Gönderen Konu: Saç ekimine uygun mu  (Okunma sayısı 670 defa)

deniari33

• Yeni üye
  • *
Saç ekimine uygun mu
« : 09 Ağustos 2021, 13:20:43 »
Selamlar abilerim kanalda yeniyim saç dökülmem 17 yaşından beri başladı yaş 25 ve dökülmem devam ediyor yazdığında bu kadar açık alan belli etmiyor kazıyınca böyle açıklık arttığını görüyorum  7 8 aya ektirme düşünüyorum ektirme için uygun mu

zitan650

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimine uygun mu
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2021, 01:47:07 »
bence şuan henüz saçların dökülmemiş ektirme çünkü ekim yaparsan şimdi iyi durur ama ileride var olan saçların dökülünce 2.ekim şart olur birde malesef ekim yapınca dökülmemiş saçlar hızla dökülüyor bence biraz medikal tedavi uygula bu saça
  • Yaşınız 22

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2021, 02:26:54 »
Uygunsun çizdiğim alana kadar 3000 greftlik bir saç ekimi düşüne bilirsin
Global Moderator

deniari33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2021, 02:30:44 »
Peki iki ekim olarak mı planlamalı ben hepsini tek kalemde düşündüm acemisiyim tabi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2021, 02:34:52 »
Peki iki ekim olarak mı planlamalı ben hepsini tek kalemde düşündüm acemisiyim tabi

Yanlış düşünmüşsün cünkü dökülmen devam edicek hata yapma dediğim yoldan ayrılma
Global Moderator

deniari33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2021, 02:35:21 »
Zitan650 hocam ırsi dökülme deniliyor medikal tedavi ne kadar etkili olur bilmiyorum açıkçası. Geç yapınca da hocam 2 kere yapacak gibiyim sanki ondan şimdiden yapayım diye düşündüm tabi tecrübeli pek bilgi sahibi değilim görüşüm. Önlere yaptığımda ekim yeterli olur mu yoksa çok seyrek mi durur onu bilemedim 2 ekimde tekrar önlerden üzerinden geçmek gerekir mi

deniari33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2021, 02:37:19 »
Sağol hintell hocam :) peki şuan yapmam çok mu erken yaş olarak sonradan  ikinci ekimde ettirdiğim alana takviye bir ekim şart olur mu yoksa kalan yerleride tamamlasam yeterli mi hocam görüşünüz nedir bu konuda 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2021, 02:45:13 »
Sağol hintell hocam :) peki şuan yapmam çok mu erken yaş olarak sonradan  ikinci ekimde ettirdiğim alana takviye bir ekim şart olur mu yoksa kalan yerleride tamamlasam yeterli mi hocam görüşünüz nedir bu konuda

Yaşın ve durumun gösterdiğim şekilde bir planlamaya uygun
Yaptırıp yaptırmamak senin kararın benim değil.
Global Moderator

zitan650

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2021, 02:52:38 »
Zitan650 hocam ırsi dökülme deniliyor medikal tedavi ne kadar etkili olur bilmiyorum açıkçası. Geç yapınca da hocam 2 kere yapacak gibiyim sanki ondan şimdiden yapayım diye düşündüm tabi tecrübeli pek bilgi sahibi değilim görüşüm. Önlere yaptığımda ekim yeterli olur mu yoksa çok seyrek mi durur onu bilemedim 2 ekimde tekrar önlerden üzerinden geçmek gerekir mi

Hocam sizin kararınız 2 Ekim yapma bütçeniz varsa hiç düşünmeden ektirin derim çünkü erken yaşta saç kaybı büyük bir özgüven kaybına neden oluyor şimdi bi şakak ekimi ileride ise vertex+sıklaştırma ekimi planlaması yapılabilir medikal tedavi şu açıdan önemli hocam saçlarımız dökülmeye kodlu olduğu için Ekim bile yaptırsak dökülebilir işi sıkı tutmakta fayda var.
  • Yaşınız 22

deniari33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2021, 12:33:56 »
Haklısınız hintell hocam. Ziyan 650 Çok sağolun evet bende erken yaşta kayıp olmasından ötürü istedim özellikle. Teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğiniz için tavsiyeleriniz benim için çok değerli inşallah yapınca ekim sonuçları ile konu açarım :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2021, 12:40:46 »
Haklısınız hintell hocam. Ziyan 650 Çok sağolun evet bende erken yaşta kayıp olmasından ötürü istedim özellikle. Teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğiniz için tavsiyeleriniz benim için çok değerli inşallah yapınca ekim sonuçları ile konu açarım :)

Rica ederiz kardeşim hayırlısı olsun
Global Moderator

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2021, 20:13:24 »
çoğu ekim merkezi bu kafaya en az 5000 greft eker onuda tüm kafaya yayar ama çok yanlış ,bu şekilde hem donör gider hemde kendi saçlarınız .
siz en iyisimi hintel hocamızın çizdiği gibi bir planlamaya riayet edin kafanıza yatmazsada hiç ekim işine bulaşmayın.
öyle tek seferde halledeceğim saç derdinden kurtulacağım diye bir çözüm yolu yok malesef hatta bu saça ciddi tedavide görmek gerekir.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2021, 20:22:41 »
Medikal tedavi ayrıca ekim alanndaki saçlrınızın da ekime daha güçlü girmesini sağlar. Ekim stresiyle mevcut saçlarda zayıflama da söz konusu olabiliyor. Kafadaki mevcut olan x grefte 3000 ekleyince süper gözükürüm diye düşünürken, x miktardan layıp olunca aynı görüntü olmayabilir.

Tabi bu destekleri araştırarak doktor kontrolünde kullanınız.

Facebook Twitter Instagram