Gönderen Konu: Prp bu vertex bölgesine iyi gelir mi  (Okunma sayısı 629 defa)

forzahakan58

• Full Member
Prp bu vertex bölgesine iyi gelir mi
« : 11 Mart 2023, 17:41:02 »
Arkadaşlar bu salı 14 martta ön bölgeye saç ekimi yaptıracağım. Ekim yaptıracağım klinikle 6 seansta prp tedavisi almak üzere anlaştım. Sizce prp bu tepe bölgesine fayda sağlar mı

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Prp bu vertex bölgesine iyi gelir mi
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2023, 18:01:50 »
 ilaçlar genelde tepede etkilidir.prpde devamlılık sart.prp bitince merkez izin verirse masaja donersin.prpyi yapan yer onemli .yer kaliteli ise fayda sağlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2023, 18:04:39 »
Yer kaliteli . Direk plastik cerrah kendisi yapacak. Hem ekimi hemde prpyi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2023, 18:07:03 »
 iyi gelir.ama bir ömür devamlılık sarttır saç tedavisinde.prp daha çok ileriki yaslar için gecerli kanı alıp gencleştirip vitamin şu bu katıp geri veriyorlar.ama besler saçı.bırakırsan etkisi gecer masaj yaparsın gunluk merkez izin verirse oda prp besleyicidir.kanla beslerler saçı.saçı bir tek damardaki kan besler gerisi faso fiso.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2023, 18:11:48 »
Doğru söylüyorsun.  Faydası olursa devamını getiririm inşallah. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kardeşim

forzahakan58

• Full Member
« Yanıtla #5 : 12 Mart 2023, 19:25:22 »
Daha önce prp yaptırıp fayda gören kimse yok mu ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2023, 19:55:04 »
 var kimi ekim kadar fayda gordum diyor.genelde ileriki yaslarda etkilidir.seyrek ince saçlarda etkilidir.ama yaptıranların çoğu memnun değilim dedi.

Facebook Twitter Instagram