Gönderen Konu: Saç ekimine uygun muyum sizce?  (Okunma sayısı 663 defa)

Ygz

• Full Member
Saç ekimine uygun muyum sizce?
« : 01 Eylül 2021, 10:50:25 »
Arkadaşlar merhaba;

Forumu yeni keşfettim ve yeni katıldım. Yaklaşık 2-3 yıldır saç ektirmek istiyordum ama bu durum artık baya canımı sıktığından dolayı artık kararımı verdim ve kısmetse randevu alıp Eylül ayında saç ektirmek istiyorum. Bu arada forumun kurucusu ve destekte bulunan arkadaşlara çok teşekkürler. Herhalde bizi bizden başka kimse anlamazdı  :) kararsız kaldığım konuda size danışmak istedim. Yaşım 33 herhangi bir sağlık problemim yok. Sizce saçlarım ekime uygun mu? Fikirlerinizi beyan ederseniz gerçekten çok memnun olurum. Tekrardan teşekkürler.

Syg

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimine uygun muyum sizce?
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2021, 14:40:47 »
var olan açıklık,yaş durumu ve donör bölge durumu olarak saç ekimine epey uygunsun dostum burda önemli olan nerede ekim yaptıracağın.iyi bir yerde çok iyi bir sonuç alman sürpriz olmaz.

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2021, 16:40:49 »
Çok teşekkür ediyorum @moraless insan gerçekten derdini anlayan birilerinden duyunca moral buluyor :)

Forumu 1 aydır araştırıyorum açıkçası ve Asuman Hair konusunda karar kıldım. Yaptıkları güzel işler ve ilgileri alakaları konusunda diğer forumdaki arkadaşların tavsiyeleri üzerine. Kendileriyle iletişime de geçtim ve bana samimi geldiler.
  • Yaşınız 33

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Eylül 2021, 21:29:34 »
 yapılır ama kolay bir ekim değil.önde doğal olmazsa kellikten beter olur tepedede beslenme sorunu var işinin ehli olmayan yer yaparsa ektikleri çıkmayabilir bol bol ön ve tepe ekimi arastır gerekirse 1 2 ay daha ertele ekimi çok iyi arastır.arastırmayı ekimden önemli gör.unutma her merkezin iyi kotu ekimi var yuzdesi yuksek merkezi arastır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Eylül 2021, 21:52:41 »
Bence de ekime uygunsunuz...yalnız şunu unutmamak gerekir nekadar uygun olursan ol...
Ekimi yapan ekip uygun degilse adamı şebeğe döndürürler...paran varsa Asmed
Orta halliysen şahin çelik
Öneririm...

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2021, 14:37:45 »
yapılır ama kolay bir ekim değil.önde doğal olmazsa kellikten beter olur tepedede beslenme sorunu var işinin ehli olmayan yer yaparsa ektikleri çıkmayabilir bol bol ön ve tepe ekimi arastır gerekirse 1 2 ay daha ertele ekimi çok iyi arastır.arastırmayı ekimden önemli gör.unutma her merkezin iyi kotu ekimi var yuzdesi yuksek merkezi arastır

Çok haklısınız dediğim gibi Asuman Hair aslında karar kılmıştım ama bütün merkezleri tek tek detaylı incelemekte yarar var. Çok teşekkürler
  • Yaşınız 33

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2021, 14:38:33 »
Bence de ekime uygunsunuz...yalnız şunu unutmamak gerekir nekadar uygun olursan ol...
Ekimi yapan ekip uygun degilse adamı şebeğe döndürürler...paran varsa Asmed
Orta halliysen şahin çelik
Öneririm...

Çok teşekkürler Asmed için bütçem aşılıyor ama Sahin Çelik araştıracağım.
  • Yaşınız 33

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2021, 14:45:57 »
 rica ederim asuman hair çıkışta olan guzel bir merkez.ama ekimlerinde minoxidilde kahraman.planlamada biraz daha gelişmeleri gerek genede genelde iyiler.ama bazende para için ekim gerekmeyen saçlarıda ekiyorlar.hatalarından kurtulsa asuman hair mükemmele yakın olucak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2021, 14:52:17 »
Ekime uygunsun ama 2 ekim düşün tepe bölgeni 2 ekimde saç sakal olarak destekle önce önden ortaya kadar olan alana ekim yaptır
Global Moderator

Ygz

• Full Member
« Yanıtla #9 : 02 Eylül 2021, 15:26:38 »
Ekime uygunsun ama 2 ekim düşün tepe bölgeni 2 ekimde saç sakal olarak destekle önce önden ortaya kadar olan alana ekim yaptır

Çok teşekkürler Hintell bu konuyu yüzyüze görüşüp ileteceğim Asuman hanıma. Senin fikirlerin çok önemli ve bu platform için ayrıca teşekkürler. Burayı keşfetmeden önce sağdan soldan kulaktan dolma bilgiler alıyordum ama artık kendimi yalnız hissetmiyorum :) Çok faydalı ve gördüğüm en yararlı forum
  • Yaşınız 33

Facebook Twitter Instagram