Gönderen Konu: Kafa derim çok sert  (Okunma sayısı 706 defa)

dünyadertsampiyonu

• Yeni üye
  • *
Kafa derim çok sert
« : 15 Ağustos 2021, 16:12:51 »
Arkadaşlar henüz 21 yasimda olmama ragmen baya kel oldum. Kafam büyük sayilir, her gün yaglanir ve cok sert. Neredeyse hic bükemiyorum. Yaglanmaya engellemek icin ve kafa derisini yumsatmak icin neler yapabilirim?

Kant

• Sr. Member
Ynt: Kafa derim çok sert
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2021, 18:42:16 »
Dermastampt al 1.5 mm kafa derini del bionnex saç serumu kullanabilirsin dermastamp sonrası tabi 15 20 dakika sağlam bir şekilde yapacaksın sonra eline 2 tane tarak al kafa derini acıyacak şekilde sıkıştırarak bük kanlanma oluyor kafada yumusuyor.. Eğer saçın varsa canlanır saçın o bölgede yoksa saç cikisi olmaz bu tavsiye saçı olanlar içindir

dünyadertsampiyonu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2021, 20:02:05 »
Sacim belli bölgelerde var ama ince mimo diye masaj aleti varmis o da yumustiyormus dogru mu?
  • Ekim Tarihi: henüz yapmadim
  • Yaşınız 21

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2021, 20:26:21 »
Bende aldımda fayda görmedim.. Çünkü benim yaptığım masaj çok sert kafa derimi 2 tarakla sıkıp büzüyorum 20 30 dakika kafam kıpkırmızı kanlanıyor saçlar hacım kazanıyor kafamdaki yanma hissi kayboluyor. Ayrıca omega3 alıyorum mimo masaj aleti benim yaptığım masaja göre hafif kaldığı için etki görmedim fazla

dünyadertsampiyonu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2021, 20:59:57 »
Ben suan icin masaj bile yapamiyorum sakaklara ve ön tarafa bükemiyorum
  • Ekim Tarihi: henüz yapmadim
  • Yaşınız 21

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2021, 21:45:05 »
Ben suan icin masaj bile yapamiyorum sakaklara ve ön tarafa bükemiyorum

mimo ile ilk başta yumuşat sonra normal masaja geç. sertken masaj yapmak tamamen eziyet.
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Ağustos 2021, 00:07:24 »
Dermastampt al 1.5 mm kafa derini del bionnex saç serumu kullanabilirsin dermastamp sonrası tabi 15 20 dakika sağlam bir şekilde yapacaksın sonra eline 2 tane tarak al kafa derini acıyacak şekilde sıkıştırarak bük kanlanma oluyor kafada yumusuyor.. Eğer saçın varsa canlanır saçın o bölgede yoksa saç cikisi olmaz bu tavsiye saçı olanlar içindir

Hocam bu kafar sert yapiyosun dokulme oluyordur heralde yaparken. Eskiden oldugu gibi dokuluyo mu sacin masaj yaparken
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

hasan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 17 Ağustos 2021, 00:09:43 »
 Kafa derisi sertliği ile dökülmenin olduğunu düşünmüyorum neden çünkü ablalarımın kafa derisinde bizzat denedim onların kafa deriside çok sert sonra 1 abim 1 kardeşim amcamın oğlu hepsinin kafa derisini denedim onlarında sert hepsininde saçları gür bir tek benim dökülüyor hatta babamın saç derisinide denedim masajla onunda sertdi oda gür saçlı ben inanmıyorum bunla alakası yokyaaa sadece hormon reseptör ilişkisiyle alakalı bence...tabi masaj faydalı ona bir şey söylemem...

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2021, 05:16:23 »
Teknik önemli benim kafamdaki dokulme tipi biraz değişik çekmeyeyle falan dokulmuyor kafa üst bölgede yanma olunca dokulme oluyor

Facebook Twitter Instagram