Gönderen Konu: Kadın Saç Ekimi Doktor Önerisi(şehir fark etmez)  (Okunma sayısı 1021 defa)

acyk

• Yeni üye
  • *
Kadın Saç Ekimi Doktor Önerisi(şehir fark etmez)
« : 19 Eylül 2021, 13:05:12 »
Herkese Merhaba,
Erkek tipi dökülme sorunu yaşıyorum. Ensemde hala saçlarım gür ama tepe bölgem oldukça açılmış durumda...
Saç ekimi konusunda tavsiye edebileceğiniz klinikler ve ücretlerini paylaşabilir misiniz?
Önceliğim İstanbul ama genel olarak fark etmez

Forumda güncel fiyat başlıklarında 2018 ocak verileri var ayırt edemedim.
Şimdiden teşekkürler

Gaile

• Yeni üye
  • *
Ynt: Kadın Saç Ekimi Doktor Önerisi(şehir fark etmez)
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2021, 13:49:24 »
Antalya’da Hakan Doğanay
İstanbul’da Serkan Aygın
Antalya’da Esma Serkan Tetik.

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2021, 14:39:18 »
Asuman hair ile görüşün bayanlara saç ekimi yapıyorlarsa sizin için çok iyi bir seçenek olabilir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2021, 15:14:57 »
Merhaba Hanımefendi öncelikle foruma hoşgeldiniz.

Altta forum da bayan üyelerin ekim yaptırdığı konu linklerini paylaşıyorum. Bir göz gezdirip en azından saç ekimi hakkında fikir edinebileceğinizi düşünüyorum. Attığım linkte forum üzerinde erkek üyelerin yoğunluklu olarak tercih ettiği klinikler AHD clinic Hakan Doğanay ve Sibel Ulusan. Diğer merkezlerin konularına rastladığımız çok söylenemez ama ben yine de referans az olduğu için göz atmanız açısından linkleri size gönderiyorum. Yine forum da erkeklerin yapmış olduğu tercih edilen saç ekim merkezlerinin de konularını inceleyin derim.

İstanbul için de Asuman Hair, Serkan Aygın, Zekeriya Kul bu merkezler ile iletişime geçebilirsiniz. Yalnız her merkez kadınlara ekim yapmayabilir. Mesela İstanbul'da bildiğim Asmed kadınlara saç ekimi yapmıyor. Zannediyorum fiyatlarda bu dönem bir güncelleme de oldu. Yeni fiyatları merkezlere danışmanız daha doğru olacaktır. Ama yine forumdaki fiyatlarla karşılaştırma yaparsınız.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23136.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16032.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16800.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9627.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6872.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=7925.0

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8172.msg179580#msg179580

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Gaile

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2021, 16:49:43 »

Vio

• Full Member
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2021, 18:25:24 »
Kadınlarda saç ekimi çıkış ve sıklık olarak başarılı fakat doğallık olarak çok vasat oluyor o yüzden acele etmeden kadın hasta sayısı fazla bi merkez seçmenizi, uzun bi süre iyice araştırıp kararınızı öyle vermenizi tavsiye ederim bu işin geri dönüşü yok. Hakan Doğanay ekimine rastlamıştım güzeldi linkini bulabilirsem eklerim buraya araştırmanıza ekleyebilirsiniz
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 19 Eylül 2021, 18:56:48 »
Bayan sac ekimi kolay birsey degil. Bayanlarin ön taraftaki sac telleri cok ince olmasi gerekiyor dogallik icin, bunu Türkiyede yapabilen merkez var mi bilmiyorum. Canli sonuc görmeden bu ise girmeyin bence. Yukaridaki videolar iyi duruyor, ama canli da nasil tam belli degil.
Canli canli görüsün o kisilerle, öyle karar verin.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2021, 22:20:27 »
Kadınlarda saç ekimi çıkış ve sıklık olarak başarılı fakat doğallık olarak çok vasat oluyor o yüzden acele etmeden kadın hasta sayısı fazla bi merkez seçmenizi, uzun bi süre iyice araştırıp kararınızı öyle vermenizi tavsiye ederim bu işin geri dönüşü yok. Hakan Doğanay ekimine rastlamıştım güzeldi linkini bulabilirsem eklerim buraya araştırmanıza ekleyebilirsiniz

Evet Hakan hocanın süper bi ekimi vardı. Sanıyorum siz de ondan bahsediyorsunuz. Tabi bu aynı işin ortaya çıkacağınn garantisi değil.

Bence de vio nun dediği gibi titiz araştırın. Bir de merkezlerle yüz yüze görüşmenizi tavsiye ederim.

takobango

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 19 Eylül 2021, 22:31:42 »
Dahiliyeye görünün bence öncelikle.Altta yatan hormonal bir bozukluk olabilir.Ekim yaptıracaksanız tedaviniz bittikten sonra düşünün derim
  • Ekim Tarihi: 20.08.2021
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 26

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Eylül 2021, 12:20:52 »
Dahiliyeye görünün bence öncelikle.Altta yatan hormonal bir bozukluk olabilir.Ekim yaptıracaksanız tedaviniz bittikten sonra düşünün derim

şimdi sen yazınca garip geldi bana  :) dahiliye ne anlar kadın tipi saç dökülmesinden harbi kadınlar hangi doktora gitmeli? bilen varmı.
hadi erkekler üroloji diyoruz ya kadınlar.

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #10 : 20 Eylül 2021, 12:38:18 »
şimdi sen yazınca garip geldi bana  :) dahiliye ne anlar kadın tipi saç dökülmesinden harbi kadınlar hangi doktora gitmeli? bilen varmı.
hadi erkekler üroloji diyoruz ya kadınlar.

kadın da erkek de dahiliyeye gidip muayene olabilir , vücuttaki hormon vitamin mineral değişikliğine bakılacak sonuçta 

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #11 : 20 Eylül 2021, 12:41:21 »

onizuka eikichinin attığı linkleri inceledim hızlıca , genel olarak sonuçlar başarısız ama ortak noktaları hiç bilinmedik yerlerde yaptırılmaları bence ,  erkek ekiminde bile denk gelmediğim merkezlerde yapılmış
zaten estetik kaygıyla yapılan bir işlem için böyle bir risk almak saçma geliyor bana , bütçe uygun değilse uyana kadar ertelemek daha hayırlısı olur düşüncesindeyim  kötü bir ekimden sonra görüntü çok daha kötü oluyor

acyk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 20 Eylül 2021, 15:33:21 »
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler aldığım verileri söyleyeyim dizinde fikirlerinizi almak istiyorum...
Hakan Doğanay'in ekibi 12000  lira fiyat veriyor fiyat içinde bir gün otel ve şehir içi ulaşım var
Sibel ulusan 3000€kendisi, 10000 eşi olarak iki fiyat veriyor yanında 3 prp seansı da hediye ediyor

Medical Park 13000 fiyat veriyor pazarlıkla 11000 yapıyor bir seans prp  hediye ediyor

Serkan Aydın 8000 fiyat +prp ve on günlük ilaç veriyor

Hepsi tıraşlı ekimler içindir. Siz kimi onerirsiniz

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 20 Eylül 2021, 16:27:58 »
Özlem Bicer de var Istanbulda. Erkeklere cok dogal bir ön hat olusturuyor. Onunla da görüsebilirsiniz. Belki biraz pahali olabilir.

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 20 Eylül 2021, 17:52:37 »
asuman hair.
tabi kadınlara saç ekimi yapıyorlarsa ,yapıp yapmadıkları konusunda bir bilgim yok.

Facebook Twitter Instagram