Gönderen Konu: İstanbul’da saç ekimi, saç stilime göre nereyi önerirsiniz?  (Okunma sayısı 575 defa)

Kingsslayer

• Yeni üye
  • *
Merhabalar,

29 yaşındayım, son 2 senedir saçlarım baya acilmaya başladı. Aralık ayında saç ektirmeyi planlıyorum.

Şu ana kadar gözüme çarpan ve detaylı araştırmalara girdiğim doktor asuman hanım var. Gönül isterdi dr. koray beye ektirmek, fakat bütçem yetmiyor maalesef.

Sizce asuman hanım doğru seçimmi? Saç stilime bakarak başka Doktor önerilirmişsiniz?

Benim için önemli olan yanları kapatmak ve sıklaştırmak.

Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Kingsslayer

Anchar

• Sr. Member
asuman hair çok iyi işler çıkaran bir merkez ekstra olarak serkan aygın,hasal akıl ve medekste araştır.
ayrıca asuman hanım doktor değil kardeşim bu konuda yanlışın var.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Roninn3

• Hero Member
ekimle iyi sonuç alacağın bir durumun var asuman hairde gayet iyi seçim olur bu saça.

Karakutu

• Hero Member
 Hakan Doğanay bu saçı uçurur.

baldLion

• Hero Member

|-onayisareti-|

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Dostum öncelikle foruma hoşgeldiniz. "Saç stilinize göre saç ekimi" diye bir kavram yok. Mevcut saçlarınıza göre saç ekimi demek istiyorsanız buna bence insanların önerilerinden çok, forumu araştırarak kendiniz karar verin derim. Çünkü sadece ön hatta da ekim yapılabilir ki (ben yerinizde olsam bu şekilde yaptırırdım) genel sıklaştırmada. Çünkü genel sıklaştırma ekimleri profesyonel ellerde yapılmazsa varolan saçlarınıza zarar verilme ihtimali hiçte azımsacak bir durum değil. Bununla birlikte orta ve tepe hat için forum da yine medikal tedavileri de araştırabilirsiniz. Asuman Hanım'ın forum da çokca başarılı sonuçları var. Tek ekimde benzer alanları kapattığına forumca çokca da şahit olduk. Ama kendi saçlarınız dökülmeye devam ediyorsa saç ekimi de sizin için geçici bir çözüm olacaktır. Bu nedenle mutlaka medikal tedavileri forum da araştırın derim. Açıklığınızda çok az ve başarılı bir ekimle saç sorununuzun kalmayacağını düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç sitilinr göre saç ekim merkezi seçmek pek anlamadım ?
Asuman hanımın ekimleri güzel forumda konuları var inceleyin
Saç ekimine uygunsunuz
Global Moderator

Kingsslayer

• Yeni üye
  • *
Öncelikle herkese teşekkürler. Sanırım kendimi yanlış ifade ettim 😂. Saç stili değil de saçımın seyrekliğini demek istedim aslinda. Onizukanin dediği gibi genel sıkılaştırma için daha profesyonel birileri ekmesi gerekiyor diye biliyorum.
Medikal tedaviler kalıcı olmuyor, bıraktığın an dökülme yine başlıyor diye biliyorum. Ama onuda araştıracağım, teşekkürler.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Saç ekimi de kalıcı olmuyor. Dht aktifse ekim alanında ekim saçları da dökülebilir. Dökülmese bile mevcut saçlarınız döküldüğünde kötü bir görüntü oluşur. Araştırmaya başladığınızda zaten bu konu hakkında fikirde edinirsiniz. En zor saç ekimi hastalarından birisiniz. Sıklaştırma ekimleri gerçekten çok zor. O nedenle bilinçli bir şekilde saç ekimine girmek sizin açınızdan çok önemli.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hairtransplant

• Hero Member

Bencede Hakan doğanay bu saçı efsane yapar böylr açıklıklarda çok iyi planlama ve profösyonel doktorlar gerek bence inkan varsa

Dr koray Erdoğan
Dr Hakan Doğanay
Dr. Keser

Gibi

Ali Kemal

• Sr. Member
Ynt: İstanbul’da saç ekimi, saç stilime göre nereyi önerirsiniz?
« Yanıtla #10 : 17 Eylül 2021, 17:33:31 »
Kendi saçlarının arasına girip düzgün saç çıkarabilmek zor iş ön taraf kolay ama sıklaştırma konusunda dikkatli olmalısın bu işi yapabilecek yerler nadir bulunuyor malesef.
Forumu iyice araştırmadan karar vermeyin bence.

Facebook Twitter Instagram