Gönderen Konu: Afganlıların ülkemize alınması ?  (Okunma sayısı 578 defa)

emekli kel

• Hero Member
Afganlıların ülkemize alınması ?
« : 11 Ağustos 2021, 09:18:37 »
 Arkadaşlar normalde insan ayırmayı sevmem ama Suriyelilerden sonra bunlarda doldu basımıza.Bu konuda ne dusunuyorsunuz?Arap ülkerini ve Asya ülkelerini gezen bir arkadasımız demişti tepeye çıkıyorsun bir bakıyorsun ülkenin heryeri uyuşturucu tarlası demişti.Bulundukları ülkelerde belalı mahalle oluşturup guvenlik guclerine zor anlar yasatıyorlarmış.Pek sevilmeyen insanlarmış.Peki bunlar burada niye var ?

baskan123

• Hero Member
Ynt: Afganlıların ülkemize alınması ?
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2021, 15:04:04 »
hükümetin oy kaybetmesi ile vatandaşlık verilerek oy kazanma çabasını görüyoruz ama abbas yolcu. 200 bin civarı suriyeli'ye vatandaşlık verilmiş.
Sınırdan girilmesine izin veriliyor. Boğaziçi olayı gibi geri adım atacaklar kaybedecekler birlikte göreceğiz.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2021, 19:07:35 »
Geçmişte türkiyeye gelen afkanlar iyi kesiminden gelmiş diyorlar ama şimdi gelenler tam felaket oranın en adi şehirli geçinen tayfasıymış hatta belgesel vardı bulabilirsem atayım hepsi gay ve pedofili diyorlar .kadınları aralarına almıyorlarmış.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2021, 23:04:53 »
 afganlılar bulundukları yerde belalı mahalle oluşturan tiplerdir baska ülkelerde sevilmez bela goruulur pis işler yaparlar.arkadas afganistana gitmiş tepeden bir baktım diyor bütün heryer esrar tarlası.çok zor işimiz var bunlarla tabi içlerinde iyiside vardır ama geneli apaçi tayfa.nete baktım kalabalık gezer deniyor bunlara cinsi sapıklıklarıda varmış .suriler afganlar derken yarın obur gunde hintli pakistanlı falan gelmesin vatandas yap oy al kampanyasından faydalanmak için .gercekten insan ayırmam ayıranı sevmem ama bu gelenler tehlikeli.
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2021, 23:29:55 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2021, 02:05:23 »
Ne hukumet icin ne de halk icin mantikli hicbir aciklamasi yok. 2 sene icerisinde gorecegiz her seyi.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2021, 12:23:21 »
 marifet sobanın sıcak olduğunu elini yakmadan anlamak.her tarafı pise buladıktan sonra ne kıymeti var zaten ülke teksas olmuş adam öldürmek sıradanlaştı bulunduğum yerde 1 2 gunde 4 faili mechul ceset bulundu suç almış her mahalleyi torbacısı haraccısı hırsızı birde bunlar geldi çorba olduk
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2021, 21:08:20 »
Bu durum hükümet devirir
Mecbur verilen bir taviz olarak düşünüyorum ABD ye elinde kozlar var
Birileride kendini değil ülkeyi feda ediyor.

Bu gelen tuvalet kültürü bile olmayan kesim
İnsanların başına yani başımıza büyük bela ülkesini seven herkes bu duruma tepki göstermeli
Adamlar 10 yaşındaki çocuğa kadın gözü ile bakacak zihniyete ki bunlar için erkek çocuk ya da kız çocuk fark etmiyor.

İnsanlar malını canını ailesini bunlardan korumak zorunda kalacak
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Ağustos 2021, 22:21:14 »
  gelecek sıkıntılı
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2021, 00:26:19 Gönderen: emekli kel »

İnterista

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2021, 21:17:43 »
Bu insanlar neyden kaçıyor sanıyorsunuz, çoğu 10'larca yıllık anarşiden faydalanıp suç işleyen veya vatan hainliği yapan tipler.

Buraya gelenlerin suça meyilli olması, tehlikeli potansiyelde olmaları bundan kaynaklanıyor.
Sakın bana zulümden kaçıyorlar demeyin! Afganistan belki son 50 yıldır olmadığı kadar güvenli.

Ben kaçanlar arasında kadın, çocuk, yaşlı göremiyorum. Dediğim gibi bunların çoğu ABD ve diğer işgalci güçlerle bir şekilde temas etmiş, onlara zulümlerinde yardımcı olmuş tipler.
  • Medikal Tedavi Sert saç masajı,

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 16 Ağustos 2021, 18:46:11 »
Bu tamamen milli güvenlik sorunudur. Yahudilere çalıştığımıza emin oldum kıskanıyorum adamı ülkeye neler yaptı halen peygamber vasfında halk gözünde bu bir başarıdır.

Facebook Twitter Instagram