Gönderen Konu: Saç ekimi için doktor önerisi yardım  (Okunma sayısı 1147 defa)

Doktor

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için doktor önerisi yardım
« : 28 Temmuz 2019, 17:55:54 »
Arksdslae simdiden teskekurler herkese verdikleri cevaplardan.sedar görkeme sac ekimi yaptiricam.2000 greft falaan olucak.devasa bos alanlar yok yani on cizgi ve yanlarda seyreklik mevcur.sorum kendi olan saclarima zarari cok olurmu.digeri de 14 gunden sonra bu ekilen saclari şok dokulmeyi beklemeden makina ile tiras edip ardindan jiletle nazikce kazisam sizce sorun olurmu.hocaya sordum makadla kesebilirisn dedi.sok dokulme zaten yuzeyde kalan kisimlarin dokulmesi diye biliyorum.sizce yapmalimiyim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Arkadslar acil yardım
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2019, 18:41:46 »
Mevcut saçların aralarına iyi girilmesi gerekli yoksa varolan saçlarınıza zarar verilirse o bölgede de dökülme yaşayabilirsiniz. Zarar verilmese dahi şok dökülme ile birlikte kendi saçlarınızda da belli oranda kayıplar yaşayabilirsiniz. Ekimden sonra 6 ay ekim bölgesine jilet, makine vs. uygulamamanızı tavsiye ederim ekim yapılan köklere ciddi anlamda zarar verebilirsiniz. Yani kısacası ekim yaptırdıktan sonra iyi bir görüntü yakalamak istiyorsunuz ancak bir süre ne yazık ki saç ektirdiğiniz belli olacak. Türkiye'de bu işi bildiğim kadarıyla Koray Erdoğan yapıyor long fue şeklinde ancak iyi bir bütçe ayırmanız gerekli Koray Hoca içinde.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2019, 19:43:39 »
Hayırlısı olsun , ekim sonradı kendi saçlarınız da dökülmeler olabilir,fakat süreçte toparlar, makas ve makineden ekimden sonra uzak dur, enfeksiyon riski olabiliyor ve saça zarar verebilirsin.Araştırmanızı yapmışsınız ekim sonrası resimlerle yorumlayalım, hayırlayalım.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Doktor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2019, 15:58:39 »
Suanki durumum bu sekilde.isikta cekim.normalde burdw gorundugunden bi tik daha iyi ön tarafrwki kendi saclarim.ekim tarihi de yarin.vazmi gecsem bilemedim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2019, 18:09:43 »
Serdar Gökrem manuel alım yapan doktor. Sanırım alımı kendisi, ekimi ise hemşireleri yapıyor. Cerrah olduğu için kendisi çok problem yaşayacağınızı düşünmüyorum ekim esnasında. Ancak dediğim gibi jilet makine bunlardan 6 ay uzak duracaksınız. Yani maalesef ekim yaptırdığınız belli olacak bir süre.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2019, 01:36:50 »
Daha önce kime ekim yaptırdın?
Global Moderator

Zobizeretta

• Full Member
Ynt: Saç ekimi için doktor önerisi yardım