Gönderen Konu: bu görüntüden nasıl kurtulacağım?  (Okunma sayısı 748 defa)

orientis

• Hero Member
bu görüntüden nasıl kurtulacağım?
« : 02 Ağustos 2021, 19:16:06 »
saçım eskiden çok yağlanırdı da artık eskisi gibi yağlanmıyor normal haline döndü.

ama böyle kötü bir görünüm oluşuyor çok rahatsız edici nasıl kurtulacağım bu kötü görünümden

hindistan cevizi yağı falan mı sürsem biraz nemli görünür en azından

siz ne önerirsiniz ?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: bu görüntüden nasıl kurtulacağım?
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2021, 19:22:33 »
Bulabilirseniz Revita Cor yeni adı Revita Conditioner. Yağlı saç yapınız varsa hindistan cevizi yağını bence kullanmayın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2021, 19:48:22 »
Bulabilirseniz Revita Cor yeni adı Revita Conditioner. Yağlı saç yapınız varsa hindistan cevizi yağını bence kullanmayın.

hocam bulamadım o ürünü ya

saçlarım çok yağlı değil normal denilebilir ama yüzüm falan yağlı
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Ağustos 2021, 19:52:43 »
hocam bulamadım o ürünü ya

saçlarım çok yağlı değil normal denilebilir ama yüzüm falan yağlı

Ben yine de kullanmayın yağ derim saçlarınıza. Ben revita cor uyguladığımda saçlarım güzel oluyordu. Gerçekten maalesef bulunamıyor artık.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2021, 20:02:32 »
 yağlı bişi sürme sürürsen çok iyi arındır temizle yıkarkan kafandada fazla tutma yoksa gozenekleri tıkar saçı dokersin herseya takıon kafayı rahat tut kendini gencsin tadını çıkar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2021, 20:42:51 »
yağlı bişi sürme sürürsen çok iyi arındır temizle yıkarkan kafandada fazla tutma yoksa gozenekleri tıkar saçı dokersin herseya takıon kafayı rahat tut kendini gencsin tadını çıkar

hocam gerçekten kötü duruyor ya bi şeyler yapmam lazım ben beğenmedikten sonra kafamda saç olmasının ne anlamı var ki
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 02 Ağustos 2021, 22:20:08 »
 bak kellerede gencken saçını dokenlerde şükret hocam.ucuna biryantin falan sür ama sonra muhakakak çok iyi arındır yıka.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2021, 22:53:11 »
Mavi Dax sanıyorum ihtiyacını görecektir.
35 gr seyahat boyları var deneme amaçlı alabilirsin, ihtiyacını karşılarsa daha ekonomik büyük boylarını alırsın. Yaklaşık 25 yıldır Türkiye’de aynı kutu ve formda satılıyor.

Facebook Twitter Instagram