Gönderen Konu: serkan aygın clinic 4520 greft fue-dhı  (Okunma sayısı 5588 defa)

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
serkan aygın clinic 4520 greft fue-dhı
« : 03 Eylül 2021, 09:09:10 »
16 temmuz 2021 tarihinde gerçekleşti ekimim ekip gayet sıcak kanlıydı çok iyi davrandılar ekimin 3 günü farkettim burayı ve hergün takip ettim diger arkadaşların konularını bende yüklemeye karar verdim çok takıntılı ve stresli biri olduğum için biraz yavaş geçiyor şüreç :} değerli yorumlarınızla geçirmek istiyorum bu süreci

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
Ynt: serkan aygın clinic 4520 greft fue-dhı
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2021, 09:13:07 »
ekim görselleri
  • Ekim Tarihi: 16 temmuz 2021
  • Ekim Merkezi ismi serkan aygın clinic
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi fue - dhı

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2021, 09:17:23 »
kabuk dökümünden sonra
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2021, 09:23:19 »
ekimin 20. gününde emir ali hoca muayne etti ve herşeyin güzel ilerledğini söyledi ilk yıkamada losyonu çıkaramadığım için tedirgin olmuştum bol suyla yıkamamı ve kurutmamı söylemişlerdi 22 veya 23 günden sonra şok dökülme başladı.
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2021, 09:29:42 »
şu an 50. gündeyim cumartesi günü prp yaptırmayı düşünüyorum hergün sabah akşam bir adet xpecia ve 1 adet propecia kullanıyorum her sabah iki kaşık keçi boynuzu pekmezi tüketiyorum ve gün i.inde bir avuç kabak çekirdeği ama genel olarak bir iştahsızlık mevcut ve ekim gününden beri düzenli yemek yemem ragmen 3 kilo vermişim. içimi rahatlatacak ve stresten kurtaracak yorumlarınız bekliyorum.
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2021, 09:33:19 »
Şok dökülmeden baya saç kalmış 50 gün için bu görüntü çok iyi böyle gider şok devam etmez ise

Ekim öncesi resimlerinide eklermisin?
Global Moderator

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2021, 09:35:19 »
dönor bölgeden hiç sıkıntı çekmedim çok şükür birinci ayın başında bir numara ile traş ettirdim iş yerinde öok sıkıntılı geçeriyorum diye radikal bir karar alıp dün istifa ettim :} süreci evde geçirebilmek adına ekimin ilk 10 günü hiç dışarı öıkmadım ve klimayı kullanarak hiç terlememeye çalıştım
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Eylül 2021, 09:39:35 »
Şok dökülmeden baya saç kalmış 50 gün için bu görüntü çok iyi böyle gider şok devam etmez ise

Ekim öncesi resimlerinide eklermisin?

ekim öncesi resimler bende mevcut değil yarın clinige gittiğim de talep edicem ama eskiden var olan şaçlarım inceldiği için serkan hoca yaşımın genç olduğunu ve dökülme evresine girdiğini belirterek üstüne ekmeyi tecih etti uzun yıllar ikinci bir ekime ihtiyaç duymanı istemem dedi  beni tedirgin eden ve strese sokan durumda bu aslında var olan görüntümden uzağım baya şöylede bir durum var saç çizgisini biraz aşağı çektiler ordaki saçlar şoktan kurtulanlar diye tahmin ediyorum bir kaç gündür dökülme durdu gibi bir kaç tel geliyor sert yıkamama rağmen
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2021, 09:49:13 Gönderen: takıntıadam »
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Eylül 2021, 09:54:46 »
merak ettiğim bir diğer konu bu durmunda stres ve takıntı yapmayan varmı :\ bütün gün saçını düşünüyor insan
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 03 Eylül 2021, 12:23:39 »
dönor bölgeden hiç sıkıntı çekmedim çok şükür birinci ayın başında bir numara ile traş ettirdim iş yerinde öok sıkıntılı geçeriyorum diye radikal bir karar alıp dün istifa ettim :} süreci evde geçirebilmek adına ekimin ilk 10 günü hiç dışarı öıkmadım ve klimayı kullanarak hiç terlememeye çalıştım

vay be kardeşim sen saç uğruna işi bıraktığına göre nickinin şakası yok  :) cidden çok takıntılıymışsın.
yalnız bence çok kafana takma biraz unutmaya çalış yoksa süreç yorar seni ,hem bak bence son eklediğin foto ekimin güzel olacağını gösteriyor bu konuda rahat ol .akşama kadar burda süreçlere baka baka öğrendik artık bu işi.henüz erken olmasına rağmen bence iyi bir sonuç alacağın şimdiden belli olmuş.

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2021, 13:12:15 »
vay be kardeşim sen saç uğruna işi bıraktığına göre nickinin şakası yok  :) cidden çok takıntılıymışsın.
yalnız bence çok kafana takma biraz unutmaya çalış yoksa süreç yorar seni ,hem bak bence son eklediğin foto ekimin güzel olacağını gösteriyor bu konuda rahat ol .akşama kadar burda süreçlere baka baka öğrendik artık bu işi.henüz erken olmasına rağmen bence iyi bir sonuç alacağın şimdiden belli olmuş.
moral verdiğin için çok teşekkür ederim Açıkçası bende çok umutluyum insallah güzel sonuçlar alır herkes
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2021, 13:15:32 »
ekim öncesi resimler bende mevcut değil yarın clinige gittiğim de talep edicem ama eskiden var olan şaçlarım inceldiği için serkan hoca yaşımın genç olduğunu ve dökülme evresine girdiğini belirterek üstüne ekmeyi tecih etti uzun yıllar ikinci bir ekime ihtiyaç duymanı istemem dedi  beni tedirgin eden ve strese sokan durumda bu aslında var olan görüntümden uzağım baya şöylede bir durum var saç çizgisini biraz aşağı çektiler ordaki saçlar şoktan kurtulanlar diye tahmin ediyorum bir kaç gündür dökülme durdu gibi bir kaç tel geliyor sert yıkamama rağmen

O zaman şok bitti ve bu görüntüyü beğendim güzel olacal bu saç tabi tepe bölgesi zor
Ekim öncesi resimlerini eklersen planlamanı daha iyi anlarız alınca
Global Moderator

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2021, 10:39:41 »
Cumratesi günü prp yaptırmadan önce ekimi gerçekleştiren Neslihan hoca ile görüşme fırsatım oldu herşeyin yolunda olduğunu ve istenilen sonucu alabileceğimi söyledi mönüdeki var olan saçlarımı yok sayarak ekim gerçekleştirildiği için bu durum normalmiş ben takıntılı biri olduğum için sürekli kafam kurcalanmıyor değil aklım hep saçımda Bu arada eski görüntüler için Eda hanım ile görüştüm veremeyeceklerini belirttiler maalesef birde ön tarafta tatlı kalınmalar var cilt kuruluğundan olabilir mi şampuanı değiştirmeli miyim
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2021, 11:07:52 Gönderen: takıntıadam »
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 09 Eylül 2021, 10:40:55 »
Ekimin 55. Günü durum bu şekilde
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

takıntıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 09 Eylül 2021, 11:09:08 »
O zaman şok bitti ve bu görüntüyü beğendim güzel olacal bu saç tabi tepe bölgesi zor
Ekim öncesi resimlerini eklersen planlamanı daha iyi anlarız alınca
Hocam tepe bölgesi için ilerde bir ekim daha düşünebilirim inşallah ön taraftan iyi bir sonuç alırsak inşallah
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2021, 11:18:02 Gönderen: takıntıadam »
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram