Gönderen Konu: Proscar alt takımlarda sıkıntı yarattı  (Okunma sayısı 1659 defa)

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
Proscar alt takımlarda sıkıntı yarattı
« : 07 Eylül 2021, 12:38:10 »
Merhabalar 1.5 aydır proscar kullanıyorum günde 1 mg, 5 mg lık hapı 5 e bölüyorum. Ancak bende yan etki yaptı alt takımlarda. Yani nasıl söylesem tamamen sıfırlanmadı ama daha zor sertleşme oluyor ve orgazmlar daha sönük biçimde. İlacı tamamen bırakmak istemiyorum ama dozu dahada azaltsam 0.25 mg  0.3 mg a falan düşürsem yan etkileri azaltabilir miyim? Dökülmeyi bu halde de engeller mi?

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Proscar alt takımlarda sıkıntı yarattı
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2021, 12:49:02 »
Denemen lazım.Evet gene engeller.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2021, 12:52:10 »
2 gündür 0.25 e düşürdüm. 2 hafta falan deneyeceğim, eğer yanetkiler hala devam ederse bırakacagım.Merak ettiğim acaba forumda hickimse var mıdır, ben doz azalttım yan etkiler geçti diyen. Yabancı forumlarda bu şekilde yan etkilerden kurtulan gördüm. Hiçbirsey değişmez diyenlerde var, bilemedim.

Fearles

• Full Member
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2021, 12:55:43 »
Geçmiş olsun 1.5 aydır yan etki dışında gözlemlediğiniz olumlu bir gelişme oldu mu ?
  • Ekim Tarihi: 17.07.2020
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi mossi vitamin

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2021, 12:57:32 »
Hayır ama şimdilik böyle bir etki beklemiyorum zaten, ilaç etkisini 6 ay ile 1 sene arasında gösteriyor diye biliyorum

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2021, 14:48:02 »
Merhabalar 1.5 aydır proscar kullanıyorum günde 1 mg, 5 mg lık hapı 5 e bölüyorum. Ancak bende yan etki yaptı alt takımlarda. Yani nasıl söylesem tamamen sıfırlanmadı ama daha zor sertleşme oluyor ve orgazmlar daha sönük biçimde. İlacı tamamen bırakmak istemiyorum ama dozu dahada azaltsam 0.25 mg  0.3 mg a falan düşürsem yan etkileri azaltabilir miyim? Dökülmeyi bu halde de engeller mi?

Biraz kullanin isterseniz yanetkiler gecebilir. Ne zaman basladi yan etki? Kacinci ayda\haftadz
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2021, 15:07:46 »
Biraz kullanin isterseniz yanetkiler gecebilir. Ne zaman basladi yan etki? Kacinci ayda\haftadz
1.5 ay oldu yeterince zaman verdiğini düşünüyorum. Neredeyse 1 aydır yan etkiler başladı. Düzelir mi dersiniz?

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2021, 15:39:32 »
Finasteride kullanan insan terazinin bir tarafına saç bir tarafına cinsellik koyup seçim yapmak zorunda saçım olsun ama alt takım da boğa gibi olsun gibi lüksü yok.

Yan etki düzelir mi şans . Geçmiş olsun.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2021, 16:12:31 »
bir abi 40 yaş üstü abi saçını ektirmişti  ona birisi abi finans kullan dedi, abi şunu söylemişti ; kesinlikle kullanmam kullandım sertleşme tamamen ortadan kalktı tedavisi için bir ekim parası harcadım demişti, daha saçımı kaybederim ama onu kullanmam diye  bu forumda denk gelmiştim yorumuna belki bulursun araştırırsan
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2021, 22:54:15 »
Kullanmadan baya araştırdım ama bazı kişilerde hiç yanetki yapmadığını gördüm, denize düşen yılana sarılır, o sebeple denedim şansımı ama bakacağım duruma göre bırakırım.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2021, 01:12:18 »
Kullanmadan baya araştırdım ama bazı kişilerde hiç yanetki yapmadığını gördüm, denize düşen yılana sarılır, o sebeple denedim şansımı ama bakacağım duruma göre bırakırım.
Bilinçli olman güzel dostum kilo fazlan varsa kilo ver ve yağ oranı düşürmeye bak protein+yağ ağırlıklı tüket tüketebiliyorsan yanınada en basitinden maydanoz limon. Spor yoksa hayatında dahil et. 1 seneye yakındır kullanıyorum tek gecede 4ten sonrası terletiyo bende herhangi bir yan etki olmadı umarım sende yolunu bulursun motivasyonunu düşürme psikolojini ayakta tut gerisi gelir bir şekilde.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2021, 02:18:27 »
Bilinçli olman güzel dostum kilo fazlan varsa kilo ver ve yağ oranı düşürmeye bak protein+yağ ağırlıklı tüket tüketebiliyorsan yanınada en basitinden maydanoz limon. Spor yoksa hayatında dahil et. 1 seneye yakındır kullanıyorum tek gecede 4ten sonrası terletiyo bende herhangi bir yan etki olmadı umarım sende yolunu bulursun motivasyonunu düşürme psikolojini ayakta tut gerisi gelir bir şekilde.

Gencler sanirim orta yasa gore daha az yanetki goruyor.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2021, 03:23:52 »
Gencler sanirim orta yasa gore daha az yanetki goruyor.
Tolare edebiliyor gençler istisnalar hariç. Birde birikimlerim sonucu mitim şu, yan etki gören insanların geneli psikolojik sıkıntılı, melankolik veya panik. Bunlarda tetikleyici unsurlar olabilir diye düşünüyorum.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Kelaynak34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 08 Eylül 2021, 16:12:22 »
Tolare edebiliyor gençler istisnalar hariç. Birde birikimlerim sonucu mitim şu, yan etki gören insanların geneli psikolojik sıkıntılı, melankolik veya panik. Bunlarda tetikleyici unsurlar olabilir diye düşünüyorum.

Sağlığıma, sporuma dikkat ederim yaşım genç sayılır ama dediğiniz gibi psikolojik olarak çok sağlam olduğum söylenemez. Psikolojikte olabilir ama elimde olsa zaten etkilenmemeyi seçerim. Bakalım dozu azaltarak zamana bıraktım. Sağolun yardımlarınız için.

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #14 : 08 Eylül 2021, 23:14:39 »
Böyle yorumları görünce benim çalışan makinede çalışmaz hale geliyor
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

Facebook Twitter Instagram