Gönderen Konu: Tatlı Badem veya Kantaron Yağı İyi Gelir mi  (Okunma sayısı 434 defa)

miralaycevdet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Tatlı Badem veya Kantaron Yağı İyi Gelir mi
« : 04 Mayıs 2022, 22:32:31 »
Bir süredir iki yağında etkisini merak ediyorum. Kantaron yağına abimin yanık tedavisinde görmüştüm ve gerçekten oldukça işe yaradı ve cildi büyük ölçüde yeniledi. Diğeri de tatlı badem yağıydı bunu da kendimde deri çatlakları için kullandım ve bir miktar düzelme yaşandı. Fakat kantaron daha da etkili gibiydi. Sizce bunun saça etkisi olur mu? Zararı olmayacağını düşünüyorum fakat deri düzeyinde bir etkiye sahipse saça da yardımcı bir etmen değil midir?

Roninn3

• Hero Member
Ynt: Tatlı Badem veya Kantaron Yağı İyi Gelir mi
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2022, 00:30:45 »
belki bir miktar faydalı olabilir ama dökülmen genetikse hiç bir işe yaramaz emin ol.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tatlı Badem veya Kantaron Yağı İyi Gelir mi
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2022, 02:39:56 »
Kişiye göre herşey değişiyor malum,şahsi tecrübem ise proscar da kullanıyorken  badem yağı,sarımsak yağı,çam terebentini,kantoron yağı,zeytinyağı karıştırıp 2 saate yakın kürle bekledim ve bunu 1 aya yakın belki 7 kez civarı denedim zaten ince telli saçlara ovala sür derken daha çok saçımı döktü,dökülenlerde çok ince büyümeyen saçlar değil bayağı bildiğin normal saçlarımdı..belki 3 ay kullansam saç fışkırırdı belki kafada bişey kalmazdı bilmiyorum ama bana biley değişmezdi gibi geliyor,belki 1 tık canlı parlak durur max o
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram