Gönderen Konu: Saç ektirmeye değer mi? Yaş 24  (Okunma sayısı 491 defa)

Gringo

• Yeni üye
  • *
Saç ektirmeye değer mi? Yaş 24
« : 06 Ekim 2021, 18:07:39 »
Merhaba arkadaşlar 24 yaşindayim. 2 senedir seyrelmeye başlamıştı zaten 6ay önce falan tamamen gitti saçlarım.. ekim var aklımda ama şuan 24 yaşındayım hem erken gibi olanlarda gidebilir sonuçta. hemde benım saçlarım hep çok ince ve zayıftı sizce ektirmeye değer mi ? fotoğrafları ekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmeye değer mi? Yaş 24
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2021, 19:20:42 »
selam saç ektirbilirsin bu planlama ön çizgi dahil sana çok uygun 
2 ekim gerekli sana tepeyi sonraya bırak çizdiğim alana kadar ekim yaptır dostum tek ekimle kapanmaz boşa greft harcarsın bu planlamadan şaşma
Global Moderator

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2021, 22:05:29 »
Kesinlikle ektirmeye değer zaten şimdi ektirmezsen bir kaç sene sonra büyük ihtimalle sana ekim olmaz diyecekler.
En güzeli şimdi ektirmek ve eşzamanlı olarak olan saçınıda korumak için çeşitli tedavilere başvurmak.

emrah8

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2021, 22:10:09 »
kardeşim hiç erken felan deme, yarın bu saçlarda giderse o alanı kapatmak imkansıza dönüşebilir.
saç ekimim

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16454.0
xpecia günde 2 kez
çiğ kabak çekirdeği
aveda şampuan
omega 3 ve c vitamini (2 ya da 3 günde bir alıyorum)

Sea

• Full Member
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2021, 22:18:54 »
Saçlar ya telojen faza agresif bir şekilde girmiş ki oyleyse bu evrenin ne şekilde sonuçlanacağını görmek lazım ya da hormon veya vitamin dengesinde bir sıkıntı var.bunları netlestirmeden bu saca ekim yaptırmani onermem, emeğine yazık olur.

Gringo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Ekim 2021, 23:58:35 »
cevaplar için teşekkür ederim. neden olanlar giderse diye şimdi ektirin diyosunuz? af buyurun çok bilgim yok o yüzden soruyorum. sonuçta ekildikten sonra olanlar gidince kötü bir görünüm olmayacak mı ?
bu arada ben askerden yeni geldim bir iş durumum var eğer iş olursa 4-5 ay içinde ektirmeyi düşünüyorum. ve bir şey daha belirteyim önemlimi bilmiyorum ama ben askerdeyken bioxcin kullanmaya başladım (yaklaşık 3 aydır kullanıyorum.)

teşekkürler cevaplarınız için..

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2021, 00:18:25 »
kardeşim şahsi fikrim ektirme 32 den sonra saç dökülmesi genetikte olsa biraz yavaşlıyor  ondan sonra bak derim mevcut saçlarını korumaya odaklan tabi finast vb ilaçlarla değil vitaminini al sağlıklı beslenmeye bak ve bol bol masaj yap ihmal etme saç derine
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram