Gönderen Konu: Saç ekimi nasıl olur?  (Okunma sayısı 569 defa)

Muratcan55

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi nasıl olur?
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2021, 21:19:18 »
.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2021, 22:05:45 »
Dostum dökülmen devam ediyorsa biraz bekleyebilirsin. Vertexin açılmaması bir avantaj lakin, yaşın genç, dökülmen devam ediyorsa, ilerde agresifleşirse falan sadece öne yaptığın ekim de ilerde tuhaf durabilir. Haaa öyle bir durumda geriler odaklı ikinci bir ekim de düşünülebilir tabi. Ama her 2-3 yılda bir ekim yaptırmak da büyük zahmet, maddi tarafını geçtim.

Bu konıyu bir de belli kalitedeki ekim merkezlerine sor. Merdiven altı, para kazanmak odaklı yerlere sorma.

Muratcan55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2021, 22:16:35 »
Görüşleriniz için teşekkürler.Malesef biraz özgüveni azaltıyor saç.Saçlar ince ve dalgalı.Dönor bölge iyi seviyede.başarı oranı nasıl bu tür saçlarda ? Görüşleriniz önemli

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Eylül 2021, 22:25:31 »
Görüşleriniz için teşekkürler.Malesef biraz özgüveni azaltıyor saç.Saçlar ince ve dalgalı.Dönor bölge iyi seviyede.başarı oranı nasıl bu tür saçlarda ? Görüşleriniz önemli

Dostum ben de senin yaşlarında artık saçlarımı tarayamayacak hale gelmiştim. Ama dökülmem de henüz bitmemişti ve açılmalar yıldan yıla aynı hızda ne hızlanıp ne yavaşlayıp devam etmiştim. Sonunda 31 yaşımda ekim yaptırdım, henüz 2 hafta oldu. Evet ömrümün en güzel yılları saçsız/özgüvensiz geçti. Olsun buna şükür, Allah başka hastalık/dert vermesin. Eğer açıldıkça/döküldükçe tekrardan ektirecek paran varsa şimdiden git ektir. Ya da ekilen ve sahip olduğun saçları korumak adına yan etkilerini göze alıp finasterid kullanırım ve yan etki de olmaz diyorsan git ektir. Belki iyi bir dermatolog dökülmenin daha ne kadar süreceğini söyleyebilir, saçlarının daha nereye kadar gerileyeceğini söyleyebilir. Bu aşamada hiçbir tıbbi bilgim olmadan benim söyleyebileceğim "bu saçlar daha dökülür". Dediklerimi iyi değerlendir dostum, son karar yine senin olacaktır.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Eylül 2021, 22:35:40 »
Dönor bölge iyi sayılır aynı şekilde açıklıkta ekim için çok uygun .tek olumsuzluk saçlarınızın ince telli olması.

Seneca

• Full Member
« Yanıtla #6 : 06 Eylül 2021, 00:39:36 »
24 yaşında donör bölgeyi fotodan yorumlayamazsın. yakından incelenmesi gerekir gelecekte dökülmenin boyutunu anlamak için.

bu yaşlarda herkesin donörü sağlam duruyor zaten. gördüğüm en büyük hatalardan biri forumda, tecrübeli yazarlar bile 25 yaş altındaki kişilerin donörüne fotodan yorum yapıyor. o yaşlarda donör de seyrekse zaten nw7 garantidir.
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

Muratcan55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Eylül 2021, 12:48:48 »
Serkan Aygın klinikle görüştüm 3000 greftlik ekim yapılır dedi.Sizce on bölge ince telli saçlara rağmen kapanır mı? Hintell abi buralarda mısın? :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Eylül 2021, 13:26:10 »
Selamlar saç ekimine gayet uygun uygunsun kardeşim önden geriye doğru 2700 3200 greft arası
çok güzel bir sonuç alırsın donör de güzel yaptırabilirsin saç ekimi ama iyi bir merkezi araştır
Global Moderator

Muratcan55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 06 Eylül 2021, 14:06:26 »
Abi araştırdım baya  Serkan Aygın klinik te karar kıldım.Sizce nasıl bir yer

Muratcan55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 06 Eylül 2021, 16:27:55 »
Yada Siz değerli Forum üyelerinin önereceği başka bir merkez varsa yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

erkenekim

• Full Member
« Yanıtla #11 : 06 Eylül 2021, 21:49:01 »
Bas gec dostum zaten askerdesin on milyar erkegin arasında fırsat bu fırsat keske ben de askere giderken ektirseydim
  • Ekim Tarihi: 2015 - 2021
  • Greft Miktarı 3200 + 3000

srcn90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Eylül 2021, 09:50:50 »
Abi araştırdım baya  Serkan Aygın klinik te karar kıldım.Sizce nasıl bir yer

Dostum ben ağustos 23'te ektirdim orada, gayet güzel. Ben hiçbir eksisini görmedim. DHI yöntemi ile çok temiz ve sık bir ekim oldu ve iyileşme sürecim çok hızlı oldu. Ben tavsiye ederim ama ekim sonuçlarına bakıp yine de son kararı kendin ver. Ayrıca fiyatlarına zam yapmış diye duydum, ben DHI ile 12 bin TL'ye ektirdim, 20 bin olmuş diyolar.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi DR. Serkan AYGIN - https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23569.0
  • Greft Miktarı 4520
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi AGA-K günde 2 tablet (4. kutuda günde teke düştüm) - 6 Ay dolunca bıraktım her şeyi. Sadece Sebamed Dökülme Karşıtı Şampuan kullanıyorum.

Muratcan55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 10 Eylül 2021, 10:02:46 »
Dostum ben ağustos 23'te ektirdim orada, gayet güzel. Ben hiçbir eksisini görmedim. DHI yöntemi ile çok temiz ve sık bir ekim oldu ve iyileşme sürecim çok hızlı oldu. Ben tavsiye ederim ama ekim sonuçlarına bakıp yine de son kararı kendin ver. Ayrıca fiyatlarına zam yapmış diye duydum, ben DHI ile 12 bin TL'ye ektirdim, 20 bin olmuş diyolar.
Umarım isteğiniz gibi olur.Bende WhatsApp yoluyla Serkan Aygın klinik ile görüştüm 20 Eylül için 10.000 TL istediler

Muratcan55

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 10 Eylül 2021, 10:04:40 »
10 gün önce 20 Eylül için 10.000 TL istemişlerdi.Acaba fiyatı değiştirirler mi

Facebook Twitter Instagram