Gönderen Konu: Dr Atilla Kaya Kadın kaş ekimi Kaş ekimi yaptırdım şikayet  (Okunma sayısı 12633 defa)

Pembepanjur

• Full Member
Bakırköy'de kel bir doktora kaş ekimi yaptırdım adı Atilla miydi neydi sonra kaşlarım zarar gördü ve ekilenler belirli yerde çıkarken belirli yerde çıkmadı şekli istediğim gibi olmadı ve bir kaşımın açıları farklı dik çıkmakla birlikte kasımda kocaman bir yara çıktı. Yara çıkan yer kel kalmakla birlikte sol kasimdaki kendi kaşlarimda zarar gördü ve çıkmadı doktor pandemi var diye diye 2 senedir oyaladı sonrada şikayetimi şikayet sayfasina yazdım diye beni watsaptan engelleyip tehdit etti şikayeti kaldirmazsan seninle ilgilenmem dedi kesinlikle kaş ekimind inanmayın hepsi yalancı her şey parayı alana kadar...

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Kaş ekimi yaptırdım
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2021, 23:00:26 »
Bunlarda iş ahlakı diye bişey yok. İşleri güçleri üç beş kuruş için insanların hem sağlığıyla hemde piskolojisiyle oynuyorlar, ekilenler çıkacak diye bişey yok ama yaptıkları işin arkasında durmaları gerekiyor. Yazıklar olsun. Hamfendi geçmiş olsun peşini bırakmayın. Elinizde nekadar delil varsa yazışmalar falan Tüketici Hakem Heyetine başvurun. Yaptıkları yanlarına kalmasın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kadın kaş ekimi Kaş ekimi yaptırdım
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2021, 13:12:54 »
Çok geçmiş olsun sizin için çok üzüldüm
Ama dikkali olmanız gerekirdi çünkü estetik olarak türkiye de daha saç ekimini beceremeyen 100 ce saç ekim merkezi var ken kaş ekimi gibi üst düzey estetik gerektiren yüzün en belirgin bölgesine becerebilecek doktor ya da ekimci sayısı azdır

Antalya da Hakan doğanay bu konuda başarılı saç sakal ve kaş da
Medeks de güzel kaş ekimleri yapıyor kadınlara

Çok ince işçilik ve estetik yetenek isteyen bir işlem daha saç yönlerini beceremiyorlar insamlara dik dik saç ekimi yapıyorlar kaşı nasıl becersinler diye düşünüp çok ciddi bir araştırma yapsaydınız keşke

Bunlar para için babasını tanımaz sizin hayatınızı maafetmeleri umrunda bile değil

Doktorun tam adını hatırlamıyormusunuz? Bu konuyu araştıran kadınların en azından hata yapmasına engel olursunuz bu konuyu okuyan
Global Moderator

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2021, 16:20:39 »
Teşekkür ederim. Serkan Aygin var o saç ekiminde başarılı bir doktor ama kaş ekimi yapmıyor sonucu başarısız olacağını biliyormuş. Hakan Doğanay i ilk defa duydum. Kesinlikle bu işlem çok yapılmıyor yapanlarda güzel yapamıyor.
  • Ekim Tarihi: 4 sene önce
  • Ekim Merkezi ismi Ideaklinik
  • Yaşınız 25

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2021, 20:46:28 »
Geçmiş olsun kötü bir durum gerçekten saç gibi kamufle edilecek bir yer de değil kaş, umarım kısa zamanda çözüm bulursunuz. Konuyu güncel tutalım.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2021, 21:18:01 »
Teşekkür ederim. Şuan yeni doktor aramaktayım yara iyileşmeden asla ekim yapılmaz zaten. Keşke tek sorun yara olsaydı lakin yara olan yerdeki kıllarım öldü. Yani doktor zarar vermese böyle bir şey olmazdı. Lütfen doktor öneriniz olursa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ediyorum.
  • Yaşınız 25

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2021, 02:03:12 »
Şikayetvar daki şikayetinizi kaldırdınız mı tehdit sonrası?. Bence kaldırmayın, kaldırdıysanız yeniden yazın. O doktordan bu saatten sonra size zaten hayır gelmez, düzelteceğim dese bile dönüp bakmayın.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2021, 22:16:00 »
Hayır. Şikayet sayfasina şikayetimi kaldırması icin doktor şikayet sayfasina dava açmış dava sürecinde diye şikayetim gorunmuo yani kaldırıldı. Lakin 1 buçuk ay oldu dava yok hakkımda gorunmuyor.
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2021, 22:19:01 »
Kesinlikle tekrar gitmeyi adla düşünmüyorum zaten isim olmaz başka doktor var bir sürü doktor kendini ovmekten başka bir şey yapmıyor. Daha önce iki klinikleri de sağlık bakanlığından şikayet aldığı için kapatılmış. Medicarts ve climed gibi isimleri varmış şimdiki adı ise idea klinik. Boşuna sağlık bakanlığından şikayet almamıştır. İllaki sorun vardır. Hasta şikayeti çoktur
  • Yaşınız 25

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2021, 23:37:03 »
Hayır. Şikayet sayfasina şikayetimi kaldırması icin doktor şikayet sayfasina dava açmış dava sürecinde diye şikayetim gorunmuo yani kaldırıldı. Lakin 1 buçuk ay oldu dava yok hakkımda gorunmuyor.
Şikayetvar ın iletişim sayfasından sorabilirsiniz. Yardımcı oluyorlar.

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2021, 00:38:31 »
Sordum yargıya intikal ettirildiği için diyorlar ama e devletimi kontrol ediyorum 2 aydır bir şey yok dava falan gorunmuyor
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2021, 17:07:29 »
Bu kaş ekimi mi microbleding mi sanki boyamak sistemine benziyor gibi geldi bana ama . Eğer ekimse çok başarılı duruyor cidden ve doğal.
  • Yaşınız 25

Pembepanjur

• Full Member
« Yanıtla #12 : 26 Eylül 2021, 19:49:55 »
Bu şekilde
  • Yaşınız 25

Pembepanjur