Gönderen Konu: Dermoreller Mavi Su Kullanımı Sonucu Saç Derim Kokuyor ve Çürüyor (Resimli)  (Okunma sayısı 472 defa)

Dark

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2.5 yıldır Dermoreller ve Mavi su kullanmaktayım hergün. ama son dönemlerde saçım çürük kokmaya basladı ve bugun berberim saç derimin çok kötü gözüktüğünü çürüdüğünü söyledi. dermoreller ve mavi suyu bırakırsam suan halihazırdaki saclarımıda kısa zamanda kaybediceğimi biliyorum. sizlerin tavsiyesine ihtiyacım var kardeşlerim

Resimleri bırakıyorum pek belli olmuyor ama

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
mavisu neden kullanıyorsunuz anlamıyorum.bunun yerine minoxil kullansanız daha etkili ve kesin sonuçlar alacaksınız.şuanda kullandığınız şey tamamen para tuzağı minoxil,dutasterid,finasterid i araştırmanızı tavsiye ediyorum
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Kullanmaya başlamadan ' önceki durumunu '  gösteren bir fotoğraf paylaşabilir misin
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Dark

• Yeni üye
  • *
mavisu neden kullanıyorsunuz anlamıyorum.bunun yerine minoxil kullansanız daha etkili ve kesin sonuçlar alacaksınız.şuanda kullandığınız şey tamamen para tuzağı minoxil,dutasterid,finasterid i araştırmanızı tavsiye ediyorum

Neye göre kime göre para tuzağı hocam söylediğiniz etkenler zaten içinde olduğunun farkımdayım bilerek kullandım çok güzelde korudum saclarımı 2 yıl ama işte herşeyin bir sonu var dongu yanetki vs vs  ayrıca Moxilde kulandım zamanında Minoxil daha cabuk döngüye giriyor uzun kulanıpta saclarını koruyan gormedım sadece minoxla

Dark

• Yeni üye
  • *
Kullanmaya başlamadan ' önceki durumunu '  gösteren bir fotoğraf paylaşabilir misin

bulduklarım bunlar

Hair'lı Olsun

• Hero Member
Mavi su içeriğinde finasteride var  zaten. Oral finasteride'e geçin; Oral finasteride ile toppikal arasında fark yok zaten.

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  

Dark

• Yeni üye
  • *
Mavi su içeriğinde finasteride var  zaten. Oral finasteride'e geçin; Oral finasteride ile toppikal arasında fark yok zaten.

Zamanında kulanmıştım az bi süre bunuda ama faydasını göremediğim için ve yan etkilerini hisetiğim için bırakmıştım. simdi kulanmak ne derece mantıklı olur yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi desek yalan olmaz herhalde

baldman

• Hero Member

+1

bazı eczanaler minoxil karışımlı topikal finasterid hazıtlıyor bence arkadaş onu kullansa hem daha sağlıklı olur hemde daha güzel sonuç alır.

Dark

• Yeni üye
  • *
+1

bazı eczanaler minoxil karışımlı topikal finasterid hazıtlıyor bence arkadaş onu kullansa hem daha sağlıklı olur hemde daha güzel sonuç alır.

kullanan varmı hocam forumda bunu? mavi suyun ıcındede bu etkenler var diye biliyorum zaten

orientis

• Hero Member

nasil fark yok? kozmetik olarak uygulandiginda saç derisinden vücuda emilim çok az oluyor
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Hair'lı Olsun

• Hero Member
nasil fark yok? kozmetik olarak uygulandiginda saç derisinden vücuda emilim çok az oluyor

Topikal finasteride'in etkili olabilmesi için Tablet finasteride kadar emilimi olması gerekiyor. Yoksa faydalı olmazdı zaten.

Finasteride karşıtları finasteride'den daha fazla  " Mavi su" lara karşı çıkması gerek. sonuçta içeriği net belli değil ve içeriğinde zaten finasteride var.

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  

murattarum

• Hero Member
O kadar dermo acisina ve mavi su masrafina gore cok ta buyuk degisim olmamis bence artik ekimi dusun mavi suluk bir acikligin yok
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Dark

• Yeni üye
  • *
O kadar dermo acisina ve mavi su masrafina gore cok ta buyuk degisim olmamis bence artik ekimi dusun mavi suluk bir acikligin yok

saclarımı cok iyi toplamıstı Mavi su gecen yıllara göre işte döngüye girince. ekim içinde görüşmüştüm sağlıklı olmaz demişlerdi dökülme devame ettiği için

Facebook Twitter Instagram