Gönderen Konu: saçlarım için düşünceleriniz ve onerileriniz  (Okunma sayısı 1636 defa)

mhmtsbh

• Jr. Member
  • **
saçlarım için düşünceleriniz ve onerileriniz
« : 15 Temmuz 2021, 14:11:00 »
merhaba dert ortakları :D 27 yaşındayım 20 yaşında dokulmelerim başladı çeşitli ürünler kullanarak dokulmeyi azaltmaya veya kendimi kandırmaya çalıştım fitcare , minoxil gibi ve tipim artık bir hayli değişti bunun sonucunda saç ektirmek istiyorum ve sizlerden ricam beni iyi bir şekilde yonlendirmeniz hangi saç kliniğine gitmem gerektiğine kadar biraz kararsızım bugüne kadar niye ektirmedin diye sorucak olursanız hep erteledim ve kararsız kaldım şimdiden çok teşekkür ediyorum bu platformda bulunduğunuz için.

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: saçlarım için düşünceleriniz ve onerileriniz
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2021, 21:15:52 »
Açıklığınız çok fazla malesef 2 ekim yapılır.Dönör bölgeyide hesaba katarsam ön çizgi sık arkaya doğru epey seyrek olur ama en azından gençleşirsiniz ve kel kalmazsınız.Sanırım sakallarınız gür eğer ordanda alınırsa bu kafa tamamen kapanır.Seyrek felanda olmaz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

mhmtsbh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2021, 16:31:52 »
Açıklığınız çok fazla malesef 2 ekim yapılır.Dönör bölgeyide hesaba katarsam ön çizgi sık arkaya doğru epey seyrek olur ama en azından gençleşirsiniz ve kel kalmazsınız.Sanırım sakallarınız gür eğer ordanda alınırsa bu kafa tamamen kapanır.Seyrek felanda olmaz.
Anladım düşünceleriniz ve yorumunuz için teşekkürler sakaldan alım nasıl oluyor aynı doğallığı veriyor mu

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2021, 16:56:15 »
Anladım düşünceleriniz ve yorumunuz için teşekkürler sakaldan alım nasıl oluyor aynı doğallığı veriyor mu

Çenenizin altıyla boyun bölgesinden alınıyor.Doğallık için değilde büyük açıklıkları kapatmak için kullanılıyor.Önlere değil arkalara serpiştiriliyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

mhmtsbh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2021, 19:26:51 »
Çenenizin altıyla boyun bölgesinden alınıyor.Doğallık için değilde büyük açıklıkları kapatmak için kullanılıyor.Önlere değil arkalara serpiştiriliyor.
anladığım kadarıyla da bu da kotü bir gorüntüye sahip oluyo anladım hocam bilgilendirme için teşekkür ederim.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2021, 07:53:35 »
Tatmin edici bir sonuç çıkmaz büyük ihtimalle,açıklık çok fazla donör de seyrek duruyor,öne biraz ekerler orta ve tepe açık kalır
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

mhmtsbh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2021, 11:46:13 »
Tatmin edici bir sonuç çıkmaz büyük ihtimalle,açıklık çok fazla donör de seyrek duruyor,öne biraz ekerler orta ve tepe açık kalır
Peki sakaldan alınması durumunda nasıl bir sonuç olur etkisi ne olur farklı bir durum söz konusu olur mu?

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2021, 12:43:31 »
Donorden 2 ekim cikar gibi sizin gibi kafayla tatminkar sonuc alan onlarca sonuc var forumda onlari inceleyiniz

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2021, 18:26:39 »
Peki sakaldan alınması durumunda nasıl bir sonuç olur etkisi ne olur farklı bir durum söz konusu olur mu?
Sakalları direkt açıklığı kapatmak için değil de daha dolgun bir görüntü olması için saçların arasına koyuyorlarmış.İyi bir ekim merkezi bulup detaylıca konuşmak lazım bunları
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

mhmtsbh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2021, 12:22:09 »
Donorden 2 ekim cikar gibi sizin gibi kafayla tatminkar sonuc alan onlarca sonuc var forumda onlari inceleyiniz

Anladım teşekkürler onerebilceginiz bir klinik var mı?

mhmtsbh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 04 Ağustos 2021, 12:23:32 »
Sakalları direkt açıklığı kapatmak için değil de daha dolgun bir görüntü olması için saçların arasına koyuyorlarmış.İyi bir ekim merkezi bulup detaylıca konuşmak lazım bunları

Çoğu sakaldan almiyolar diye biliyorum veya uğraşmak istemiyolar. Ekim için onerebilceginiz klinik var mı peki?

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Ağustos 2021, 12:52:49 »
Çoğu sakaldan almiyolar diye biliyorum veya uğraşmak istemiyolar. Ekim için onerebilceginiz klinik var mı peki?

Şahin çelik ,hakan doğanay sakaldan ekimlerini beğendiğim klinikler.

mhmtsbh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 04 Ağustos 2021, 23:39:06 »
Şahin çelik ,hakan doğanay sakaldan ekimlerini beğendiğim klinikler.
teşekkürler tavsiyen için hakan doğanay antalyada şahin çelik istanbulda sanırım

Facebook Twitter Instagram