Gönderen Konu: VICHY DERCOS AMINEXIL CLINICAL 5 TREATMENT FOR MEN  (Okunma sayısı 2060 defa)

murattarum

• Hero Member
VICHY DERCOS AMINEXIL CLINICAL 5 TREATMENT FOR MEN
« : 27 Ağustos 2021, 18:18:20 »
serum olarak ekimden 2 3 ay sonra ekim yaralari kapanik filizlenmeler basladiktan sonra kullanmayi dusunuyorum kullanan varmi daha once.

obi

• Full Member
Ynt: VICHY DERCOS AMINEXIL CLINICAL 5 TREATMENT FOR MEN
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2022, 11:34:47 »
Hocam kulllanmaya başladın mı, başladıysan yararı oldumu

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2022, 14:02:35 »
Dostum meraba ben suan vich sampuan ve sac kremini kullaniyorum ikisi dercos kirmizi kutu .serum olarak ekim yerlereni surmeye korkuyorum belki surecim tamamlaninca .ancak  vitamin takviyeleri ve  dercos sampuan ve sac krem su asamada yeterlidir diyorum.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

obi

• Full Member
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2022, 14:13:34 »
Bilgi için teşekkürler hocam

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2022, 21:58:54 »
Bu ürün nasıl acaba?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2022, 22:15:35 »
Bu ürünü kullananlar ekim sürecini desteklemek amaçlı kullanıyor. Fiyatından ve vadettiği sonucun beklentilere göre genetik saç dökülmesi yaşayan erkekler için sanırım yetersiz göründüğünden istikararlı bir kullananı yok. Forum da bir kaç kullanıcısından da böyle bir referans aldığım için bende kullanımı düşünürken vazgeçmiştim. Yurt dışında yaşayanlar böyle bir ürün kullanımını düşünüyorsa ds labrotuvarın ürünlerine bence göz atsın. En azından nanadoxil içerikli ürünleri bence bir göz atılmalı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hollee Selfyee

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 06 Kasım 2022, 16:57:59 »
Kullanmaya cuma günü itibariyle başladım bence güzel bir ürün ama şunu merak ediyorum 2-3 saat sonra yıkamak mı gerekiyor ?

Facebook Twitter Instagram