Gönderen Konu: Xpecia kullandıktan sonraki durum sizce işe yaramış mı ?  (Okunma sayısı 743 defa)

Requiemm

• Sr. Member
Ynt: Xpecia kullandıktan sonraki durum sizce işe yaramış mı ?
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2021, 09:08:03 »
sankı bıraz canlanma var gıbı duruyor. buna birde minox eklesen sonuc cok daha ıyı olur gıbı
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2021, 11:26:19 Gönderen: Requiemm »

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2021, 16:00:22 »
iki fotoğrafı da aynı yerde aynı açıdan çektim bakıldığı zaman ben fark gördüm ve yeni yeni siyah saçların çıktığını görebiliyorum. minoxil kullanmak istemiyorum ya herakşam yapamam onu beceremem ama xpecia basit at gitsin :)

hasan34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2021, 17:41:35 »
 minoxidil senin bu kafanda ilk 1 yıl muazzam saç çıkartır ön bölge hepsi dolar senin ilacın minox bence....

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2021, 19:40:15 »
Ciddi misin, gerçekten işe yarar mı hocam? Daha önce görmediğim için minoxil ile şaşırdım

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2021, 20:02:02 »
Kardeşim bence de değişiklik var. Az da olsa androjen baskılamak sende güzel işe yaramış gibi duruyor. Minoxidil güzel etki yapar ama düzenli kullanacaksan başla derim. Biraz da finasteride filan araştır yaşın işin medeni halin ne bilmiyorum ama antiandrojenle çok daha güzel sonuç alırsın gibi duruyor.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Bağzıları

• Full Member
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2021, 20:10:32 »
Şuanlık xpeciaya devam etmek istiyorum 6 ay kadar seyri çok değişmesse dediğin gibi dönüş yapabilirim. Bende bi etki yapmadı şuana kadar xpecia. Minoxil gerçekten bu saçı toparlayacaksa yaparım sabah akşam yorumun için sağol

Facebook Twitter Instagram