Gönderen Konu: Bioxcin Kullandıktan Sonra Saç Dökülmesi  (Okunma sayısı 1027 defa)

m.keremasln

• Yeni üye
  • *
Bioxcin Kullandıktan Sonra Saç Dökülmesi
« : 14 Mayıs 2021, 13:34:36 »
Merhaba, 21 yaşındayım. Normalde saçım pek dökülmüyor ama kimyasaldan uzak durmak için arkadaşlarımın önerisiyle bitkisel bir şampuan olan Bioxcin kullanmaya başladım. Bioxcin ile ilk bir hafta herhangi bir sorun yoktu ama birinci haftadan sonra saçımı dökmeye başladı. Güçsüz saçları döküyor, yerini yenisi çıkarıyor falan diyerek kullanmaya devam ettim ama Bioxcin ile birinci ayın sonunda saç dökülmem zirve yaptı. Yaklaşık 10 gün önce Bioxcin kullanmayı bıraktım ve saç dökülmem biraz daha azaldı ama hâlen devam ediyor. Şu anda saç dökülmem şu şekilde: Sabah kalktığımda yastığımda görebildiğim kadarıyla ya bir iki tane saç teli bulurum ya da hiç bulmam. Genelde hiç görmüyorum. Banyodan çıktıktan sonra saçımı kurularken de aynı şekilde. Ya hiç saç teli görmem ya da bir iki tel dökülür. Ama saçımı yıkadıktan bir gün sonra bile elimi saçıma attığımda elime bir iki tel saç geliyor. Yarım dakika boyunca elimle saçımı geriye doğru tarayınca ise on on beş saç teli elime geliyor. Bu korkulacak bir durum mu? Bence öyle. Çünkü, saçım uzunken bile elimi saçıma attığımda elime saç teli gelmezdi. Saçım şu anda kısa olmasına rağmen bu kadar çok dökülüyor. Üstelik bir sorun daha var. Saçım genelde tepe kısmı ve arka kısımdan dökülüyor. Ön kısımdaki saçlarımla oynayınca elime saç teli daha az geliyor. Sorum şu: Saçımı eski hâline nasıl geri döndürebilirim, önerdiğiniz bir şampuan var mı?

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Bioxcin Kullandıktan Sonra Saç Dökülmesi
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2021, 15:50:51 »
Bioxcin kadar reklamı yapılan bir şampuan yoktur.Tamamen kandırmacadan ibaret.Bitkisel densede birçok kimyasal içeriyor.Saç dökülmesini zaten durdurmaz.Ben beğenmiyorum bioxcini.Ayrıca saç döktüğüde doğrudur.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2021, 17:11:38 »
Prozinc plus, sebamed, bıttım sabunu denedim. Saçıma en çok yarayan içinde taurin ve kafein olan clear men şampuan oldu. Saçlarım yumuşacık oluyor dolgun gözükme sağlamıyor ancak duştan sonra bariz fark ediyorum en azından saç dökülmesini durdurmasa da fazladan saç dökmüyor. Deneyebilirsiniz
  • Yaşınız 26

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Mayıs 2021, 10:19:21 »
şimdi senin paylaşımını okuyunca şunu anladım ben tam olarak senin yaşlarında bioxcin e başladım tepe bölgemde çok hafif yok denebilicek kdr bi incelme vardı önlem adı altında bioxcin saç şampuan ve seruma geçtim kullandığım süre yastıklar hep battı havlu ıle yatma durumunda kaldım ama gel gelelim bana bu şampuan dan sonra dökülme olayı hızlandırıcı şekilde başladı ve 33 yasımda ekime karar verdim  her ampuan her kişiye uygun değil bence bioxcin çöp bi ürün tabiki bence
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram