Gönderen Konu: SAÇ İÇİN GEREKLİ VİTAMİNLERİN ALINMASI ( BİLİMSEL DEĞİL KENDİM KULLANIYORUM)  (Okunma sayısı 4041 defa)

baskan123

• Hero Member
ZİNCO + APİKOBAL + FOLİK ASİT+ D VİTAMİNİ

D VİTAMİNİ  SÜTTEN ALABİLİRSİNİZ. (D3)
B12 VİTAMİNİ SAÇ İÇİN GEREKLİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ. = APİKOBAL HAPI
FOLİK ASİTİN AZ OLMASI SAÇLARIN DÖKÜLMESİNE SEBEP OLUYOR.
VİTAMİN B7 SAÇ İÇİN DESTEKLEYİCİDİR. = BUNU KULLANMADIM AMA YARARLI OLDUĞUNU BİLİYORUM.
DEMİR = ZİNCO

BİLİMSEL DEĞİLDİR. KENDİM KULLANDIĞIM İÇİN PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Spencer

• Hero Member
Gayet bilimsel :)Bu değerlerde olası eksiklik saç sağlığını olumsuz etkiler zaten
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

dejavuu86

• Sr. Member
Gayet bilimsel :)Bu değerlerde olası eksiklik saç sağlığını olumsuz etkiler zaten
merhaba a plus şampuanı kullanıyorumusunuz halen  faydası devam ediyormu kepeklenmeye ve yağlanmaya  ben almaya düşünüyorum ama şikayet var sitesinden  bakdım  kokusu sinek ilacı gibi ve saçı keçe gibi yapıyor diyorlar :)    o kadar kötümü kokusu

Spencer

• Hero Member
merhaba a plus şampuanı kullanıyorumusunuz halen  faydası devam ediyormu kepeklenmeye ve yağlanmaya  ben almaya düşünüyorum ama şikayet var sitesinden  bakdım  kokusu sinek ilacı gibi ve saçı keçe gibi yapıyor diyorlar :)    o kadar kötümü kokusu

İlk aldığım günden beri kullanıyorum ve çok memnunum. Şikayetvar.com'da şikayete maruz kalmayan herhangi bir ürün, durum veya kişi var mı? :) Benim referans alacağım bir yer değil ama karar senin tabi, kokusundan hiç rahatsız olmadım, dikkatli koklayayım belki sinek ilacıdır :) Ben yeşil olanı yani kepeğe karşı etkili olanı kullanıyorum diğer iki çeşidi ile ilgili yorum yapamam. Executive rumuzlu arkadaştı sanırım, o da yeni başlamış ve çok memnun olduğunu söylemişti.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

dejavuu86

• Sr. Member
İlk aldığım günden beri kullanıyorum ve çok memnunum. Şikayetvar.com'da şikayete maruz kalmayan herhangi bir ürün, durum veya kişi var mı? :) Benim referans alacağım bir yer değil ama karar senin tabi, kokusundan hiç rahatsız olmadım, dikkatli koklayayım belki sinek ilacıdır :) Ben yeşil olanı yani kepeğe karşı etkili olanı kullanıyorum diğer iki çeşidi ile ilgili yorum yapamam. Executive rumuzlu arkadaştı sanırım, o da yeni başlamış ve çok memnun olduğunu söylemişti.
Tamam bende alacağım  umarım banada iyi gelir  pahalı şampuan almayı düşünmüyorum artık  normal market şampuanı kullanicam bioblas ,dove,head and shlulders  vs.  Eğer bu aplus dan memnu n kalırsam sürekli onu kullanırım artık ve masraftan kurtulurum 😃 gerçi şu prozinc plusda merak ediyorum herkes onu öneriyor   a plus dan memnun kalmazsam son kez pahalı şampuan olarak  prozinc plus u deneyeceğim

Execuvite

• Hero Member
Şampuan vs boş dokulmeyı durdurursan dht veya minox ile fairy platinum bile kullansan o sac dökülmez.

dejavuu86

• Sr. Member
Şampuan vs boş dokulmeyı durdurursan dht veya minox ile fairy platinum bile kullansan o sac dökülmez.
en son fairy kullanicam zaten yağlanma için 😂 aslında benim çok dokulmem yok duş ve sonrası en fazla 30 tel dokuluyordur yastikda 1 tel bile saç görmuyorum  tabi yaglaninca daha çok dökülüyor ben yağlanma ve kepek için çözüm arıyorum  aplus şampuan varmış bimde onu alicam bakalım etkisi nasil olacak  en son çare 5-6 ay düşük doz roaactune kullanmayı düşünüyorum

Execuvite

• Hero Member
en son fairy kullanicam zaten yağlanma için 😂 aslında benim çok dokulmem yok duş ve sonrası en fazla 30 tel dokuluyordur yastikda 1 tel bile saç görmuyorum  tabi yaglaninca daha çok dökülüyor ben yağlanma ve kepek için çözüm arıyorum  aplus şampuan varmış bimde onu alicam bakalım etkisi nasil olacak  en son çare 5-6 ay düşük doz roaactune kullanmayı düşünüyorum

Roaactune riskli bitkisel tedavi bak deve dikeni kapsülü mesela örnek

dejavuu86

• Sr. Member

Roaactune riskli bitkisel tedavi bak deve dikeni kapsülü mesela örnek
en son bir arkadaş sivilceleri için kullanıyordu deve dikeni resimlerini paylaşmıştı  az da olsa  etkisi var gibi gözüküyordu sivilcelerinde  roaactune ı kullanmıstım ben lise yıllarında yüzümde çok sivilce vardı onun için kullanmıstım 6 ay  ve sonuc çok iyiydi ve 30 yaşıma kadar herhangi bir yağlanma gibi sorunlar çekmedim 30 dan sonra yağlanma olmaya başladı  ondan düşündüm tekrar kullanmayı tabi düşük doz olarak bu arada bim aplus şampuanını kullanıyorumusun

Armaan

• Hero Member
Beyler yağlanma için omega 3 deneyin benim yağlanmayı ciddi oranda azalttı kaşıntı vs varsa  onuda yok ediyo Bi deneyin bence 😀

dejavuu86

• Sr. Member
Beyler yağlanma için omega 3 deneyin benim yağlanmayı ciddi oranda azalttı kaşıntı vs varsa  onuda yok ediyo Bi deneyin bence 😀
bende 10 gündür sorvagen markalı OMEGA 3 kullanıyorum ama hissedilir bir etki görmedim ne zaman başlıyor etkisi siz ne zamandır kullaniyorsunuz

Armaan

• Hero Member
bende 10 gündür sorvagen markalı OMEGA 3 kullanıyorum ama hissedilir bir etki görmedim ne zaman başlıyor etkisi siz ne zamandır kullaniyorsunuz
6-7 aydır kullanıyorum ben voonka ve ocean plus kullandım ikiside etkili oldu. Ağustosta kullanmayı bırakmıştım  Bi ara tekrardan yağlanma başladı şuan yine kullanıyorum yağlanma sorunu yok diyebilirim. Ne zaman etki etmişti hatırlamıyorum ama 10 günde kesmesi gerekirdi ki sorvagen kaliteli bir ürüne benziyor..

baskan123

• Hero Member
Bendeki yağlanma kimsede yoktur. Saçlarım yikandiginda şık görünüş saçlarım. Yaglandiginda kel görünürüm. Bazen 1 günü bile kurtarmıyor saçlarım. Elini saçıma at sanki sıvı yağ sürmuşsün

dejavuu86

• Sr. Member
6-7 aydır kullanıyorum ben voonka ve ocean plus kullandım ikiside etkili oldu. Ağustosta kullanmayı bırakmıştım  Bi ara tekrardan yağlanma başladı şuan yine kullanıyorum yağlanma sorunu yok diyebilirim. Ne zaman etki etmişti hatırlamıyorum ama 10 günde kesmesi gerekirdi ki sorvagen kaliteli bir ürüne benziyor..
3 ay kullanıp duruma göre devam edeceğim  sorvagen i alma nedenim en iyi dha oranı olduğu için aldım birde sırtımda bir kaç tane sivilce çıkıyor  onun içinde aldım omega 3  belki iyi gelir diye  omega 3 sivilcelere iyi geliyor internette yazılar okudum

Armaan

• Hero Member
3 ay kullanıp duruma göre devam edeceğim  sorvagen i alma nedenim en iyi dha oranı olduğu için aldım birde sırtımda bir kaç tane sivilce çıkıyor  onun içinde aldım omega 3  belki iyi gelir diye  omega 3 sivilcelere iyi geliyor internette yazılar okudum
Evet sivilceye iyi geliyo olabilir yüzümde ara ara (2-3 ayda bir kesin çıkardı) sivilcelenme oluyordu bende. kullanmaya başladığımdan beri en ufak sivilce faln çıkmadı

Facebook Twitter Instagram