Gönderen Konu: yolun sonuna geldim (ss'li)  (Okunma sayısı 1029 defa)

denixex

• Full Member
yolun sonuna geldim (ss'li)
« : 06 Temmuz 2021, 20:42:29 »
merhaba arkadaşlar yaşım 26 ve saçların durumu böyle ve dökülmeye son hız devam ediyor, finastaride minoxil vs. gibi tedaviler kullanmak istemiyorum. sülalede herkes kel, bu gidişle 1-2 seneye ense dışında her yer dökülecek gibi duruyor ve saç ektirsem bile pek iyi durmayacak gibi , protez yaptırsam mı diye düşünüyorum, yorumlarınız nedir ?

https://www.hizliresim.com/m8xyykz
https://www.hizliresim.com/dob6lu7
https://www.hizliresim.com/fqqjp6g
https://www.hizliresim.com/53n04ft

emekli kel

• Hero Member
Ynt: yolun sonuna geldim (ss'li)
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2021, 21:38:11 »
 saçlar fena değil ilaç kullanmak istemiyorsun o zaman igf tarzı yontemler dene.tedavi ekim derken kaparsın kafayı saçların kalın telli ekimde basarılı olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

denixex

• Full Member
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2021, 21:40:04 »
saçlar fena değil ilaç kullanmak istemiyorsun o zaman igf tarzı yontemler dene.tedavi ekim derken kaparsın kafayı saçların kalın telli ekimde basarılı olur.
igf yi nereden alacağım hocam

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2021, 22:04:49 »
 bilmiyorumki
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2021, 00:53:36 »
Ben kend çapımda araştırdım İgfyi hiç bir işe yaramayan bir şey olduğu sonucuna vardım  :)
Senin saçıda özellikle ön tarafı ekimden başkası kurtarmaz.

denixex

• Full Member
« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2021, 23:04:54 »
Ben kend çapımda araştırdım İgfyi hiç bir işe yaramayan bir şey olduğu sonucuna vardım  :)
Senin saçıda özellikle ön tarafı ekimden başkası kurtarmaz.
ekim bile çare değilmiş gibi geliyor hocam

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Temmuz 2021, 23:08:09 »
 bu tarz uygulamalarda doğruyu bulmak onemli hersey yapıyor satıyor kalite dusuyor.igfde buyume faktorleri ozel olarak ayrıştırılıp saça verilir diye biliyorum saçın buyumesi onemli zaten en onemlisi o.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2021, 23:11:13 »
kafanı ıkıye bölüp 2 ekim düşünürsen güzel sonuç alırsın kayıp olacağı içinde bu sekıl de bır yol izlemen iyi olur saç ektir protezden uzak dur
Global Moderator

denixex

• Full Member
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2021, 15:57:18 »
kafanı ıkıye bölüp 2 ekim düşünürsen güzel sonuç alırsın kayıp olacağı içinde bu sekıl de bır yol izlemen iyi olur saç ektir protezden uzak dur

hintell hocam, peki ilk ekimi sizce ne zaman yapmalıyım ? şuan hala saçlar ciddi bir şekilde dökülüyor, birde lazer epilasyona gideceğim , ense vs. bütün vücut kılları aldıracağım,  2 ekim için donör olarak saçın arka tarafı yeterli olur mu sizce ?

denixex

• Full Member
« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2021, 14:47:58 »
up

ahmtgnc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 17 Temmuz 2021, 22:06:46 »
hintell hocam, peki ilk ekimi sizce ne zaman yapmalıyım ? şuan hala saçlar ciddi bir şekilde dökülüyor, birde lazer epilasyona gideceğim , ense vs. bütün vücut kılları aldıracağım,  2 ekim için donör olarak saçın arka tarafı yeterli olur mu sizce ?

Bu konuyu ben de merak ediyorum. Ekimi şimdi mi sonra mi yaptırsam ona göre karar vereceğim. Görüştüğüm kliniklerden biri var olan saclariniza iğne gibi bise yapacağız onlar hiçbir şekilde dönülmeyecek dedi. Inandirici gelmedi bana.

denixex

• Full Member
« Yanıtla #11 : 19 Temmuz 2021, 19:00:10 »
up

Facebook Twitter Instagram