Gönderen Konu: Tatli badem yagi  (Okunma sayısı 866 defa)

Tulyaret

• Jr. Member
  • **
  • erman keleş saç ekimi
Tatli badem yagi
« : 28 Eylül 2021, 21:33:43 »
Gittigim guzellik merkezinde prp yapan hanfendi tatli badem yagi uygula prp etkisi alirsin dedi.. yani kadin neden para kazanmamak icin boyle birsey dedi anlamadim.. uygulayan oldu mu ise yariyor mu

slade23

• Hero Member
Ynt: Tatli badem yagi
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2021, 21:44:26 »
Gittigim guzellik merkezinde prp yapan hanfendi tatli badem yagi uygula prp etkisi alirsin dedi.. yani kadin neden para kazanmamak icin boyle birsey dedi anlamadim.. uygulayan oldu mu ise yariyor mu
Denedim günlük olarak hatta ama majör bir etkiyi geç minör bir etki bile görmedim. eğer tatlı badem yağı prp etkisi veriyorsa prp hiçbir etki vermiyordur :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2021, 23:58:38 »
Badem değil de yılan yağının çok faydalı olduğunu biliyorum. İkisinide birlikte kullanabilirsin. Duştan önce saç diplerine yedir. Birkaç ay sonunda da sonuca bakarsın.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2021, 00:29:16 »
Pharma grade yani ilaç saflığında olmayan hiçbir etkenin (piyasada satılan yağlar) etkili olduğunu düşünmüyorum maalesef etkiliyse bile 1000 de 1 yağ olduğu için cildi üst deriyi yumuşatıyordur
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2021, 00:34:35 »
Pharma grade yani ilaç saflığında olmayan hiçbir etkenin (piyasada satılan yağlar) etkili olduğunu düşünmüyorum maalesef etkiliyse bile 1000 de 1 yağ olduğu için cildi üst deriyi yumuşatıyordur
Hocam minoxidil kepek yaparsa Head & Shoulders Clinical Strength kullanırsam minoxun etkisini azaltır mı?
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2021, 08:40:51 »
Hocam minoxidil kepek yaparsa Head & Shoulders Clinical Strength kullanırsam minoxun etkisini azaltır mı?

Kardeşim bende kepek boyutunda değil de direkt güneş yanığı gibi deri değiştirdi minox zaten saç çıkışı da deriden sonra oldu ama kendimi yaptı iğnelemeyle tetikledi mi onu bilemiyorum. Ketoralla biraz daha yoğun kullandım o dönem tertemiz etti ketoral. Dediğin şampuanı hiç bilmiyorum kullanmadım. Ketorale devam ediyorum haftada 2 kere filan onun dışında revox men revox xtreme otacı lab no 4 ve revigen kullanıyorum ama bir şampuan seç desen revox xtreme seçerim düzenli kullanım için.
avodart&minox&xpecia

tedavim

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2021, 19:50:56 »
Kardeşim bende kepek boyutunda değil de direkt güneş yanığı gibi deri değiştirdi minox zaten saç çıkışı da deriden sonra oldu ama kendimi yaptı iğnelemeyle tetikledi mi onu bilemiyorum. Ketoralla biraz daha yoğun kullandım o dönem tertemiz etti ketoral. Dediğin şampuanı hiç bilmiyorum kullanmadım. Ketorale devam ediyorum haftada 2 kere filan onun dışında revox men revox xtreme otacı lab no 4 ve revigen kullanıyorum ama bir şampuan seç desen revox xtreme seçerim düzenli kullanım için.

Bro tam seborenin kıyısından dönmüşsün. Minox yanında başka topikal losyonlar karışımlar kullandığım dönemlerde, yani saç derisine çok yüklendiğimde aynı şeyleri ben de yaşadım. Topikallleri azaltıp veya kesince toparladı. Temkinli gitmekte fayda var.

Zahmetli ama ydışına gidip gelen eş dos fln varsa, rogaine köpük falan getirtmek en temizi. Doların bu haliyle bile Tr’deki minoxille aynı fiyata geliyordur belki daha da uygundur. 3 aylık kutusu 45 dolar flndı.

Yağlı olmaması, kalite ve cilt sağlığı açısından 10 numara. Saçlar uzunsa uygulaması biraz zor, ama kısa kullanıyorsan o yönü de 10 numara. Cildin için de şiddetle tavsiye ederim.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Ekim 2021, 19:54:58 »
Konu başlığına katkım olsun. Eğer erkek tipi dökülme değil de basit dönemsel dökülmeler varsa yağ mağ fındık fıstık işe yarıyor olabilir. Ama erkek tipi dökülmeyse bir boka yaramaz.

Şimdi çıkıp nane yağı minoxil kadar etkiliymiş çalışması var diyen dangalak olursa mesajıma cevap vermesin lütfen. Bozuşmayalım :)

Saçlar gidiyorsa iş ciddiyse yağ iile fln beklentiye girip emek vermesin, onu da geçtim  kritik dönemde giden zamanınıza yazık.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2021, 21:20:56 »
Bro tam seborenin kıyısından dönmüşsün. Minox yanında başka topikal losyonlar karışımlar kullandığım dönemlerde, yani saç derisine çok yüklendiğimde aynı şeyleri ben de yaşadım. Topikallleri azaltıp veya kesince toparladı. Temkinli gitmekte fayda var.

Zahmetli ama ydışına gidip gelen eş dos fln varsa, rogaine köpük falan getirtmek en temizi. Doların bu haliyle bile Tr’deki minoxille aynı fiyata geliyordur belki daha da uygundur. 3 aylık kutusu 45 dolar flndı.

Yağlı olmaması, kalite ve cilt sağlığı açısından 10 numara. Saçlar uzunsa uygulaması biraz zor, ama kısa kullanıyorsan o yönü de 10 numara. Cildin için de şiddetle tavsiye ederim.

Kardeşim çok kısa sürdü deri dökülmeye başladı ketoral bekletip yıkadım hepsi soyuldu geçti bu iki sefer oldu bi ilk başta bi de döngüden sonra inşallah sebore filan olmam kıyısından geçer gideriz hepimiz :)

Benim eş dost marketten sigara alıp gelmiyor kaldı ki köpük alacaklar maalesef şanssızım o konuda bulamadım birini ısrarla bir de insanlar o ne modunda hafif küfürlü tepki veriyor :)

Benim de aklımda da artık kendim çıkarsam alacağım bir senelik filan ebayda neredeyse buradaki indirimli alopexy fiyatına geliyor
avodart&minox&xpecia

tedavim

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Mart 2023, 19:00:22 »
okumak için yorum

Facebook Twitter Instagram