Gönderen Konu: Asuman Hair 05.11.2021 Yaş 33 / 4500 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 17231 defa)

Ygz

• Full Member
Herkese merhaba;

5 kasım tarihinde bende Asuman Hair’da saç ekimimi gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Bu forum öncesi saç ektirmeyi düşünüyordum fakat bu forumu keşif sonrası konu hakkında hiç bilgim olmadığını farkettim. Dolayısıyla klasik cümlemiz olan foruma vefa borcumuzu ödeme vakti :)

Sabah 8 itibariyle merkeze gittim. İşleyiş standart şekilde herkesin bildiği gibi ilerlediği için o kısım İle kafanızı şişirmeyeyim. Buradan ekim merkezinde başta Asuman hanım olmak üzere Elif hanım, Dilara hanım ve Sümeyye hanıma çok teşekkür ederim. Forumdan sürekli okumama rağmen bu kadar ilgili ve güleryüzlü olmaları takdire şayan. Gerçekten bu işin maddi yönünü değil insanı önemsediklerini hissediyorsunuz. Diğer firmaları bilmem ama bana o kadar iyi ve rahat hissettirdiler ki iyi ki ekim için burayı tanımışım diyebildim.

Tüm süreç saat 18:00 de bitti. Asuman hanım sağolsun sürekli kontrole geldi. Kanalları kendisi açtı ve ekimin büyük kısmında da yanımızdaydı. Elif hanım ve Dilara hanım muazzam titizlikle sağolsunlar ilmik ilmik işlediler. Sürekli kontrol edip rahatlığımı düşündüler. Sümeyye hanım zira sürekli bir ihtiyaç olup olmadığını ve işin başından beri iletişim kısmını süper idare etti. Buradan tüm ekibe tekrar tekrar teşekkür ediyorum çok. İşlerinin ustası bir ekip olduğunu hissediyorsunuz. Greftlerimin çoğunlukla ikili ve üçlü olduğunu söylediler.

İşlem öncesi ve sonrası resimleri aşağıya ekleyeceğim. Ekim merkezinin verdiği antibiyotik ve ağrı kesiciler dışında şu an için kullandığım bir destekleyici yok. Bugün ekim sonrası ilk yıkama için merkeze gittiğimde konu hakkında fikirlerini soracağım. Xpecia halen kafamı kurcalayan bir ürün olduğundan daha çok vitamin ve doğal destekler düşünüyorum.

Sürekli olarak ekim işlemlerini takip edenler için bir fikir olması, belki yardımcı olabileceğimiz bir durum olması ihtimallerine karşı sürecin sonuna kadar detaylı fotoğraf ve paylaşımlar yapacağım.

Buradan tekrar bu siteyi kurup bizi bilgilendiren Hintell ve forumun daimi üyelerine çok teşekkürler. Sizler olmasanız ne cesaret edebilirdim ne de bu kadar bilgim olurdu.

Görüşler, Gıda ve takviyeler konusunda desteklerinizi de bekliyorum:)

Ygz

• Full Member
Ynt: Asuman Hair 05.11.2020 Yaş 33 / 4500 greft saç ekimi
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2021, 11:20:55 »
Ekim sonrası ilk sabah bandajı çıkardığımda
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2021, 23:02:39 Gönderen: Ygz »
  • Yaşınız 33

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2021, 11:32:34 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz temiz güzel bir saç ekimi ön çizgide kafa yapınıza gayet uyumlu olmuş
Tepe zor bir bölge tepenin tek ekimle kapanması zor tepe bölgesinden beklentini düşürmeni tavsiye ederim ön orta gayet güzel olur
Global Moderator

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2021, 11:39:01 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz temiz güzel bir saç ekimi ön çizgide kafa yapınıza gayet uyumlu olmuş
Tepe zor bir bölge tepenin tek ekimle kapanması zor tepe bölgesinden beklentini düşürmeni tavsiye ederim ön orta gayet güzel olur

Çok teşekkürler görüşün için Hintell. Asuman hanımla da konuşmamızda senin dediğin gibi ileride tepeye ikinci ekim yapılır dedik. Ön ve orta istediğim gibi olursa şu an için yeterli  :)
  • Yaşınız 33

Osman Sari

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2021, 12:22:07 »
ekimden sonra bambaşka biri olmuşsun üstad. Eminim süreç ilerlediğinde değişim aynı hızla devam edecek. Bence güzel bir sonuç gelecek gibi görünüyor.

takvieyeler noktasında ben de kararsızım. Ne yapmam gerektiği konusunda. Takipteyim.
  • Ekim Merkezi ismi asuman hair saç ekimi
Asuman hair saç ekimi konu başlığım:

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24535.0

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 06 Kasım 2021, 13:44:30 »
Maşallah diyelim 33 değil 26 , 27 falan gösteriyorsun sınucun güzel olursa 22 falan düşersin kesin  :)

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #6 : 06 Kasım 2021, 13:48:18 »
ekimden sonra bambaşka biri olmuşsun üstad. Eminim süreç ilerlediğinde değişim aynı hızla devam edecek. Bence güzel bir sonuç gelecek gibi görünüyor.

takvieyeler noktasında ben de kararsızım. Ne yapmam gerektiği konusunda. Takipteyim.

Çok teşekkürler kardeşim umarım herkes istediği saçlara kavuşur ve bu meşakkatli süreç bir amaçla ulaşır :)

Takviye konusunda doğal yollardan gitmeyi planlıyorum bilemiyorum diğer ilaçların yan etkileri göz korkutuyor
  • Yaşınız 33

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #7 : 06 Kasım 2021, 13:49:41 »
Maşallah diyelim 33 değil 26 , 27 falan gösteriyorsun sınucun güzel olursa 22 falan düşersin kesin  :)

Kardeşim çok teşekkür ederim moral konuşması oldu bana resmen :) umarım herkesin saçları tarak kıracak kıvama gelir de yaşlarımız 20 lerde gösteri:)
  • Yaşınız 33

KELWİN

• Full Member
« Yanıtla #8 : 06 Kasım 2021, 22:21:23 »
Hayırlı olsun kardeşim |-onayisareti-saç çizginiz ve planlamayı çok beğendim yüzünüze çok yakışmış umarım istediğiniz saçlara kavuşursunuz.

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #9 : 06 Kasım 2021, 22:45:14 »
Hayırlı olsun kardeşim |-onayisareti-saç çizginiz ve planlamayı çok beğendim yüzünüze çok yakışmış umarım istediğiniz saçlara kavuşursunuz.

Çok teşekkürler kardeşim umarım hepimiz istediğimiz saçlara kavuşuruz
  • Yaşınız 33

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #10 : 08 Kasım 2021, 19:50:01 »
Merhaba arkadaşlar ekimin 3. Günü sonlandı. Donör bölgesi ve ön orta kısımlar ekte.

Kliniğin verdiği antibiyotikler dışında kullandığım ilaç yok. Fakat keçiboynuzu pekmezi, fındık, badem vb. doğal gıdalar tüketiyorum. Ayrıca kahvaltı dahil her öğünümde protein ağırlıklı besleniyorum. Birde Solgar 1000 mg biotin aldım günde 2 defa içiyorum.

İnternetten mossi vitamin sipariş ettim. Xpecia çok içime sinmediği için bu vitaminle devam edeceğim.

Süreçten yararlanmak isteyenlere bir nebze fayda olsun diye sürekli güncelleme yapacağım arkadaşlar.

Birde sizlere sormak istediğim şeyler var. Bende kaşıntı, ağrı, çok fazla ödem olmadı. Sizce bu sürecin yavaş ilerlediğini gösterir mi? Ayrıca donör toparlanmamış gibi gördüm sanki ne düşünüyorsunuz?

• Yaşınız 33

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 08 Kasım 2021, 20:22:10 »
kaşıntı,ağrı ve ödem olmadıysa ne güzel bu operasyonun hassas bir şekilde yapıldığını gözteriyor,çok evhamlı birisin herhalde böyle bir durumda aksine olumlu düşünmen gerekirdi  :) doner bölge ise henüz erken üç haftayı doldurunca yara iyileşmesi tam anlamıyla gerçekleşmiş olur o zaman bakmak lazım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2021, 20:38:46 »
Ekim alanında sorun yok gayet güzel bir saç ekimi
Donör bölgende sızlama olur bu normal durum
Ağrı kesizi alırsan genelde 2 agrı kesici kesiyor rahatkarsın sızlama bir kaç gün sürer onun dışında ekim alanında kaşıntı olursa soğuk su tut
Global Moderator

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2021, 22:27:35 »
kaşıntı,ağrı ve ödem olmadıysa ne güzel bu operasyonun hassas bir şekilde yapıldığını gözteriyor,çok evhamlı birisin herhalde böyle bir durumda aksine olumlu düşünmen gerekirdi  :) doner bölge ise henüz erken üç haftayı doldurunca yara iyileşmesi tam anlamıyla gerçekleşmiş olur o zaman bakmak lazım.

Aynen dostum biraz evhamlı biriyim :) beklemek bu işin en zor yanı herhalde. Keşke oldu bitti olsa ama ne yazık ki sabır gerekiyor bu süreçte:) teşekkürler
  • Yaşınız 33

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2021, 22:28:54 »
Ekim alanında sorun yok gayet güzel bir saç ekimi
Donör bölgende sızlama olur bu normal durum
Ağrı kesizi alırsan genelde 2 agrı kesici kesiyor rahatkarsın sızlama bir kaç gün sürer onun dışında ekim alanında kaşıntı olursa soğuk su tut

Çok teşekkürler Hintell. Bende tam tersi kaşınma yada ağrı olmadı ilginç bir şekilde bende ona taktım :) umarım süreç düzgün ilerler şimdiye kadar çok sorun çıkmadı
  • Yaşınız 33

Facebook Twitter Instagram