Gönderen Konu: Bu kafaya işçiliğe değer mi ???  (Okunma sayısı 2829 defa)

beslan1982

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu kafaya işçiliğe değer mi ???
« : 01 Ağustos 2017, 14:34:59 »
Selam arkadaşlar...Forumda daha çok yeniyim.Görsellerden anlaşılacağı üzere artık parlak kafayla gezmekten gercekten sıkıldım.Aklım almıyor eski halime baktıkça nasıl bu duruma geldim inanmakta zorluk çekiyorum.Forum da ki tecrübeli arkadaşlardan ricam bu kafaya işçilik yapmaya değer mi ? Beklentim tabi ki anadan doğma saçlarıma kavuşmak deil. Yaş 35 , donör alandan Allah ne verirse en azından yaşımıza yakışacak, doğal bir görünüme sahip sonuç alabileceğime inansam gerçekten düşünüyorum ekim yaptırmayı..Sizlerden ricam benzer durumda olan ve güzel sonuçlar alan arkadaşlar var mı ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu kafaya işçiliğe değer mi ???
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2017, 15:09:31 »
Abi selamlar,

Yolun başında iken, çok heveslenipte pişmanlık yaşama.. boyle daha güzelsin abi... zaten vicdan sahibi birisi Ekim yapmaz bu kafaya ama olurda ekeriz derler ise inanma..

cguness

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2017, 15:11:56 »
Abi şuanki durum ekim için olumlu durmuyor . Bu halde seni rahatsız ediyordur eminim ama ekim çok zor sonuç verir gibi geliyor bana . İlla bişeyler yapılacaksa protez saç düşünülebilir belki

aytuga

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2017, 15:15:24 »
Hocam sana ekim gitmez gibi. Saçın dökülme türünden ötürü protez saçta olmaz sana. Hani kullanırsın ama  sırıtır kafanda. (Ben de protez saç kullanan birisiyim)

Sanırım senin için en iyi seçenek saç dövmesi.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2017, 15:21:26 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=59.0

Seninkine yakın saglam78 abimizin ekimi var fakat 3. Yü yaptırdı,4. İçin plan yapıyor ki, kendisinin şansı yaver gitti de sonuc bu kadar iyi.Herkez bu kadar şanslı olmayabilir.
Birde senin açık alan daha g miş gibi sanki...

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2017, 17:00:46 »
ahaa yine çok bilmişler buraya gelmiş  ;D

alanına bakınca tipik bir 7. derece kelsin
tamamen açılmış bir kafa bundan sonra dökülme riski olmayan alanlar

şimdi 1. durum şu
seni ne memnun eder 18 yaşına inmen şuanki teklonoji ile imkansız
bu sektor son 10 yılda uçtu gitti yakın zamanda ne olabilir bilemeyiz

sana önerim saç ektirmek ve sakalıda buna dahil ettirmek
mikromotorla bu kafadan 4000 alırlar gibime geliyor
manuelle 5000 çıkarlar tahminimce 1000 gref sakal
sakalların ne durumda bilemem ama ekimin için lazım bana göre

2 ekim şeklinde planla durumu
1. ekim 4500 grefle önbölge ekimi olsun
bu işin en tahmin eden tarafı ön bölge

attığım video bir örnek arkadaşın kafa yapısı senden iyi ama iyi bir örnek

2. ekim ise ne kadar çıkarabillerse senden geri alana seyrek bir şekilde dağıtırak kötü görünümü kaybettirebilirsin
ve kozmetik ürünleri kullanabilmen için de iyi ortan oluşturur. toppik ve dermmatch kullanırsın

bu attığımda iyi bir örnek tepe için

bu işte beklenti ve uzman eller önemli
doğru secim yaparsan illaki yüzün güler

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2017, 17:06:38 »
hocam cene altındaki sakallar en guzel tepenin arka kısmını kapatır onlarla arkayı kaparsın geriyide olduğu gibi one ektirirsin aralara birde gogusten serpiştittirirsen arka boş olur ama onde  saçların olur kafa ayna gibi ama donorde hoşuma gitti keşke tepenn arkası dolu olsaydı tepenin ustune sakalları kulllanırdın yolla ekimcilere resim noward 7 olup saçlananlar var de atıp tutmadan harbi soleyin bende saçlanabilirmiyim de donor sakal gogus anlaşırsın bir doktorla once onu ortayı eker en son tepe tepeni arkası bunu en iyi ekimciler bilir yollasan ii olur ekimcilere resim baktın olmucak hiç girişme klonlamayı bekle 2020 diolar gecen uzmanla konustum çıkması sorun değil dedi burayı gelmesi gec olur onun dedi
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Ağustos 2017, 17:14:14 »
uzun lafun kısası yolla butun adı gecen ekimcilere resim sac sakal gogus bu kafa noward 7 den noward kaça gelir de
saçları ekmeydi dersin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Ağustos 2017, 17:16:18 »
sadece bildiğim için söylüyorum serdar gökremin bu tarz ekimleri var açık alanı kapatan bir hoca gökrem bir danış istersen

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Ağustos 2017, 00:08:27 »
İçinize sinmesi açısından " Türkiye'nin en iyi dünyanın bu işte sayılı hekimleri ile konsultasyon için kontak kurup, onların fikirlerini alın.Ekim için bütçenize uymuyor olsa bile fikir alması ücretsiz. Hiç bir para, müşteri kaybı korkusu olmadan yapılacak yorumlar, "X" bir firmanın ticari güdüleri ile yapmıs olduğu yorumlardan yada forumdaki "çok bilmiş" arkadaşların yorumlarından daha değerli olacaktır.
İnçe eleyip sık dokuyun.. acele etmeyin karar vermek için.

beslan1982

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Ağustos 2017, 12:14:23 »
Arkadaşlar zaman ayırmışsınız yazmışsınız hepinizden Allah razı olsun sağolun..Benim durum biraz riskli evet.Cesaret isteyen bi durum.Kafamın arkası ve üst kısmı elimi gezdirdiğimde sert kısa sarı tüylerle dolu.Yanımda ki arkadaşlar da fark edebiliyolar.2 adet resim yükledim belki büyütünce fark edebilirsiniz.Dediğiniz gibi üst ve ön tarafa ekim arka kısım ise o tüyleri canlandıracak bi tedavi mümkün olur mu ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Ağustos 2017, 14:49:16 »
Abi senin kafanın yüzey alanıda büyük maalesef.nw7 olmasına rağmen  dar olan kafalarda bu riske girmeye değer ama sizin durum için dediğiniz üzere biraz risk fazla.
O sarı ayva tüyü kıvamındaki tüyler maalesef canlanacak olan tüyler degil. Hani zayıflayan ama uzanmaya devam eden kıllar olur, onlar medikal tedaviye kısa vadelikte olsa cevap verir.
Yanları kısa tutup devam edin abi, ayarlarla oynayıp bozmayın hiç:)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Ağustos 2017, 16:37:27 »
minoxidil o tuyleri biraz kalınlaştırır ama o tuyler iyice bitkisel hayata girmiş hergun devamlı kullan şu bu bence akı bokunu kurtarmaz daha kalın tuyler olsaydı denemeye değerdi o tuylerden medet umma donor alan zenginliği lazım sana sakal gogus donor alanı zenginleştirmelisin
saçları ekmeydi dersin

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #13 : 02 Ağustos 2017, 23:01:38 »
Saç protezi daha mantıklı olur ama türkiyede değil yurtdışında  mesela ingilterede

Facebook Twitter Instagram