Gönderen Konu: Yalnız bir insan haline geldim var mı benim gibi bahtsız kadersiz birisi daha ?  (Okunma sayısı 572 defa)

Ahmet..30

• Yeni üye
  • *
30 yaşındayım bekarım aile yanında yaşıyorum. Akşama kadar iş yerinde oluyorum orda gerek yaptığım iş gerekse iş arkadaşları ile sohbet muhabbet birde yolda geçen zaman derken aksamı buluyorum. akşam eve gelince PlayStationda oyun oynuyorum ya da dizi film izliyorum veya kitap okuyorum zar zor uykum gelene kadar takılıyorum. Sonra ertesi gün de aynı derken günler geçiyor. Aslında geçen seneye kadar çok güzeldi her şey. Lisanslı boks yapıyordum amator de il bazında düzenlenen maçlara giriyordum haftada 5 gün antreman yapıyordum. Derken hali saha maçına falan gidiyordum zamanım acayip dolu ve eğlenceli geçiyordu. Fizigimde çok fit ve sağlamdı. Ama boksta kaburgam sakatlandı geçen yıl 3 ay ara verdim sonra yaşım geçti zaten diye bıraktım. Birde saçlarım döküldükce iyice moralim bozuldu hep saçları kafaya takar oldum vs eski arkadaşlarımın da çoğu evlendi haftada bir yaptığımız hali saha maçları harici kimseyi görmüyorum. Kimse arayıp bir yere çağırmiyor. Kız arkadaş desen zaten yok bilmiyorum her gün böyle gelip geçiyor. Aslında çok pişmanım vakti zamanında beğendiğim güzel kızlar ile ilişkilerim oldu lakin evliliğe sıcak bakamadım korktum. Keşke evlenseydim diyorum. Şimdi ailemle ilgilenir vaktimi daha eğlenceli geçirirdim. Benden daha genç arkadaşlara tavsiyem halen sizin beğendiğiniz kizlar da sizi beğeniyor iken evlenin. Sonra inanın begenilmemeye başlıyorsunuz hele birde lanet olası saç dökülmesi var ise

Furious_Mia

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
evlenip nafaka mı ödeyelim:S
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasteride
Tedaviler:

Finasteride 1.25 mg

Konu Başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28837.0

snn016

• Jr. Member
  • **
Sanırım bu sitedeki en trajikomik yorum seninkisi  ;)
Maddi durumun iyi ise maddi durumu iyi olan kız almalısın yok ben fakir aileside fakir olan kız alicam dersen nafaka ödersin  ;)
  • Yaşınız 34

Furious_Mia

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sanırım bu sitedeki en trajikomik yorum seninkisi  ;)
Maddi durumun iyi ise maddi durumu iyi olan kız almalısın yok ben fakir aileside fakir olan kız alicam dersen nafaka ödersin  ;)

trajikomik yorum değil sen zengin kız al, boşan bakalım, sonra haber et. ayrıca kız almak vermek bu kafayı tavsiye etmiyorum ama sen bilirsin.
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasteride
Tedaviler:

Finasteride 1.25 mg

Konu Başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28837.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dostum daha 30 yaşındasın daha çok gençsin
Evlilik için erken kısaca

Kadınlarla ilişkilere gelince biraz aktif olabilirsin instagramda ya da başka mecralarda birileri ile tanışabilirsin

Yani hayatında bir sorun yok sadece girişken değilsin eğlenmek sana gelmez sen ona gidersin.
Bunuda girişken olursan elde edersin sorun saçsa
Sadede senin değil erkeklerin %70 aynı sorunu yaşıyor
Kızlar aaa saçı dökülüyor diye bakmıyor duruma senin girişken ve eğlenceli olman çevreni değiştirir
Global Moderator

ber134

• Full Member
bana göre evlilik dünyanın en boş işi. insanı bir nebze daha uyutmak ve zamanının geçişini unutturmak için ortaya çıkan şey. neyse bu konu hakkında sayfa sayfa felsefe yapılır da hiç girmeyelim şimdi.
hatta çocuk yapmak falan da boş iş bence. (eskiden değerliydi fakat şu an ki dünyada gereksiz)
antinatalistim sanırım. dünya çok kötü bir yer. insan denen varlık üzüntüden başka bir şey değil. ha ama yaşamak güzel tabii intihar da saçma mesela. neyse cidden derin karışık meseleler. benim yaşım 25 ama hala yicen içicen sevişicen kafasındayım.

sadece ölülerin fikirleri değişmez, bilemem ilerleyen yıllarda ne düşünürüm.

edit: bu arada yaşım 25 evet çok erken ama çevremdeki birçok yaşıt arkadaşım evlendi. bu detayı o yüzden verdim.
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
 bekarlık sultanlık.ne bulduğunu devir anlayışı  bana doğru geliyor ne evlenip bu dunyaya cocuk yapmak bana doğru geliyor.saygı sevgi eşlerin birbirine bağlılığı falan desen artık faso fiso.ellerde telefonlar şu bu kime guvencen .hatunlar olmuş nafaka avcısı.hayatı boş olan gercekten sanslı saysın ne evlilik ne sevgili cekilmiyor.hep pohpohlanma isteği saçma kaprisler kafanın şişirilmesi 5 dk gec kalsan neredesin falan sonra senin aklında o telde kimle konusuo hangi siteleri ziyaret edio şu bu .devir gemisini kurtaran kaptanın deviri.kendini kurtarıyorsan bakıcan kendi basına hayatına.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ber134

• Full Member
bekarlık sultanlık.ne bulduğunu devir anlayışı  bana doğru geliyor ne evlenip bu dunyaya cocuk yapmak bana doğru geliyor.saygı sevgi eşlerin birbirine bağlılığı falan desen artık faso fiso.ellerde telefonlar şu bu kime guvencen .hatunlar olmuş nafaka avcısı.hayatı boş olan gercekten sanslı saysın ne evlilik ne sevgili cekilmiyor.hep pohpohlanma isteği saçma kaprisler kafanın şişirilmesi 5 dk gec kalsan neredesin falan sonra senin aklında o telde kimle konusuo hangi siteleri ziyaret edio şu bu .devir gemisini kurtaran kaptanın deviri.kendini kurtarıyorsan bakıcan kendi basına hayatına.

çok doğru aga. bi de şu söze bayılıyorum

"Aldatmayan insan yoktur, yakalanmayan insan vardır."
  • Yaşınız 25

monoblok

• Sr. Member

Hocam sen gene bulduğunu devir diye büyük konuşma bulduğun seni devirir allah muafaza dünyan tersine döner :)))
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

emekli kel

• Hero Member
çok doğru aga. bi de şu söze bayılıyorum

"Aldatmayan insan yoktur, yakalanmayan insan vardır."
sağı solu gozlemliom birinde para olsa tip falanda olsa bakıom hatunlar bakıslarınla şunla bunla ilgisini belli ediyorlar.bizim erkek milletinide guzel bir kadın capkınlığda davet etse çoğunluk havada kapıo.ben beden konusma olarak aldatmam ama takıldığım yerlerde hatun bolluğu ve ilginin bende olmasına dikkat ederim.bu yuzden kimseyle baslamıom.çünki onu hakeedemem.huylarımdan vazgeçemem beni boyle kabul eden biri olsada gene ona haksızlık olur.hem biri olcak hem goz baska hatunlarda birde onlardan ilgi gorunce ego tavan .aman kimseye zarar vermeyelim aldatmayalım.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
Hocam sen gene bulduğunu devir diye büyük konuşma bulduğun seni devirir allah muafaza dünyan tersine döner :)))
ye iç seviş anlayışı bana ters ama evlilikte ters.bulduklarımızdan bizi yoldan çıkarmaya calısanlar oldu uymadık bulaşmadık geri yaptık kaçtık.oylesinle belayamı bulaşcan ustune kalır bilmem ne çirkef çıkar şu bu.

Ahmet..30

• Yeni üye
  • *
Dostum daha 30 yaşındasın daha çok gençsin
Evlilik için erken kısaca

Kadınlarla ilişkilere gelince biraz aktif olabilirsin instagramda ya da başka mecralarda birileri ile tanışabilirsin

Yani hayatında bir sorun yok sadece girişken değilsin eğlenmek sana gelmez sen ona gidersin.
Bunuda girişken olursan elde edersin sorun saçsa
Sadede senin değil erkeklerin %70 aynı sorunu yaşıyor
Kızlar aaa saçı dökülüyor diye bakmıyor duruma senin girişken ve eğlenceli olman çevreni değiştirir

Abi haklısın ama eğlenceli olmak kızları eğlendirmek falan lise ve üniversite yıllarında belli bir çevre içinde etkili olabiliyor. Belli bir yaşa gelip o ortamlardan izole olunca yani yeni insanlar ile tanışırken inan en önemli faktör dış görünüş ve saç oluyor maalesef. İnsanlar seni ilk defa görüyor ya da çok yeni tanıyor sen ne kadar pozitif olsan da eğlenceli olsan da zor oluyor. Kadın seni eğlenceli bir arkadaş olarak belki kabul edebilir ama daha ilerisi olmuyor ya da çok zor oluyor. Mesela ben 2 hafta önce bir programa görevli olarak katıldım orda başka görevli bir kız vardı konuştum sohbet ettim akşama doğru program sonu numarasını veya sosyal medyasını istedim vermedi. Haricinde 1 -2 ay önce sporcu bir kız arkadaşa açılmak istedim kabul etmedi kibarca reddetti. Üstelik beni 2 yıldır tanıyor olmasına rağmen. Kadınlar sadece lafta konuşuyor düzgün birisi olsun merhametli olsun iyi bir insan olsun falan ama aslında erkeklerden daha fazla fiziksel dış görünüşe önem veriyorlar.

emekli kel

• Hero Member
Abi haklısın ama eğlenceli olmak kızları eğlendirmek falan lise ve üniversite yıllarında belli bir çevre içinde etkili olabiliyor. Belli bir yaşa gelip o ortamlardan izole olunca yani yeni insanlar ile tanışırken inan en önemli faktör dış görünüş ve saç oluyor maalesef. İnsanlar seni ilk defa görüyor ya da çok yeni tanıyor sen ne kadar pozitif olsan da eğlenceli olsan da zor oluyor. Kadın seni eğlenceli bir arkadaş olarak belki kabul edebilir ama daha ilerisi olmuyor ya da çok zor oluyor. Mesela ben 2 hafta önce bir programa görevli olarak katıldım orda başka görevli bir kız vardı konuştum sohbet ettim akşama doğru program sonu numarasını veya sosyal medyasını istedim vermedi. Haricinde 1 -2 ay önce sporcu bir kız arkadaşa açılmak istedim kabul etmedi kibarca reddetti. Üstelik beni 2 yıldır tanıyor olmasına rağmen. Kadınlar sadece lafta konuşuyor düzgün birisi olsun merhametli olsun iyi bir insan olsun falan ama aslında erkeklerden daha fazla fiziksel dış görünüşe önem veriyorlar.
bişi elde olmayınca değerli.istediğin gibi dıs gorunusun olsa kadınlar herhalde hemen zıplar ama bıkarsın.sallamaz gecersin.bu işler sade ego tatmini.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Bahsettim eğlence ve girişkenlik farklı bir kulvar sen onu bile anlamamışsın
Odun gibi dikiliyorsan şikayet etmeyeceksin o zaman :) ben girişken ol diyorum sana
İnsanlar kendi hayatını kendi sevdikleri şeyleri insanları ortamları kendi yaratır kimse sana yaratmaz
Global Moderator

Ahmet..30

• Yeni üye
  • *
bişi elde olmayınca değerli.istediğin gibi dıs gorunusun olsa kadınlar herhalde hemen zıplar ama bıkarsın.sallamaz gecersin.bu işler sade ego tatmini.

Haklısın abi peşimi bıraksın diye kızın mesajına cevap vermediğim aramasına dönmediğim çok zamanlar olmuştu universite zamanlarında. O zaman zerre kadar değeri yoktu benim için böyle şeylerin ya da değeri yoktu demeyim de dediğin gibi sallamıyorduk herhalde. Saç için de aynisi geçerli 19-20 li yaslarda sabah kalkinca darmadağınık bu saçı kim düzeltecek kim yıkayacak kim fön çekecek kim jole surecek derdim salt eziyet gelirdi bana. Şimdi fön çekecek jöle sürecek doğru düzgün saç bile kalmayınca kıymetli oldu. Belki olsa yine aynı şeyden dert yanardım herhalde

Facebook Twitter Instagram