Gönderen Konu: Tosuncuk sizce niye teslim oldu?  (Okunma sayısı 476 defa)

baskan123

• Hero Member
Ynt: Tosuncuk sizce niye teslim oldu?
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2021, 13:53:54 »
Alışmış kudurmuştan beterdir  :D

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2021, 14:44:34 »
Kesin parası bitti ve yalnız kaldı sonrada bunalıma girdi.
Zaten oralarda parasız kalmak birde üstüne interpolden arama olayı adama kafayı yedirmiştir burda hapis yatsa ondan iyidir diye geldi adam.
Ama bizim millete sorsan acaip komplo senaryosu üretirler  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2021, 16:25:18 »
Gittiği ülkelerin mafyası çökeceğine gidip 2 sene yatar parayla krallar gibi yaşarım dedi tabi davaya gizlilik kararı geldi halkı dolandıran ve tüm türkiye’nin bildiği meseleye gizlilik kararının gelmesi Tosuncuğun ötmesi ve öttüğü zaman kimlerin ismini verecek acaba şüpesi yaratıyor.
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2021, 17:09:28 »
 burası demekki daha avantajlı parayı gomer az yatar çıkar yerim taktiği yapıcak konusmasın diyede gizlilik getirdiler.dikkatimi cekti tosuncuk getirildiğinden beri pekerde tweet atmıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2021, 17:31:28 »
Son kalan koyunlarıda gütmeye gelmiştir.Helali hoş olsun tosunuma ah bide bitcoin işine girmiş ki ordanda vurgun yapmıştır şimdi.

77.843 kişimizin dualarıyla ayakta duruyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2021, 19:00:01 »
Kur farkından dolayı En baba dolandırıcılarımız bile max 15ay yurtdışında kalabiliyorlar. Rezil ettiler ülkeyi TL pul oldu. Belediyeden  emekli Avrupalı dedeler  bile emekli ikramiyesi ile 2-3 sene dünya turu atıyor . Tosunum kur farkını hesaplayamadı baktı dolar Euro uçtu gitti döndü geldi yiğidim.

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2021, 19:59:40 »
Kur farkından dolayı En baba dolandırıcılarımız bile max 15ay yurtdışında kalabiliyorlar. Rezil ettiler ülkeyi TL pul oldu. Belediyeden  emekli Avrupalı dedeler  bile emekli ikramiyesi ile 2-3 sene dünya turu atıyor . Tosunum kur farkını hesaplayamadı baktı dolar Euro uçtu gitti döndü geldi yiğidim.

hahahaa alemsin  ;D ama valla doğru söylüyorsun şurda en zengin gördüğümüz gitsin oralara iş güç yoksa onunda parası biter.kendimizi iyi sanıyoruz ama cidden çok beteriz.

mdalmis

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2021, 21:25:59 »
Kaçarak yaşamaktansa gelip 2-3 yıl yatıp çıkarım mantığıyla teslim oldu . Ki öyle olucak 2-3 yıl yatıcak ( Yani biz öyle bilicez belki de yatmıyacak ) sonra çıkıp krallar gibi yaşamaya devam . Ayrıca ona tanınan imkanlar fazla olur . Tosunum içeride de boş durmaz,kurar yine bi program boşa yatmaz yani :)
  • Ekim Tarihi: 12.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Solgar Biotin 5000mg

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 08 Temmuz 2021, 08:22:37 »
Türkiye kebab la burada değer görür tam tersi Kemal sunal filmleri gibi helal olsun be abi nasıl tokatladın milleti diye replik vardır. Ülkemiz sözde Müslüman bir ülkedir muslumanligi kesinlikle gri muslumanliktır eğer kitaptaki bilgiler doğruysa kendinizden şüphe duyun

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Temmuz 2021, 10:38:42 »
 tosun yatar çıkar yer parayı
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2021, 10:49:52 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Temmuz 2021, 20:07:01 »
 göt olmuş değirmen taşı halen yemek istiyormuş ikide bir şişmiş haram yemekten
Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın adliyede bulunduğu süre boyunca sık sık acıkarak avukatlarına yiyecek ve içecek sipariş ettiği öğrenildi. Adli işlemleri uzun sürdüğü için yaklaşık 13 saat boyunca adliyede kalan ve işlem aralarında sık sık yemek yiyen Aydın'a yaklaşık 3 kez yemek geldiği gözlemlendi.

Facebook Twitter Instagram