka bir yerde geçirecekseniz, yanınıza bir iki temiz yastık kılıfı ve bir banyo havlusu almanızı tavsiye ederim. Boyun yastığı da olabilir fakat havluyu rulo yapıp enseye koyarak yatmak daha rahat olmuştu benim için. Yastık kılıfını da rulonun üzerine serebilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun. Umarım konforlu bir süreç geçirirsiniz.

fearofthedark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2021, 18:26:33 »
Hocam ekim gecesini kendi evinizde değil, başka bir yerde geçirecekseniz, yanınıza bir iki temiz yastık kılıfı ve bir banyo havlusu almanızı tavsiye ederim. Boyun yastığı da olabilir fakat havluyu rulo yapıp enseye koyarak yatmak daha rahat olmuştu benim için. Yastık kılıfını da rulonun üzerine serebilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun. Umarım konforlu bir süreç geçirirsiniz.
Teşekkür ederim.
Evden geçicem kardeşim. Havlu kullanmayı düşünüyorum bende. Kaç gün sonra normal yastıkta yatabildin?
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 31

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2021, 19:07:44 »
Teşekkür ederim.
Evden geçicem kardeşim. Havlu kullanmayı düşünüyorum bende. Kaç gün sonra normal yastıkta yatabildin?

Kabukları dökene kadar sırt üstü dostum. Ancak ondan sonra. Hayatım boyunca hiç yatamazdım sırtüstü. Sağa sola dönmem lazımdı illa ki. Ama insan alışıyor.

Bir iki tavsiyem daha olacak sana.
Gece sağına soluna seni engelleyecek yastık fln koyabilirsin Veya bir tarafında sandalyenin sırtı olacak şekilde, kanepeyi açmadan kanepede de yatılabilir. Sağa sola dönmeyi engelleyecek şekilde bi düzen tutturursan güzel olur. Tabi esas keitik nokta kafanın üst kısmı ile temas edebilecek en yakın yer arasında biraz mesafe olmasına dikkat et. Yatak başlığı, kanepenin kolçağı gibi.

Bir de kollaını bir yere sabitle veya hareket etmesini kısıtlayacak birşey bulmaya çalış. Ki gece kazara kaşımayasın. Ben eşofmanımın şortumun belindeki ipi, uzun kollu gömleğimin kol deliklerinden geçirip bağlıyordum. Kollar öyle kafaya yzatacak kadar hareket edemiyordu. Bu da bence ilk günler için önemli.

Ama stres yapılacak birşey yok, ekimi atlattıktan sonra gerisi geliyor. Yalnız yaşıyorsan ilk günler yanında birisi olsa güzel olur.

İlk günler bol bol su iç. 3-4 litre fln olsun. Mümkün mertebe yatatak geçir.

Şimdiden geçmiş olsun

fearofthedark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Temmuz 2021, 20:38:02 »
Kabukları dökene kadar sırt üstü dostum. Ancak ondan sonra. Hayatım boyunca hiç yatamazdım sırtüstü. Sağa sola dönmem lazımdı illa ki. Ama insan alışıyor.

Bir iki tavsiyem daha olacak sana.
Gece sağına soluna seni engelleyecek yastık fln koyabilirsin Veya bir tarafında sandalyenin sırtı olacak şekilde, kanepeyi açmadan kanepede de yatılabilir. Sağa sola dönmeyi engelleyecek şekilde bi düzen tutturursan güzel olur. Tabi esas keitik nokta kafanın üst kısmı ile temas edebilecek en yakın yer arasında biraz mesafe olmasına dikkat et. Yatak başlığı, kanepenin kolçağı gibi.

Bir de kollaını bir yere sabitle veya hareket etmesini kısıtlayacak birşey bulmaya çalış. Ki gece kazara kaşımayasın. Ben eşofmanımın şortumun belindeki ipi, uzun kollu gömleğimin kol deliklerinden geçirip bağlıyordum. Kollar öyle kafaya yzatacak kadar hareket edemiyordu. Bu da bence ilk günler için önemli.

Ama stres yapılacak birşey yok, ekimi atlattıktan sonra gerisi geliyor. Yalnız yaşıyorsan ilk günler yanında birisi olsa güzel olur.

İlk günler bol bol su iç. 3-4 litre fln olsun. Mümkün mertebe yatatak geçir.

Şimdiden geçmiş olsun

Hocam tecrübelerini paylaştığın için çok teşekkür ederim. Tavsiyeleri dikkate alıcam. Hayırlısı ☺️
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 31

Vio

• Full Member
« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2021, 20:47:49 »
Hayırlısıyla Cuma günü ekim yaptıracağım. Konuyu şimdiden açıyorum süreç içerisinde fotoğrafları da paylaşırım.
Hayırlı olur umarım. Ekime tek gitmeyin bence en azından çıkışta biri sizi alsın o kafaya verdikleri anestezi beyni etkiliyor en azından bende öyleydi sarhoş gibiydim. Eczaneden alacaklarınız vs olacak ismimi söylerken zorlanmıştım Emin Residancede kalabilirsiniz Emseye 1 dk mesafede yan yanalar klinikle anlaşmalı 250 lira civarı geceliği ertesi gün kontrol ve ilk yıkama olacağı için orda kalmanızı tavsiye ederim. İlk 1-2 gece donörde akıntı olacak sürekli  kanla karışık anestezi sıvısı akıyor puch deliklerinden yastığa havlu vs sermekte fayda var değiştirirsiniz bakteri ürer binlerce delik olacak ensede sıkıntı olabilir havalar sıcak. Bol şans 😂
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

fearofthedark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 06 Temmuz 2021, 20:53:20 »
Hayırlı olur umarım. Ekime tek gitmeyin bence en azından çıkışta biri sizi alsın o kafaya verdikleri anestezi beyni etkiliyor en azından bende öyleydi sarhoş gibiydim. Eczaneden alacaklarınız vs olacak ismimi söylerken zorlanmıştım Emin Residancede kalabilirsiniz Emseye 1 dk mesafede yan yanalar klinikle anlaşmalı 250 lira civarı geceliği ertesi gün kontrol ve ilk yıkama olacağı için orda kalmanızı tavsiye ederim. İlk 1-2 gece donörde akıntı olacak sürekli  kanla karışık anestezi sıvısı akıyor puch deliklerinden yastığa havlu vs sermekte fayda var değiştirirsiniz bakteri ürer binlerce delik olacak ensede sıkıntı olabilir havalar sıcak. Bol şans 😂
Peki ekimden sonra takviye falan ne zamandan itibaren neler kullanmaya başladın kardeşim?
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 31

Vio

• Full Member
« Yanıtla #10 : 06 Temmuz 2021, 21:03:10 »
Peki ekimden sonra takviye falan ne zamandan itibaren neler kullanmaya başladın kardeşim?
Ben ekimden 1 ay önce finasteride başladım memnunum siz kendi araştırmanızı yapın yan etki vs kendiniz karar verin.

Ekimden hemen sonraki gün başlıyorsunuz medikal ilaçlar verecekler aspirin ödem attırıcı vs onların detayı verilir size.

Xpecia Mossi Biotin türevleri aynı akşam başlamıştım ben ama klinikten söylerler size her şeyi
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

fearofthedark

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Temmuz 2021, 13:18:41 »
Ekim sonrası gün fotoğrafları

• Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 31

Birol54

• Full Member
« Yanıtla #12 : 10 Temmuz 2021, 13:39:09 »
Aynı ekim merkezinde aramızda 1 gün var takipteyim inşallah güzel sonuçlar alırız
  • Ekim Tarihi: 08.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair

fearofthedark

• Yeni üye
  • *
Ynt: Asuman Hair 09.07.2021, 4500 greft, yaş 31
« Yanıtla #13 : 10 Temmuz 2021, 13:40:22 »
İnşallah hocam geçmiş olsun size de
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 31

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 10 Temmuz 2021, 13:40:44 »
Hayırlı olsun, kaç greft ekildi.Ben de 1-2 saat içinde konu açıp paylaşacağım. Benden 1 gün sonra ektiren Birol isimli arkadaşın da konusu var.Üçümüz de süreçlerimizi takip ederiz. Dün geceden beri biraz daha fazla uzanmanı tavsiye ederim, ilk gün akşam yemeği hariç hep uzandım ve şu an gözlerime fazla inmedi sadece sağ göz tarafım biraz daha şiş gibi.Görüntü güzel sonuç da beklentini karşılar inşallah.

Facebook Twitter Instagram