Gönderen Konu: Fin işe yarar mı  (Okunma sayısı 1826 defa)

qalatas06

• Yeni üye
  • *
Fin işe yarar mı
« : 03 Ağustos 2021, 21:03:14 »
seyrek ve cansız saçlarım yanlardan açılmaya başladı sadece finasterid kullansam iş görür mü?
Saçların iyi vs gibi şeyler demeyin iyi olsaydı burda olmazdım zaten.

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Fin işe yarar mı
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2021, 22:29:33 »
Yarar
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2021, 00:13:11 »
Yarar
Kaç ayda etkisini göstermeye başlar?

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2021, 05:17:13 »
Bunu kimse Garanti edemez , 2 ayda saçların muhteşem olur falan diyemez deneyip kendin tecrübe etmen gerekir ise yaramayadabilir , ama yüksek ihtimalle erkek tipi saç dökülmesinde ana neden dht olduğu için ise yarayacağını düşünüyorum
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2021, 11:23:38 »
.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2021, 23:47:56 Gönderen: Adar Kukilo »

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2021, 12:03:43 »
İşe yarayabilirde yaramayabilirde bunun kesin bir cevabı ön görülemez.finasterid daha çok kendi saçlarını korumak için önerilir .
Yeni saç çıkışı için kullanımı genelde hayal kırıklığı yaratır.

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2021, 14:27:06 »
Kardeşim nasılsın  geçen konuşmuştuk bana sormuştun nasıl gidiyor falan diye inseğramdan ekle beni
wkerem0 abi instam eklersin

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2021, 14:27:35 »
İşe yarayabilirde yaramayabilirde bunun kesin bir cevabı ön görülemez.finasterid daha çok kendi saçlarını korumak için önerilir .
Yeni saç çıkışı için kullanımı genelde hayal kırıklığı yaratır.
Şu an ki saçlarımı korusa yeter benim için

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2021, 14:38:13 »
Profil fotoğrafı yok mu kardeşim hesapta istek ayrımda birine

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2021, 14:53:26 »
Öncelikle biotin deneyin isterseniz, eğer agresif dökülmeniz yoksa finasterid için erken olabilir saçlarınızda. Eğer finasterid kullanırsanız etkisi olması yüksek. Ama genetik dökülmeniz yoksa finasteridi boş yere kullanmayın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Ağustos 2021, 14:55:17 »
Öncelikle biotin deneyin isterseniz, eğer agresif dökülmeniz yoksa finasterid için erken olabilir saçlarınızda. Eğer finasterid kullanırsanız etkisi olması yüksek. Ama genetik dökülmeniz yoksa finasteridi boş yere kullanmayın derim.
agresif abi dökülmem elimi atsam bile 2 3 tane geliyor duş alırken yatarken falan küçük saçları güçlendirse ve dökülmeyi azaltsa yeterli

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 04 Ağustos 2021, 15:05:30 »
Profil fotoğrafı yok mu kardeşim hesapta istek ayrımda birine
kabul ettim abi isteği

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 04 Ağustos 2021, 15:25:29 »
agresif abi dökülmem elimi atsam bile 2 3 tane geliyor duş alırken yatarken falan küçük saçları güçlendirse ve dökülmeyi azaltsa yeterli

Koparak dökülme farklı dökülen saçların incelerek minyatürleşmesi farklı bir durum. Eğer minyatürleşme varsa genetik dökülmedir. Koparak herkesin saçı dökülür genelde. İncelmeler yoksa biotin denemeniz başta daha mantıklı olabilir. Varsa zaten dediğim gibi genetik dökülme de fda onaylı iki takviye var finasterid ve minoxil.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2021, 15:31:48 »
Koparak dökülme farklı dökülen saçların incelerek minyatürleşmesi farklı bir durum. Eğer minyatürleşme varsa genetik dökülmedir. Koparak herkesin saçı dökülür genelde. İncelmeler yoksa biotin denemeniz başta daha mantıklı olabilir. Varsa zaten dediğim gibi genetik dökülme de fda onaylı iki takviye var finasterid ve minoxil.
elime gelen saçların çoğunda dipleri beyaz bir şey ismi ne olduğunu bilmiyorum kök galiba öyle söyleyim saçlarımda incelmede var fotoğraf koyarak gösterebilirim

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 04 Ağustos 2021, 15:35:00 »
şöyle biraz gösterebilirim öndeki küçük ve ince saçlar uzamıyor

Facebook Twitter Instagram