Gönderen Konu: Asuman hair trans 4700 greft Yaş 25  (Okunma sayısı 11675 defa)

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
Asuman hair trans 4700 greft Yaş 25
« : 16 Eylül 2021, 22:00:23 »
Herkese merhaba değerli forum üyeleri,Başta hintele sonrada tüm arkadaşlarına sonra bu iş hakkında bilgisi olan tüm dostlara borcumu ödemeye geldim.
  Forum sayesinde bilgi sahibi olduk,
Yaşım 25 , 16 Yaşımdan beridir saç dökülmesi problemi Yaşıyordum .zaman zaman bioxinin şampuanıni kullansam da pek dert etmediğim için kutuyu tam bitirmiyordum bile .
Bu arada saçlarım oldukça kalın hatta baya baya kalın ve kıvırcık ve çok sertti .
Takiii 2019'a kadar , saçlarımı uzun süre sonra kisalttim ,aynaya bir baktım ki o eski halimden eser kalmamış , boşluklar oluşmuş.  Saçlarımın kıvırcık ve kalın olması kapatıyormus.
Tekrar uzattım fakat geç uzama proglemi Yaşadım bu seferde .
Alışmak istemiyordum bu duruma , ciddi derecede kafaya takmaya başladım . Sosyal hayatta çok aktif girişken heyecan dolu kipir kipirken bir anda soğudum herşeyden .
İşe güce odaklamaz oldum.  Bu durum böyle baya bı devam etti. 
Sonra geçen sene bu zamanlar Ekim protez işini arastirmaya başladım .
Bu forumla karşılaştım.uye oldum hatta konuda açmıştım ama malesef giriş bilgilerimi unuttum birdaha giriş Yapamadım . O şekil üye olmadan biseyler öğrenmeye çalıştım. 
Çünkü saç işini şansa bırakmak istemiyordum .
İlk önce medikal tedaviyle mevcut kalan saçlarımı (2000-2500 greft belki çıkar )
Bunları koruyup kalınlaştırmak  için başlama kararı aldım .
Yaklaşık 4 Aydır xpecia sabah akşam olmak üzere aksatmadan aldım ,
3 Aydirda proscar 1/5 her gün alıyorum .
4 Aydirda prozinc plus şampuanı haftada 5 gün vicy dercos sampuanida haftada 2 gün olmak üzere dönüşümlü kullandım .
Halada kullanıyorum .
Tedavi kararı almadan önce , Asuman hanımda karar kılmıştım. Tedavimin 10'uncu gününde resimlerimi whatsap üzeri Asuman hanima Yolladım , beklentilerimide Yazdım .  Ekim için uygun oldugumu mevcut saçlarında bakimlarla birlikte korursak süper olacağını söyledi,
15.09.2021 tarihinde randevu oluşturduk .
Ekimden bir gün önce , Asuman hanımla bir önce bı ön görüşme istedim . Oda sağolsun kabul etti , canlı görsün istedim ekime girmeden , 20 dakika kadar konuştuk aklımdaki tüm soruları sordum hepsine tek tek cevap verdi , ilgili ve bilgili ayrıca çok güler yüzlü bir hanımefendi.   Samimiyeti zaten beni ikna etmişti :)
Donör bölgenin oldukça kalın olduğunu kafamda hala ölmemiş 2000 greft civarı kalın saç olduğunu söyledi..o şekil hastaneden ayrıldım .
Otel arayışına girdim.  Emin rezidans Yakın diye oraya niyetlendim ki malesef boş yer hiç kalmamış ,
Netten baktım etraftaki Yerlere ers life hotel diye bir yer çıktı .
Hastaneye taksiyle 10 dakika , 2.6 km mesafede . Taksiyle gidip 2 kişi için 2 gece için 700 lira ödedim.  Kahvaltı falanda vardı ama dışarda Yedik biz hep .  Çok temiz titiz bir Yer sahibide kral adam memnun kaldık sağolsun .
Aşırı heyecandan o gün Yatamadım 😄 sabahı zor ettim .
Ekim günü sabah 7'de sağlam bir kahvaltı yapip 8 gibi hastanede oldum .
Önce Asuman hanımla ön çizgiyi belirledik Yaklaşık Yarım Saat sürdü heralde.  İkimizde hem fikirde olduk.  Belirledikten sonra saçlar Enes bey tarafindan kesildi ,
Anestezi işlemlerine başlamak üzere yüz üstü uzandım , sanırım en zor kısmı buydu , bakamadigim için tam kestiremedim ama Ya elif hanımdı Yada leyla hanım eli anestezi kısmında biraz ağır , donör bölgede baya hissettim çünkü , ön bölgenin anestezi  işlemini Enes bey yaptı  ikisini kıyaslarsak Enes beyinkini hiç hissetmedim acı cekmemem için baya ugrasti sağolsun. 
Alım işlemi elif hanım ve Leyla hanım gerçekleştirdi . 4500 greft alindi 3 lu ve 4 lu greftlerimin daha çok olduğu söylendi .
Duvardaki saatin gazabına uğradım 😄 sanırım Yanlış hareket ediyordu Sümeyye hanım farketti düzeltti ama Yine bozuldu ,
O Yüzden hangi işlem ne kadar sürdü net bilmiyorum saate bakamadım çünkü. 
Hemen ardından Enes bey katıldı , Ekim Yapılacak alanın anestezi işlemini Yaptı ciddi anlamda hiç hissetmedim sakallar dahil ,
Ardından Asuman hanım gelip kanalları açtı sanırım saat 12.30 13.00 gibi idi. 
Kanal acilimi bittikten sonra Yemek Molası verildi 10 dakika kadar ,
Sonra elif hanım Leyla hanım ve Enes bey tek tek ekmeye başladılar .
17.30 gibi Asuman hanımda katıldı , 200 greft alım Yapildi sanırım asuman hanımda birakmamislar . Ön çizgide düzeltmeler Yaptı  , ekimi saat 19.00 gibi bitirdik heralde.  Meyve suyu ve kek ikram edildi , tansiyon için heralde .
Donör bolgem bandajlandi , toparlanıp otele geçtim . Gece 1-2 saat anca Yatabildim .
Biraz deli uyurum o Yüzden sağa sola dönmeyim diye ,
Ertesi gün Yani bugün ilk Yıkama Sümeyye hanım tarafından Yapıldı bizede tarif edildi , Asuman hanımda kontrol etti bir sıkıntı olmadığını gayet güzel olduğunu söyledi ,  Yapılacakları anlattı dikkat etmem gereken unsurları vitaminleri takviyeleri falan konusp hastaneden direk havalimanına gittim .
1 saat uçuş sürdü , ordanda 1.5 saat otobüs Yolculuğu Yapiyorum. Eve Varmak uzereyim .
Otobüste Yazıyorum şuan.  Farkındayım çok uzun konuştum ama detayciyim biraz bir kişiye faydam olsa bile bunu beni çok mutlu eder. 
, Başta Asuman hanima sonra elif hanıma leyla hanıma Enes beye ve Sümeyye hanıma çok teşekkür ediyorum gayet iyi karşılandım , ilgilendiler gerek sohbetleri işine olan saygıları samimi olmalari beni son derece memnun etti hepsinden Allah razı olsun.  Bundan sonraki süreçte de inşallah Yanlız bırakmazlar ☺️
Resimlerimi Yarın sabah Yükleyeceğim . Süreç bitene kadarda devam edecegim . 
İyi akşamlar diliyorum .

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
Ynt: Asuman hair trans 4700 greft Yaş 25
« Yanıtla #1 : 16 Eylül 2021, 22:10:05 »
Ekimden önce kendi cektigim donör ve kısa kesilmiş orta ön kısmı . Tedaviye başlamadan önceki hali 4 Ay önce. 
  • Ekim Tarihi: 15.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair transplus
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasterid xpecia prozinc plus şampuan ve Vichy dercos ds

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2021, 22:32:50 »
Hafif uzunlukta ön saç çizgisi ve üstten görünümde böyleydi .
Tedaviden önce. 
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2021, 22:33:59 »
Tedavi sonrası resim malesef çekmedim .
Sümeyye hanimdan Yarın isteyip onlarıda Yüklemeye çalışacağım .
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2021, 09:10:30 Gönderen: ramazanzzz »
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

mihtoreyn|

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2021, 23:25:28 »
Hayırlı olsun operasyon resimlerinizi bekleriz.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2021, 00:41:00 »
Kardeşim hayırlı olsun umarım güzel bir sonuç elde edersin xpecia ve proscar beraber ağır gelmiyor mu

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2021, 13:48:42 »
Çok sağol kardeşim , şu anlık Yan etki görmedim . Sadece ilk bir kaç hafta libido artışı ve kasık ağrısı Yaşadım . Ama şuan hiçbir sorun Yok.  Ben o ilaçların biraz psikolojik olduğuna inanıp kullanmaya başladım.  Ve Baya uzun süre kullanmaya niyetliyim inşallah uzun süre kullanımda sıkıntı Yaşatmaz ,
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2021, 13:56:24 »
Dün Yolculuktan sonra sıvı alnıma gözlerime kadar geldi az once ikinci Yıkamami Yaptım , donör bölgeye Fito Krem Ekim alaninada batikon sürdürdüm . Elimden geldigince sırtüstü basım geride uzunmaya dikkat ediyorum . Köyde olduğumdan kendi başıma resim çekemedim , ancak bu kadar çektim . Şişlikler indikten sonra daha detaylı cekcem . :)
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 17 Eylül 2021, 14:04:21 »
Kullandığım ilaçlar ve takviyeler.
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

Ned Stark

• Full Member
« Yanıtla #9 : 17 Eylül 2021, 14:51:38 »
hayırlı olsun benden bir gün sonra ekim yapmışsınız. ön çizgi ve ekim sıklığı gayet güzel duruyor. Asuman hanım işçiliği yine mükemmel. ekip zaten 10 numara . gelişimini takip edeceğim :)
  • Ekim Tarihi: 14.09.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 26

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 17 Eylül 2021, 15:12:14 »
Çok sağolun hocam . Teşekkürler sizin ekiminizide okudum takip ediyorum . Sizdende bahsettik zaten içerde ☺️ sağlık personeli olan arkadaş sizsiniz heralde elif hanım sizinde ekiminizin güzel oldugunu söyledi . İnşallah ikimiz içinde hayırlısı olur .
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Eylül 2021, 16:16:54 »
Hayrılı olsun ksrdeşim çok güzel temiz bir ekim. Bu gün harika ekimler geldi foruma planlama ekim kalitesi olarak keyiflendim baya seninde çok güzel bir sıklıkla ekilmiş sağlıklı umarım güzel sonuç alırsın
Global Moderator

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 17 Eylül 2021, 16:49:33 »
Sağol hintel senin Yorumun benim için çok önemliydi çok teşekkür ederim inşallah güzel sonuç alırız .
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #13 : 17 Eylül 2021, 16:58:04 »
Ekimin hayırlı olsun kardeşim, senmi bu şekilde istedin bilmiyorum ama, yaşa ve açıklığa göre bu sayı için bence biraz erken davranılmış, şimdilik, 3.000-3.500 greft yetermiş aslında sana, ilerleyen yaşlarda açılma durumuna göre daha yüksek sayıda 2. Ekim yapılabilirmiş, ama bu açıklık olarak ailede de saç dökülme seviyeleri zaten NW 5-6 veya 7 seviyesine hiç gelmediyse, zaten sorun olmaz, kazasız belasız İyi süreçler dilerim bol şans.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

ramazanzzz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 17 Eylül 2021, 17:15:51 »
Sağol kardeşim .  Nw 5-6-7 ailemde Yok benim bildiğim Yani şuan hayatta olan , nw 4 en fazla nw 6'da Takılı kalıyoruz . Ama benim başıma gelecekmiydi bilmiyorum , ama babamin dokulmesiyle benimki birbirine benziyordu , babam nw4 civarı babam . Ama diffuse dediğiniz dökülme tipi genel seyrelme var , benimkide öyle Asuman hanım kafanda 2000 civarı sağlam kalın saç var dedi bunlar dökülmeyebilir dedi ,  çok ince olanları Yok sayın dedim , Yani kafadaki o 2000'i canlı tutabilirsem tedavilerle , ekilen 4700'de çıkarsa inşallah memnun eder . Birde Yaza nasip olursa düğün Yapıp yurtdışında kalcam gibi . Düğünümüzde saçlı olalım dedim fotoğraflarimizda gülelim dedim ☺️ hem Asuman hanima sordum bir 3000-3500 daha çıkar donorden dedi enseni bozmicam dedi sakaklara on çizgiye tekli grefti zor buldular , o derece kalın ve çoklu greft denildi , sakal desen oda aynı , kel kalmayız inşallah kardeşim .
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2021, 18:36:38 Gönderen: ramazanzzz »
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram