Gönderen Konu: Minoxidile extra ilaç eklemek?  (Okunma sayısı 784 defa)

Lauri

• Hero Member
Ynt: Minoxidile extra ilaç eklemek?
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2021, 16:41:00 »
Dostum kafein bile teori de iyi bir etken güya. Ama %4-5 lik bir oran tutturman gerekiyor ki işe yarası. Çalışıyorsa da yüksek oranlarda (belki) . Ki hiç kafein destekli losyon ile saçları kuvvetleneni falan da görmedim. Ne burada ne başka bi yerde. Ben 3-4 ay sanıyorum kullandım (diğer forum admininden almıştım %4/5 gibi bir oranda olanını) bir gelişme göremedim. Haaa o sürede minoxil kullandığımda ciddi fark vardı.

Demem o ki, minox kullanacaksan içine yok biotin kafein atayım diye uğrşma. Çözüp çözemeyeceğin bile brlli değil. Ha belki dutas eklersin, finas eklersin neyse.

Biotini ağızdan 5mg alsan bile işe yarayıp yaramadığı belli değil. Herkes kullanıyor ama en overrated üründür. Çok hafif bi dökülmen varsa, kadınlar için falan eh belki dersin.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2021, 19:58:15 »
Azelaik asit katiyolar, bazilari kirmizi biber hapi katiyomus onlar iyi galiba
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2021, 23:24:40 »
Azelaik asit katiyolar, bazilari kirmizi biber hapi katiyomus onlar iyi galiba
azelaik nerden bulurum bilmiyorum ama kırmızı biberi duydum etkiyi arttiriyormus nerden temin edebilirim acaba trend yol felan mi
Dostum kafein bile teori de iyi bir etken güya. Ama %4-5 lik bir oran tutturman gerekiyor ki işe yarası. Çalışıyorsa da yüksek oranlarda (belki) . Ki hiç kafein destekli losyon ile saçları kuvvetleneni falan da görmedim. Ne burada ne başka bi yerde. Ben 3-4 ay sanıyorum kullandım (diğer forum admininden almıştım %4/5 gibi bir oranda olanını) bir gelişme göremedim. Haaa o sürede minoxil kullandığımda ciddi fark vardı.

Demem o ki, minox kullanacaksan içine yok biotin kafein atayım diye uğrşma. Çözüp çözemeyeceğin bile brlli değil. Ha belki dutas eklersin, finas eklersin neyse.

Biotini ağızdan 5mg alsan bile işe yarayıp yaramadığı belli değil. Herkes kullanıyor ama en overrated üründür. Çok hafif bi dökülmen varsa, kadınlar için falan eh belki dersin.
inanırım hocam doğrudur o yüzden hiç katmiyayim dutas ekliycem sadece belki birde etki fazla versin diye kırmızı biber hapı

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2021, 09:13:38 »
azelaik nerden bulurum bilmiyorum ama kırmızı biberi duydum etkiyi arttiriyormus nerden temin edebilirim acaba trend yol felan mi inanırım hocam doğrudur o yüzden hiç katmiyayim dutas ekliycem sadece belki birde etki fazla versin diye kırmızı biber hapı

Internette vardi azelaik asit 25 gr 60tl falandi.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2021, 11:07:01 »
Internette vardi azelaik asit 25 gr 60tl falandi.

Çevredeki eczanelere bir sor istersen. Zaten ucuz birşey, belki de internet fln uğraşman gerekmez.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Eylül 2021, 14:14:03 »
Çevredeki eczanelere bir sor istersen. Zaten ucuz birşey, belki de internet fln uğraşman gerekmez.
minoxile dut kattim azelaik dshami iyiydi acaba biomiyorum ki

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 14 Eylül 2021, 22:51:01 »
minoxile dut kattim azelaik dshami iyiydi acaba biomiyorum ki
Hocam valla ben dutlu kullandim 3 ay bi etki alamadim fine geciyorum simdi doktora gittim tahlilleri verdim.
  • Yaşınız 21

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2021, 02:19:08 »
Hocam valla ben dutlu kullandim 3 ay bi etki alamadim fine geciyorum simdi doktora gittim tahlilleri verdim.
kactane atiyordunuz hocam hicmi etki alamadiniz minoxtan birşey geldimi ?

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Eylül 2021, 15:30:20 »
kactane atiyordunuz hocam hicmi etki alamadiniz minoxtan birşey geldimi ?

Minoxil forteye 8 tane atiyodum. Oncesinde zaten 1 yildan fazladir min kullaniyodum ben. Bana kalirsa dutlu minden guzel sonuc alanlar minden kaynakli.
  • Yaşınız 21

Facebook Twitter Instagram