Gönderen Konu: Nerede Saç Ekimi Yapılmalı  (Okunma sayısı 1607 defa)

d_kaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Nerede Saç Ekimi Yapılmalı
« : 21 Ağustos 2021, 12:48:47 »

Herkese merhaba.

Öncelikle sayfayı kuran Hintell ve arkadaşlarına teşekkürler.

Yaklaşık 3 yıldır üyelim bulunmakta burada. Grubun çok faydasını gördüm. Fikir sahibi oldum birçok konuda. Yorumlarıyla destekte bulunan herkese çok teşekkürler.

2 yıl öncesinde kafamın ön tarafına ekim işlemi gerçekleştirildi. Ön taraf için memnunum.

Şimdi tepe bölgesine ve başın ön çizgi kısmına ekim yaptırmayı düşünüyorum. Uygun mudur ekim işlemi için arkadaşlar. Komple kapanması şart değil. Sakaldan alım olması gerekli midir? Sakaldan alım olursa sakal bölgesinde çok fazla açıklıklar oluşur mu? Sakaldan da alım olacaksa bu işlemi Türkiye de en iyi hangi merkezler yapabilir.

Sakalda yetersiz olursa tepe bölgesi için göğüs bölgesinden ekim yapılabilir mi. Yine hangi merkezler yapabilir. Sağlıklı mıdır?

Önerebileceğiniz ekim merkezleri hangileridir. Risk almak istemiyorum. İyi bir yer araştırıyorum. Tahmini ücret ne kadara mal olur.

Fikirlerinizi, tecrübelerinizi ve önerileriniz bekliyorum.

Herkese teşekkürler.

d_kaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nerede Saç Ekimi Yapılmalı
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2021, 12:49:48 »
Diğer Fotolar  :)

d_kaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2021, 12:50:37 »
Diğer Fotolar 2  :)

d_kaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2021, 12:51:31 »
Diğer Fotolar 3  :)

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2021, 13:27:33 »
Bence saç ekimine pek uygun gibi durmuyorsunuz donör çok seyrek ve ince açık alan fazla

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2021, 13:30:36 »
Sizin tepe bölgesini kapatmak için 2 donör bölgesine ihtiyaç var çok geniş kısaca orayı unutun sizin donör de zayıf olduğu için.

Ön bölgede saçı alanı biraz daha gürleştirebilirsiniz sadece
Toparlamak gerekirse bence saç Ekim’ine uygun bir aday değilsiniz çok rahatsız etmiyor ise bence bulaşmayın
Global Moderator

Qur

• Full Member
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2021, 17:55:29 »
Tepeyi kapatmak istiyorsan girme bu işe. Kapanmaz çünkü. Ön ve ortayı sıklaştırmak istiyorsan biraz, sakal destekli bir ekim çıkabilir. Yüksek greft çıkmaz ama ensenden.

Vio

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2021, 22:26:37 »
Malesef ekime uygun değilsiniz alan çok geniş donör kısıtlı vertex zaten firesi bol zor kapanan bi bölge paranızı almak için merkezler hazırda umut verirler ama bence girmeyin o işe bu halinizi ararsınız
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2021, 02:32:37 »
Malesef ekime uygun değilsiniz alan çok geniş donör kısıtlı vertex zaten firesi bol zor kapanan bi bölge paranızı almak için merkezler hazırda umut verirler ama bence girmeyin o işe bu halinizi ararsınız

|-onayisareti-|

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2021, 13:08:01 »
 sakaldanda aldır ortaya kadar yoğunlaştır doğallaştırsınlar hem.topik ekimide yaptırabilirsin genel seyrek ekim ustune topik
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Ağustos 2021, 09:35:13 »
Tepeyi kapatmak falan imkansız ama yerinizde olsam 2000 greft civarı saç + sakal bir ekim ile ön tarafı takviye ederdim ve geriye 1-1,5 cm daha giderdim ki öndeki saçlar emanet durmasın .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 01 Eylül 2021, 22:18:57 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3823.msg87810#msg87810
Hocam merhabalar bütçenizi bilmemekle beraber bu konuyu incelemenizi tavsiye ederim.Bu tarz bir görüntünün sizi tatmin edebileceğini düşünüyorum

d_kaya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Eylül 2021, 16:38:53 »
Herkese teşekkürler yorumlar için.

@hintel hocam durum biraz rahatsız edici.

@nofear114 hocam emanet gibi duruyor şu an ön taraf dediğiniz gibi  ;D Ama söylediğiniz ekim şekli mantıklı geldi. Geriye doğru ne kadar gidilebilse kardır.

Benim merak ettiğim vertex in kapanması nasıl olabilir. Seyrek ekim + topik veya siyah saç boyası şeklinde yapılabilir mi? Sakal + Saç ekimiyle birlikte?

@tafifi' nin (teşekkürler bu arada) gönderdiği https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3823.msg87810#msg87810 saç şekli çok uyumlu bana. Bunun gibi olabilir mi? Hakan Doğanay pahalı olur benim için. Ama ekibi aynı sonucu yakılabilir mi sizce?

Önerebileceğiniz ekim yerleri nerelerdir arkadaşlar.

Çok teşekkürler şimdiden.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Eylül 2021, 17:15:58 »
Donör bölgende iyi durmuyor dostum ince ve daha önce alımda baya hırpalanmış.

Önden geriye doğru Bir tık daha geriye kadar gelinebilir ama tepeye girilmez

Asuman hair serkan aygın hakan doğanay medeks şahin bu işe pek girmez ama genede dene sor

Bu merkezlere bir danış
Global Moderator

tafifi

• Ekim öncesi durumum
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 02 Eylül 2021, 17:17:02 »
Herkese teşekkürler yorumlar için.

@hintel hocam durum biraz rahatsız edici.

@nofear114 hocam emanet gibi duruyor şu an ön taraf dediğiniz gibi  ;D Ama söylediğiniz ekim şekli mantıklı geldi. Geriye doğru ne kadar gidilebilse kardır.

Benim merak ettiğim vertex in kapanması nasıl olabilir. Seyrek ekim + topik veya siyah saç boyası şeklinde yapılabilir mi? Sakal + Saç ekimiyle birlikte?

@tafifi' nin (teşekkürler bu arada) gönderdiği https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3823.msg87810#msg87810 saç şekli çok uyumlu bana. Bunun gibi olabilir mi? Hakan Doğanay pahalı olur benim için. Ama ekibi aynı sonucu yakılabilir mi sizce?

Önerebileceğiniz ekim yerleri nerelerdir arkadaşlar.

Çok teşekkürler şimdiden.

Hocanın ekibinin ekimlerini ben başarılı buluyorum ama tabi kararı sizin vermeniz gerekir gönderdiğim ekimde ki kişinin durumundan daha iyi olduğunuzu düşünüyorum şuanki halinizin.Ama dediğim gibi son karar sizin işlemi yaptırmadan önce imkanınız varsa diğer merkezlerle de birebir görüşme sağlayın inşallah her şey gönlünüzce olur.

Facebook Twitter Instagram