Gönderen Konu: Bioxcin Quantum Saç Dökülmesine Karşı Sağlıklı Uzama Şampuanı  (Okunma sayısı 1689 defa)

Galaksi

• Full Member
Bioxcin Quantum Saç Dökülmesine Karşı Sağlıklı Uzama Şampuanı

Hem kalınlaştırma, hem dökülme engelleyici, hem de saçın sağlıklı uzaması özelliği var şampuanda. Paraben falan da yokmuş galiba ama emin değilim

Yakında almak istiyorum. Kullananlar varsa yorumunu paylaşabilirler

Greengoblin

• Full Member
Yaklaşık 3 yıldır bioxcin kullanıyorum. 2018den mart 2019 a kadar quantum siyah sarımsak kullandım. Sonra siyah sarımsağı ayrı olarak pazarladılar. Bir kutu ondan kullandıktan sonra bioxcin biotini çıkardı. İçeriğinde termal su ve 5000mAg biotin var. Quantum çok kaşıntı yapıyor. Bilgin olsun. Tavsiyem bioxcin türlerinden biotin kullan.

Galaksi

• Full Member
Yaklaşık 3 yıldır bioxcin kullanıyorum. 2018den mart 2019 a kadar quantum siyah sarımsak kullandım. Sonra siyah sarımsağı ayrı olarak pazarladılar. Bir kutu ondan kullandıktan sonra bioxcin biotini çıkardı. İçeriğinde termal su ve 5000mAg biotin var. Quantum çok kaşıntı yapıyor. Bilgin olsun. Tavsiyem bioxcin türlerinden biotin kullan.

Tamam hocam sağol inceleyeceğim biotin ürününü

Bir de birşey soracağım. Benim günlük 70-80tel(çoğu saç ıslakken) dökülüyor en az. Sence Bioxcin Forte kullanmama gerek var mı, bu durumda forte sanki fazla gelir gibi duruyor ama bilemedim

Greengoblin

• Full Member
Normal hocam o kadar dökülmesi. Bende de aynı şekilde. 17 yaşımdan beri dökülüyor hatta kafaya da takıyorum ama yinede sorun yok gibi. En azından öyle diyorlar. Forteye girmene gerek yok. Ama ek ürün olarak panplus gold losyon kullanıyorum. Gece sıkıyorsun. Melatonin hormonuyla etki ediyor. Tavsiye ederim. Bioxcin biotin ve panplus gold seni tatmin edecektir. Tabi benzer şeyleri de bulabilirsin. Panplusu bana dermatolog verdi.

Galaksi

• Full Member
Şuanda Avesin sprey kullanıyorum daha açılmamış 1 kutum var. Bu olmasaydı panplusu belki alırdım harbiden beğendim güzele benziyor hem de daha ucuz fiyatı Avesininin gramıyla kıyaslarsak. Bilgi için saklayacağım belki pan plus kullanırım birgün

Rohat

• Full Member
Normal hocam o kadar dökülmesi. Bende de aynı şekilde. 17 yaşımdan beri dökülüyor hatta kafaya da takıyorum ama yinede sorun yok gibi. En azından öyle diyorlar. Forteye girmene gerek yok. Ama ek ürün olarak panplus gold losyon kullanıyorum. Gece sıkıyorsun. Melatonin hormonuyla etki ediyor. Tavsiye ederim. Bioxcin biotin ve panplus gold seni tatmin edecektir. Tabi benzer şeyleri de bulabilirsin. Panplusu bana dermatolog verdi.
o loayonun ne gibi faydaları var hocam? Ayrıca bıraktıktan sonra sorun yaratmaz mı?

Greengoblin

• Full Member
Valla kendi yetkilileri açık açık söyledi hocam. Bırakınca dökülmesi gerekirken losyon sayesinde dökülmeyenler dökülür dedi. Çünkü saç derisine yapışıyor. Yıkadıktan sonra bile hissediyosun. Ben led ışık altında yukarıdan fotoğraf çektiğimde saç çizgimin bozulduğunu görüyordum ama şimdi dolmaya başladı. Saç çıkmadı belki ama tüyler kalınlaştı.

Greengoblin

• Full Member
En önemli faydası melatoninle etkileşime girmiş olması. Karanlıkta etki ediyor. Yalan yok kullandığımdan beri sabah yastığımda saç görmüyorum

eraybilgin6129

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamam hocam sağol inceleyeceğim biotin ürününü

Bir de birşey soracağım. Benim günlük 70-80tel(çoğu saç ıslakken) dökülüyor en az. Sence Bioxcin Forte kullanmama gerek var mı, bu durumda forte sanki fazla gelir gibi duruyor ama bilemedim
Kardeşim Bu sitede yıllardır aktifim,1.5 yıl evvel saç ektirdim.Eğer bir insanın banyodan sonra ıslak halde eline yada havluya 70-80 saç geliyor kesinlikle yoğun dökülmedir.her yıkamada bu kdr saç dökülse yerine en fazla çeyreği geri gelir.Sen kesinlikle forte kullan.bende 2 aydır dökülme var bioxcin Quantum Termal kulllandım ama fayda etmedi,forte tanışma seti alacağım 69 tl.ye n11 den serumla birlikte.

Rohat

• Full Member
Kardeşim Bu sitede yıllardır aktifim,1.5 yıl evvel saç ektirdim.Eğer bir insanın banyodan sonra ıslak halde eline yada havluya 70-80 saç geliyor kesinlikle yoğun dökülmedir.her yıkamada bu kdr saç dökülse yerine en fazla çeyreği geri gelir.Sen kesinlikle forte kullan.bende 2 aydır dökülme var bioxcin Quantum Termal kulllandım ama fayda etmedi,forte tanışma seti alacağım 69 tl.ye n11 den serumla birlikte.
bu fortenin nesi var Hocam. Arkadaş fazla gelir demiş neden ki? Yani alıp kullansak ne olur?

Facebook Twitter Instagram