Gönderen Konu: stress sıkıntı  (Okunma sayısı 3883 defa)

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
stress sıkıntı
« : 14 Mayıs 2017, 14:52:46 »
saç ekimine aksilik olmazsa 11 gün kaldı. şöyle bakıyorum çok zahmetli bir iş. operasyon zamanı, operasyondan sonra,,, kafa daki yaralar, kızarıklık ,bandajlar, insanlardan saklama, insanların dalga geçmesi,  şok dökülme , kafanın çirkin bir görüntü alması, aradan 4-5 ay geçmesine rağmen saçların doğru düzgün çıkmaması, acaba çıkacak mı diye aylarca beklemek ve de en kötüsü çıkmaması  offf offf  operasyon günüü saymıyorum bile 2 gün sürmesi kafaya vurulan aneztezi iğneleri... inşallah iyi ki yaptırmışım derim. kötü bir görüntü olursa insanların dalga geçmesi bana ağır gelir...

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: stress sıkıntı
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2017, 14:55:13 »
Kime ektirceksiniz

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2017, 15:02:41 »
serkan esma çiftine

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2017, 15:18:46 »
İns Temiz ekim cikarirlar fena degiller bazi kisilerde cok basarili olmuslar 

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2017, 15:24:27 »
güzel ve temiz çalışıyorlar. hemde çok tecrübeliler..hem doğan turanın ekimlerini yaptılar yıllarca hemde hakan doğanayın... dhi ekim zor ve zahmetli bir iş. şuan türkiyede en uygun fiyata yapıyorlar diyebilirim.  dhi ekim tercih etmemin sebebi kafanın daha çabuk iyileşmesi, 10 güne hiçbir şey kalmıyor. sadece biraz kızarıklık kalıyor.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2017, 15:38:56 »
Alaniniz cok genis degilse On kismi baya yogun ektirin derim. On hatlari dogal yapiyorlar. Seciminiz dogru ben de cok begenmistim onlari

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2017, 16:07:23 »
valla ön tarafa 3500 ekilecek  geriye doğru sıklaştırma yaptırılacak. zaten güzel bir ön hat olursa arkayı o kadar takmıyorum. topikle falan kapanır ama ön taraf önemli bence

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Mayıs 2017, 16:23:28 »
stres sıkıntı bunlar insanın kendi kuruntuları zaten bol ornek gorup ektirdiysen ektireceğin yerin az çok ne yapıcağını  bilirsin ondan sonra insanların bakısları falan artık en kabalık yerde bile kırmızı noktalarıyla gezen insan dolu toplum saç ekimine alıştı biraz bu iş nasıl sartlanırsan oyle oluyor sonuc ise dokulmeden once ordane varsa o yoğunluğun yuzde 50sini yakalandığında kapatıcı bir goruntu oluşur mantıklı dusununce takıcak nbişi yok ve sonucta onceden az çok bellidir takıcak bişi yok
saçları ekmeydi dersin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Mayıs 2017, 16:42:31 »
bende öyle düşünüyorum kardeşim şuanki saçlarımın üzerine ön taraf biraz sıklaşsa bana yeter bile hatta şu geniş ve biçimsiz alnım düzelse bile benim içim kardır.. en az 2000 greft tuttsa bile bana yeter diye düşünüyorm. serkan bey bana telefonda yüzde 10 luk bir kayıp başarız bir ekimdir demişti.. o biraz motive ediyor beni  yüzde 60 tutsa bile faydası olur. birde şikayet vara baktım yüzlerce saç ekim merkezine şikayet vardı. bir sene geçmesine rağmen hiç saçı çıkmayanlar vardı

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Mayıs 2017, 18:00:24 »
dandik yer ekmedikçe bunda 15 sene once bile ekilen saç tutuyordu sık ekim zordu eskiden herkes yapamıodu damarı zedeledinmi tutmaz sık ekim saçı bir tek damardaki kan besler ama şimdi gelişti bu işte haliyle sık ekimi çoğu yer becerir sacında zahiyat olmaz merak etme
saçları ekmeydi dersin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2017, 18:02:11 »
inşallah kardeşim yazdıkların moral oldu.  bende artık geliştiğini düşünüyorum herşeyin.. zaten çok büyük beklentim yok.

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2017, 18:47:48 »
hocam hep sızın konunuzada yazıyorum :Desma serkana yaptıranlar foto atıyor, biraz erkende olsa bence iyi gözüküyor insallah sizinde iyi olur bende orayı tercıh edecegım, iyileşmenin çabuk oldugu belli esmaserkanda saygılar

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2017, 19:25:39 »
Aynen tam sonucu göremedik kardeşim herhalde şok dökülmeden sonra kaçıyorlar

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2017, 21:41:46 »
çok buyuk beklentin olmadığını doktorlara belli etme işi sıkı tuta bilgili bir imaj ver ekimcilere tek bir greftini ziyan ettirmeyeceğini goster
saçları ekmeydi dersin

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2017, 21:44:25 »
Haklısın kardeşim öyle yaparım şuan iğneleri düşünüyorum ve  operasyon sonraki görüntüm nasıl olur insanlar ne der diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram