Gönderen Konu: Revize Yapan Merkezler  (Okunma sayısı 851 defa)

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Revize Yapan Merkezler
« : 31 Ağustos 2021, 16:19:24 »
Merhaba,

Arkadaşlar bir süredir forumu takip ediyorum. Özellikle üç merkezin yaptığı ekimler dikkatimi çekti. Asmed, Serkan Aygın ve Hakan Doğanay.
Serkan Bey'in ve Hakan Bey'in istenilen sonuç alınmadığı için ücretsiz olarak revize ettiğini paylaşımları görmüştüm ancak Asmed için böyle bir paylaşım görmedim. Asmed sonuç başarısız olursa ücretsiz revizyon yapıyor mu? Bu konuda benim kaçırdığım bir paylaşım oldu mu? Bir kaç tane memnun olmayan kişi vardı ama süreçleri de henüz tamamlanmamıştı sonra da paylaşım yapmadılar. Dediğim gibi konuyu kaçırmış da olabilirim. Teşekkürler.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Revize Yapan Merkezler
« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2021, 19:08:50 »
Asmed memnuniyete önem veren bir merkez. Herhangi bir olası durum da mağdur etmemek icin ellerinden geleni yapacaklardır.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2021, 20:07:02 »
 o kadard parayı aldıktan sonra maliyeti 1000 liradır ekimin.hepsi pahalı ekiyor hele asmed çok daha pahalı ama bir çok ekimide revizeye gidiyor bence saçmalık hangi merkez olursa olsun işini tam yapsın bir zahmet.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2021, 20:44:43 »
Revize gereken bir ekim olursa revize yapar Asmed. Koray Hoca ve ekibi çok ilgililer hastalarına karşı. Yani kafanızda bir soru işareti varsa olmasın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2021, 14:58:00 »
Ben de gerekenin yapılacağını düşünüyorum ama forumda Asmed'le ilgili bu konuda bir paylaşım göremedim.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2021, 17:05:33 »
Var forum da konuları. Size denk gelmemiştir. Asmed hastalarıyla ekim öncesi ve sonrası son derece ilgili bir merkez. Zaten çok fazla çalışanı var. Bir sağlık merkezi de olsa Asmed, kurumsal bir firma.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Eylül 2021, 11:10:16 »
Kaliteli merkezlerin hepsi revize gerekiyorda ikiletmedrn yapar

Asmed için özellikle soruyorsan seni mutlu etmeden göndermez
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram