Gönderen Konu: Stress ve cinsel hayat.  (Okunma sayısı 1519 defa)

murattarum

• Hero Member
Stress ve cinsel hayat.
« : 10 Kasım 2021, 17:32:01 »
Morelim bozukken ve bir konuya odaklanip endisiliyken kisacasi stresli bir donem geciriyorkan sifir cinsel istek ve sertlesme problemi oluyor.sizce herangi bir.medical tedaviye baslamalimiyim yoksa sizede oluyormu streesli olunca.burdaki arkadaslara her konuyu sorabildigimiz icinde bu site sac ekim sitesinden fazlasidir benim icin.

HTK

• Full Member
Ynt: Stress ve cinsel hayat.
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2021, 17:46:00 »
Normal bi durum.
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2021, 17:46:30 »
yoğun stres birebir libidoyu düşürüyor bu dediğin sonuna kadar doğru üstüne psikolojik olarak bu durum seni etkilerse sertleşme problemide kaçınılmaz olabiliyor ama unutma durum geçici ve çoğunlukla psikolojik oluyor .yoksa aletin çalışmaması diye bir durum yoğun stres altında olsan bile mümkün değil.bu durumlarda psikolojik olarak etkilenmemek için ginseng içeren takviyeler alabilirsin örneğin eczacıbaşının ginseng takviyesi fena değil içinde arginin ve ginko blobada var tavsiye ederim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Kasım 2021, 19:13:09 »
Aslinda hersey seyirinde gidiyordu ekim planim vardi ama yaza diye gecistiriyordum.cunki templelerim var verteximde kayip olmadigi icin uzun tutunca kapatilicik sagliyordum.yurt disinda oturuyorum her zaman gittigim berber vardi beni anlardi yani makasla ustlerden hafif alip yanlari makinelerdi.ama evime uzakti.neyse evime yakin biri acildi dedim yakin ona gideyim herseferinde 20 km falan yapmayim. ama gel gorki cocugun dil problemi vardi .cocuga dedim yanlari 5 e vur ustleri makasla toparla oda gitti alayini 5 e vurdu .anlamadi beni sonrasinda sordu iyimi diye dedim ekini makasini si...tabi icimden dedim disardan o sahte gulumsemeyle iyi olmus dedim.yani benim kafa on cizgi falan ucup gitti yani sakladigim on cizgi.ondan sonra cok etkliendim sapka falan takmaya basladim uzayana kadar insan icine sapkasiz cikmadim falan.sonrada ekim isini hizlandirip bu kişa gun aldim.yani sacsizliktan saclari uzatarak kendimi kandirararak kacma buraya kadarmis.takke gitti kel gorundu.simdide ekim derdi sureci stresi var.niye geldik bu dunyaya arkadas biz garibanin yuzu gulurmu.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2021, 21:37:06 »
Stres her şeyin sebebidir stresten midesi delinen arkadaşım var çocuk 3 gün çok üzüldü mide asidi yükselmiş ameliyata aldılar. Stresten uzak durmaya bakınız

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2021, 22:05:59 »
Valla olmuyor kardes mesela kiminin gecim  derdi kiminin saglik derdi herkesin bir derdi var.benimde tek olmam yurt disinda ve kimseyle acik acik konusamamam .burdaki formdada belki cok gevezelik ediyorum ama burdaki insanlar anlayisli insanlar gercekten aslinda sac disinda bile super bir grup kalite insanlar cok.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #6 : 10 Kasım 2021, 23:04:28 »
Morelim bozukken ve bir konuya odaklanip endisiliyken kisacasi stresli bir donem geciriyorkan sifir cinsel istek ve sertlesme problemi oluyor.sizce herangi bir.medical tedaviye baslamalimiyim yoksa sizede oluyormu streesli olunca.burdaki arkadaslara her konuyu sorabildigimiz icinde bu site sac ekim sitesinden fazlasidir benim icin.
Bende de oluyor kafa dağınık iken ama sorun yok.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Kasım 2021, 10:55:37 »
Demekki karışık ilişkiler yaşamak istemiyorsun ya da yoruldun bunlar normal durumlar insan bazen hiç bir sey istemez ara ara depresyona gireriz ve bunlar olur kenize her seyi dert etmeyin bu ara demekki ben ve vucudum bunlara hazır değil olunca olur de geç. Kendini biraz rahatlat kendini dinle
Bazen fiziksel değil hisler ve duygularla hareket ederiz
Her seyi her zaman düzenli istememiz gerekiyor diye bir durum yok

Zaten sürekli başka biriyle takılmak var olan akıl sağlığını da riske sokar.

depresyonda olan ya da başka bir dertten hayatı zindan olan insana hep "önce iyileş, kendini sev. sonra birini bulursun.. hayatına giren doğru düzgün bir insan seni her anlamda toparlar; sevip sayiyorsan senin de ona bir zararın dokunmaz. hatta dertlerinizin bir kısmı ortaksa zamanla birbirinizi iyilestirirsiniz.

Kısaca cinsel durumlardan çok birini sevmeye ya da uyum sağlamaya odaklanın sonra her şey düzene girer
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Kasım 2021, 10:58:44 »
 stres zamanı ve sonbahar gecişlerinde bu tarz sorunlar olabiliyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2021, 05:47:43 »
Valla olmuyor kardes mesela kiminin gecim  derdi kiminin saglik derdi herkesin bir derdi var.benimde tek olmam yurt disinda ve kimseyle acik acik konusamamam .burdaki formdada belki cok gevezelik ediyorum ama burdaki insanlar anlayisli insanlar gercekten aslinda sac disinda bile super bir grup kalite insanlar cok.
Ay gerçekten mi kıyamam sana yeterki ağlama Nw7 seni 🤣😂🤣😂

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2021, 00:29:49 »
Jilet gibi saçın olsa hayatındaki bütün sorun ortadan kalkacak biliyorum.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2021, 07:57:37 »
Stres sağlığın baş düşmanı, bu durumda gayet normal. Probleme odaklanıp büyütme yerine kendine başka uğraşlar ara. En azından birileri ile konuş içine atma.

Takibetakip

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Aralık 2021, 00:05:48 »
Dostum eli kolu hatta tek gözü olmayan insanlar var, felçli olanı var türlü türlü zor durumda olan var. Şükür edip kendinle barışık olmalısın. Saç ekimine kadar da strese neden olan şeyleri yavaş yavaş aslında gözünde büyüttüğün önemsiz nedenler olduğunu kabullen. Medikal tedaviyi önermiyorum bu tamamen psikolojik bir durum. Sahip olduklarının kıymetini bil kendini üzme.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 14 Aralık 2021, 00:46:57 »
Eyvallah kardesim saol
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Aralık 2021, 15:31:25 »

Sen halledersin.

Facebook Twitter Instagram