Gönderen Konu: Ekim merkezinin verdiği takviyeleri kullanmak?  (Okunma sayısı 389 defa)

gimli

• Yeni üye
  • *
Ekim merkezinin verdiği takviyeleri kullanmak?
« : 20 Temmuz 2021, 14:23:57 »
Bazı ekim merkezleri araştıyorum forumda bir süredir, bütçeme yeten bazı yerler buldum ama sadece takviye kısmı aklıma takıldı

Mesela bir merkez Mossi ürünleri satıyor. Ben Mossi'nin vitamini, şampuanı, yağını hiçbirşey kullanmak istemiyorum gerek duymadığımdan. Minoxil de aynı şekilde
Sadece ekim merkezinin vereceği ilaçları ve kabuk dökümü sürecindeki kremi(muhtemelen bepanthol olacak) alacağım. Acaba merkeze bunları istemiyorum desem terslerler mi? Veya sürecin sonunda olası bir revizyon durumu gerekirse eğer, siz bizim verdiğimiz takviyeleri kullanmadınız bu yüzden revizyon ücretli olacak deme ihtimalleri olur mu?

Ben zaten uzun zamandır fin kullanıyorum, ekimde bide biotin+multivitamin alacağım mesela Solgar'ın o kadar

Qur

• Full Member
Ynt: Ekim merkezinin verdiği takviyeleri kullanmak?
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2021, 14:34:08 »
Almak zorunda değilsin. Olmadı bende bu ürünler var dersin. İhtiyacın olanları söyleyip alırsın. Evine de kamera koymuyorlar. Kullandım hepsini dersin. Gerçekleri söylemene gerek yok.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2021, 14:40:40 »
Mossi'nin sadece 120 adet vitamin hapı 450 tl civarı, merkez bunun yanına Mossi şampuanı ve kabuk dökümü için Mossi losyonu sana 400 tl ye veriyor ve bunlar bitince kullanabileceğin farklı alternatifleri sana söylüyorlar.Bir defaya mahsus uygun fiyatından dolayı almak istersin.Tabi benim elimde alternatifleri var, almak istemiyorum dersen de zorla verecek halleri yok.Ama saçı ektirdikten sonra acaba o seti alsa mıydım sorusu kafanda daima olur.

gimli

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2021, 14:46:51 »
Mossi'nin sadece 120 adet vitamin hapı 450 tl civarı, merkez bunun yanına Mossi şampuanı ve kabuk dökümü için Mossi losyonu sana 400 tl ye veriyor ve bunlar bitince kullanabileceğin farklı alternatifleri sana söylüyorlar.Bir defaya mahsus uygun fiyatından dolayı almak istersin.

Fiyatından ziyade mesela Solgar multivitaminin içeriği bana daha kuvvetli geldi Mossi ile kıyaslarsak, eğer yanlış görsel içeriği incelemediysem Mossi. Şampuan değiştirmeme zaten gerek yok
Losyon da klasik Bepanthol düşünüyorum

Qur, John teşekkürler cevaplar için. Kafamdaki sorulara cevap aramak istedim sadece

Alipoyrazzz

• Full Member
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2021, 16:03:55 »
Dostum niye terslesinler ya yetişkin adamsın almak istemiyorsan ihtiyacım yok almicam k. Bakmayın dersin olur biter

Facebook Twitter Instagram